serdar ortaç Story Rezidans

serdar ortaç Story Rezidans

Müzik piyasasının en önemli bestecileri arasında yer alan Serdar Ortaç, gözünü emlak krallığına dikti

Serdar Ortaç'tan ev açıklaması!

Serdar Ortaç, 30 milyon TL'lik evini çalışanlarına bırakacağını söylemişti. Ortaç, konuya ilişkin yeni bir açıklamada bulundu, "Neden olmasın. Benden sonra rahat etsinler... Ortalama 30 senedir 10-15 kişi bana bakıyor. Aile yarısı onlar" dedi...

Serdar Ortaç: Kira ödüyorum!

"Maddi durumum basına yansıdığı gibi kötü değil" diyen şarkıcı Serdar Ortaç, "Çalışanlarımın maaşları var, ailemin sorumluluğu var, kira da ödüyorum" dedi.

Serdar Ortaç: 30 milyon TL'lik evimi çalışanlarıma bırakacağım!

Serdar Ortaç geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı canlı yayınında yaşadığı maddi zorlukları anlattı. 120 bin lira kira ödediğiyle gündeme gelen Ortaç, şimdi de 30 milyon liralık evini çalışanlarına bırakacağını açıkladı.

Serdar Ortaç: Aylık 120 bin TL ev kredisi ödüyorum!

Serdar Ortaç, Instagram üzerinden yaptığı canlı yayında : “Eskisi gibi kira gelirim yok. Bir lira para biriktirmedim. Telif gelirse geçiniyoruz.” dedi.

Evinin kirasını ödeyemeyen Chloe Loughnan İrlanda'ya döndü!

Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan, tuttuğu evin kirasını ödeyemez hale geldi. Memleketi İrlanda'ya dönen Chloe, 'Bir daha geri dönmeyeceğim' dedi.

Serdar Ortaç: Mecidiyeköy'de 15 katlı plaza almıştım!

Ünlü müzisyen Serdar Ortaç, beş yıllık eşi Chloe Loughnan'dan boşanma nedenini ve kumar oynayıp oynamadığını anlattı...

Serdar Ortaç'tan villa açıklaması!

2014'te evlendiği İrlandalı model Chloe Loughnan'dan geçtiğimiz günlerde boşanan Serdar Ortaç, hakkında çıkan iddiaları Instagram hesabından kesin bir dille yalanladı.

Chloe, Serdar Ortaç'tan ev ve araba aldı!

Serdar Ortaç, önceki gün boşandığı Chloe Loughnan’a İstanbul’dan bir ev ile bir araba verdi. Ortaç, eski eşine tazminat da ödeyecek.

Breeze de Mar Orlando'dan konut alanlar mağdur mu oldu?

Yurt dışı kaynaklı bir şirketin, Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan'ı kullanarak var olmayan bir projeden daire sattığı ve binlerce kişiyi mağdur ettiği iddia edildi.

Serdar Ortaç Kıbrıs'tan villa aldı!

Kumar alışkanlığı nedeniyle bir dönem Kıbrıs’tan çıkmayan Serdar Ortaç, Miami’den sonra ikinci yatırımını Kıbrıs’a yaptı. Ortaç'ın yeni evinin fiyatının 200 bin dolar olduğu öğrenildi.

Serdar Ortaç Breeze Demar'ın temelini CNR Emlak Fuarı'nda attı!

Serdar Ortaç, İstanbul'deki Emlak Fuarında, Breeze Demar Emlak Projesi'nin temel atma törenini Amerika'ya 4G ile bağlanarak gerçekleştirdi..

Serdar Ortaç, Miami'den ev bakıyor!

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, Olando'dan aldığı evin üzerine şimdi de gözünü Miami'ye dikti. Ortaç bölgede daire araştırıyor...

Serdar Ortaç'ın kayinpederi Breeze De Mar Orlando'dan ev aldı!

Breeze De Mar Orlando projesinden Serdar Ortaç'ın kayınvalidesi Loughnan'da ev aldı. 90 bin dolara satın alınan evin, damadıyla kızının dairesinin bir üst katında olduğu öğrenildi.

serdar ortaç Story Rezidans

serdar ortaç Story Rezidans serdar ortaç Story Rezidans

Besteleri kapışılan, yaptığı her albüm olay olan Serdar Ortaç dediğini yaptı ve 30'lu yaşlarının sonuna doğru yatırım yapmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde uzun yıllardır beste fabrikatörü gibi çalışmasına rağmen bir dikili ağacı olmadığı söyleyen Serdar Ortaç, "Bundan sonra yatırım yapacağım. Paramı emlağa, özellikle de lüks villara yatıracağım" demişti.

Ünlü şarkıcı, uzun bir araştırmanın ardından İlhan Karadeniz'e ait olan Story Rezidans'ta karar kıldı. Tanesi 400 bin TL olan süper lüks dairelerden 5 adet satın alan Ortaç, 2 milyon TL'lik yatırım yaptı. 5 rezidanz dairesi için 1 milyon 200 bin TL nakit para ödeyen ünlü şarkıcı, 800 bin TL'lik banka kredisi kullandı. Beylikdüzü'ndeki rezidansa yerleşmeye karar veren Ortaç, diğer 4 daireyi kiraya verecek.

5 DAİRE İÇİN SERVET ÖDEDİ
Story Rezidans'taki 5 daire için...