serdar ortaç

serdar ortaç

İki yıl önce “Karımın geleceğini düşünmek zorundayım” diyerek Mecidiyeköy’den sekiz katlı bir bina satın alan şarkıcı, şimdi de eşine Etiler’de butik açmaya hazırlanıyor.

Serdar Ortaç Bodrum Bitez'den villa aldı!

Serdar Ortaç eşi Chloe Loughnan'ın isteği üzerine Bodrum-Bitez'de bir villa satın aldı. Ortaç, Chloe ile İrlanda'da yaşayan ailesinin Bodrum'u çok sevdiğini söyledi.

Serdar Ortaç İstinye'deki ikiz villasını eşinin üstüne yaptı!

İrlandalı model Chloe Loughnan ile 6 Haziran 2014'te nikah masasına oturan Serdar Ortaç (45) bir an önce baba olmak istediğini söylüyordu.

Serdar Ortaç Mecidiyeköy'deki plazasını sattı!

Şarkıcı Serdar Ortaç ve eşi Chloe önceki gün İstinye Park 'taydı. Alışveriş yapıp başbaşa yemek yiyen çift, AVM çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ortaç, sattığı plazasını krediyle aldığını belirtti.

Serdar Ortaç otel yapmak için Mecidiyeköy'den 5 milyon dolara bina aldı!

Serdar Ortaç "Tapuyu Chloe'nin üzerine yaptım. benim için Türkiye'ye yerleşen akrımın geleceğini düşünmek zorundayım. Burayı 90 odalı otel haline getireceğiz. Adı da 'Chloe' olacak" dedi.

Serdar Ortaç: Okulları yıkar adliye binaları yaparım

Serdar Ortaç, meslektaşı Deniz Seki'nin uzun süre hapiste kalmasının etkisinden hâlâ kurtulamadı

Airport'un dekorasyonu için 1 buçuk milyon dolar harcandı

Airport Gece Kulübü'nün dekorasyonu için toplam 1 buçuk milyon dolar harcandı

Serdar Ortaç: TOKİ'ye para bağışlarım!

Kuruçeşme'de bir balıkçıda yemek yerken görüntülenen Serdar Ortaç, Haitili depremzedeler için düzenlenen yardım konserine katılmamasıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu

TOKİ: Bağışlara kapımız açık

TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar, Serdar Ortaç'ın "TOKİ'ye para bağışlarım" açıklanmasını sıcak karşıladı

Polimeks İnşaat ile 5M İnşaat Aşkabat'ta konut inşa etti

5M İnşaat, 12 katlı 72 daireli konut ve mağaza; Polimeks şirketi 12 katlı 108 daireli ve mağazalı modern konut inşa etti

Polimeks İnşaat, Serdar Ortaç'ı Türkmenistan'a getirdi

Türkmenistan'ın başkenti Aşkabat'ta hayranları karşısına çıkan Ferhat Göçer ve Serdar Ortaç Türkmenleri coşturdu

 

Serdar Ortaç, Story Rezidans'tan 5 daire aldı!

Müzik piyasasının en önemli bestecileri arasında yer alan Serdar Ortaç, gözünü emlak krallığına dikti

VitrA'dan S50 Compact Serisi!

Kullanışlı ve yaratıcı banyo mekanlarına sahip olmak isteyenler için zengin seçenekler sunan S50 Compact serisi, banyolarda estetik uyum ve dengeyi buluşturuyor

Chloe Loughnan İzmir'den ev alacak!

Serdar Ortaç'ın sevgilisi model Chloe Loughnan İzmir'den ev almak istediğini söyledi...

Serdar Ortaç'tan ev açıklaması!

Serdar Ortaç, 30 milyon TL'lik evini çalışanlarına bırakacağını söylemişti. Ortaç, konuya ilişkin yeni bir açıklamada bulundu, "Neden olmasın. Benden sonra rahat etsinler... Ortalama 30 senedir 10-15 kişi bana bakıyor. Aile yarısı onlar" dedi...

Serdar Ortaç: Kira ödüyorum!

"Maddi durumum basına yansıdığı gibi kötü değil" diyen şarkıcı Serdar Ortaç, "Çalışanlarımın maaşları var, ailemin sorumluluğu var, kira da ödüyorum" dedi.

Serdar Ortaç: 30 milyon TL'lik evimi çalışanlarıma bırakacağım!

Serdar Ortaç geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı canlı yayınında yaşadığı maddi zorlukları anlattı. 120 bin lira kira ödediğiyle gündeme gelen Ortaç, şimdi de 30 milyon liralık evini çalışanlarına bırakacağını açıkladı.

Serdar Ortaç: Aylık 120 bin TL ev kredisi ödüyorum!

Serdar Ortaç, Instagram üzerinden yaptığı canlı yayında : “Eskisi gibi kira gelirim yok. Bir lira para biriktirmedim. Telif gelirse geçiniyoruz.” dedi.

Evinin kirasını ödeyemeyen Chloe Loughnan İrlanda'ya döndü!

Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan, tuttuğu evin kirasını ödeyemez hale geldi. Memleketi İrlanda'ya dönen Chloe, 'Bir daha geri dönmeyeceğim' dedi.

Serdar Ortaç: Mecidiyeköy'de 15 katlı plaza almıştım!

Ünlü müzisyen Serdar Ortaç, beş yıllık eşi Chloe Loughnan'dan boşanma nedenini ve kumar oynayıp oynamadığını anlattı...

Serdar Ortaç'tan villa açıklaması!

2014'te evlendiği İrlandalı model Chloe Loughnan'dan geçtiğimiz günlerde boşanan Serdar Ortaç, hakkında çıkan iddiaları Instagram hesabından kesin bir dille yalanladı.

Chloe, Serdar Ortaç'tan ev ve araba aldı!

Serdar Ortaç, önceki gün boşandığı Chloe Loughnan’a İstanbul’dan bir ev ile bir araba verdi. Ortaç, eski eşine tazminat da ödeyecek.

Breeze de Mar Orlando'dan konut alanlar mağdur mu oldu?

Yurt dışı kaynaklı bir şirketin, Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan'ı kullanarak var olmayan bir projeden daire sattığı ve binlerce kişiyi mağdur ettiği iddia edildi.

Serdar Ortaç Kıbrıs'tan villa aldı!

Kumar alışkanlığı nedeniyle bir dönem Kıbrıs’tan çıkmayan Serdar Ortaç, Miami’den sonra ikinci yatırımını Kıbrıs’a yaptı. Ortaç'ın yeni evinin fiyatının 200 bin dolar olduğu öğrenildi.

Serdar Ortaç Breeze Demar'ın temelini CNR Emlak Fuarı'nda attı!

Serdar Ortaç, İstanbul'deki Emlak Fuarında, Breeze Demar Emlak Projesi'nin temel atma törenini Amerika'ya 4G ile bağlanarak gerçekleştirdi..

Serdar Ortaç, Miami'den ev bakıyor!

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, Olando'dan aldığı evin üzerine şimdi de gözünü Miami'ye dikti. Ortaç bölgede daire araştırıyor...

Serdar Ortaç'ın kayinpederi Breeze De Mar Orlando'dan ev aldı!

Breeze De Mar Orlando projesinden Serdar Ortaç'ın kayınvalidesi Loughnan'da ev aldı. 90 bin dolara satın alınan evin, damadıyla kızının dairesinin bir üst katında olduğu öğrenildi.

serdar ortaç

serdar ortaç serdar ortaç

Serdar Ortaç, kendisinden 23 yaş küçük eşi Chloe Loughnan’a jest yapmaya devam ediyor. Eşinin, arkadaşı Deniz Akel’le ortaklaşa butik açma isteğini geri çevirmeyen Ortaç’ın, Nispetiye Caddesi’nde yer baktığı öğrenildi. Daha önce bir televizyon kanalında yayınlanan Moda programında jüri üyeliği yapan Chloe, ticarete atılmak için gün...