serdar soykan

serdar soykan

Şirketin kurucularından Makine Mühesindisi olan Serdar Soyhan Soykan, aynı zamanda Refkon Müh. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti. hissedarı olarak görev yapıyor. Mimar olan Volkan Engin ise piyasada büyük inşaat şirketlerinde şantiye şefliği ve proje müdürlükle

Serdar Bacaksız: 3. Havalimanı eleştirileri bizim şevkimizi kırmıyor!

Limak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Bacaksız,"3. Havalimanı eleştirileri bizim şevkimizi kırmıyor. Aksine projeyi eksiksiz tamamlayıp en güzel cevabı vermek istiyoruz. Amacımız, 'Türkler yapmış' dedirtmek" dedi.

Uğur Serdar Kargın Afyon'daki projeleri anlattı!

Afyonkarahisar’ın emirdağ İlçe Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın, yaşamlarını Avrupa’da sürdüren Emirdağlı gurbetçileri yaz aylarında Emirdağ’da tutacak projeleri açıkladı.

Soykan Gayrimenkul Yatırım İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Soykan Gayrimenkul Yatırım İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Hakan Akyüzlü tarafından 300 bin TL sermaye ile 7 Ağustos 2015 tarihinde Zeytinburnu'nda kuruldu.

Serdar Ortaç Bodrum Bitez'den villa aldı!

Serdar Ortaç eşi Chloe Loughnan'ın isteği üzerine Bodrum-Bitez'de bir villa satın aldı. Ortaç, Chloe ile İrlanda'da yaşayan ailesinin Bodrum'u çok sevdiğini söyledi.

Aynur Serdar kimdir?

İnşaat Mühendisi Aynur Serdar kimdir? Aynur Serdar, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Aynur Serdar, bugün hangi firmada çalışmalarına devam ediyor? İşte Aynur Serdar...

İzmit Serdar Mahallesi'nde tapular sahiplerini bekliyor!

İzmit Belediyesi tarafından Serdar mahallesinde yapılan şuyulandırma çalışması tamamlandı. Tapuda Arızlı-Serdar mahallesi Yazıcıoğlu Sokak olarak geçen bölgedeki şuyulandırmanın ardından hak sahiplerinin tapuları da hazırlandı.

İzmit Serdar Mahallesi sakinlerine tapu müjdesi!

İzmit Belediyesi tarafından Serdar Mahallesi’nde yapılan şuyulandırma çalışmasını tamamlandı. Tapuda Arızlı-Serdar Mahallesi Yazıcıoğlu Sokak olarak geçen bölgedeki şuyulandırmanın ardından 157 hak sahibinin tapuları da hazırlandı.

Serdar Sağlam: Samsun'un kaçak yapı sorunu çözülmeli!

TMMOB Şehir Plancıları Odası Başkanı Serdar Sağlam, "Anadolu, Zeytinlik ve Kadıköy Mahalleleri kaçak yapılarla dolu. Şehrin nefes alabilmesi için bu yapılar ortadan kaldırılmalı" dedi.

Serdar Urfalılar: Yapı malzemeleri sektörünün imajını düzelteceğiz!

Türkiye’nin yapı malzemelerinde kaliteli üretim yaptığını ancak dünyadaki algının tam tersi olduğunu söyleyen İMMİB Yapı Komitesi Başkanı Serdar Urfalılar, sektörün imajını düzeltmek için düğmeye bastıklarını kaydetti.

Serdar Sayan: Rant üretecek arsalar bitiyor!

Türkiye’de daha önce iki kez yaşanan ‘sanayisizleşme’ benzeri bir sürecin yaşandığını anlatan Prof. Dr. Serdar Sayan, “İnşaat bir köpük ve buradan rant yaratıp dağıtarak oluşturulan büyüme süreci sürdürülebilir değil” dedi.

Mustafa Serdar Ataseven: Rüzgâr yatırımında izin süreçleri sadeleşmeli!

TÜREB Başkanı Mustafa Serdar Ataseven, Türkiye’nin rüzgar enerjisi yatırımlarında 2023 hedeflerine ulaşabilmek için izin süreçlerini sadeleştirilmesi gerektiğini söyledi

Serdar Ortaç İstinye'deki ikiz villasını eşinin üstüne yaptı!

İrlandalı model Chloe Loughnan ile 6 Haziran 2014'te nikah masasına oturan Serdar Ortaç (45) bir an önce baba olmak istediğini söylüyordu.

Serdar Dündar: Yeni imar planları tek merkezden yapılmalı!

Milletvekilliği seçimleri için AK Parti’den yola çıkan genç İnşaat Mühendisi Serdar Dündar, Giresun’a dair projelerini, gözlemlerini temsilcimiz Erkan Başkıran aracılığıyla kamuoyu ile paylaştı.

serdar soykan

serdar soykan serdar soykan

Soykan İnşaat Taahhüt Ticaret ve Limited Şirketi, İstanbulun Kadıköy semtinde Serdar Soyhan Soykan ve Volkan Engin ortaklığında kuruldu.

Makine Mühesindisi olan Serdar Soyhan Soykan, aynı zamanda Refkon Müh. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti. hissedarı olarak görev yapıyor. Mimar olan Volkan Engin ise piyasada büyük inşaat şirketlerinde şantiye şefliği ve proje müdürlüklerini yapıyor.

Firmanın iş konusu; İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özel inşaatlar yapmak, betonarme toplu konut, özel konut, her türlü devlet inşaatları yapmak. Kendi adına yapmış olduğu inşaatları pazarlamak. Kat karşılığı mesken ve işyerleri inşaatları yapmak, sözleşmeler yapmak, bu mesken ve işyerlerinin tadilat ve montaj işleri, peyzaj ve çevre düzenlemelerini yapmak.Yurt içi ve yurt dışında her türlü inşaat tesisat elektrik ve hafriyat konularında taahhütlerde bulunmak ve yerine...