02 / 07 / 2022

serik yol yatırımları

serik yol yatırımları

Antalya Büyükşehir Belediyesi Serik’in Aşağıkocayatak ve Köseler mahallelerinde sıcak asfalt çalışmalarına devam ediyor, böylece Serik’in yolları daha güvenli ve modern hale geliyor.

Manavgat ve Serik yeni yollarına kavuşuyor!

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Manavgat, Serik ve Aksu’da toplam 30 kilometrelik yolu sıcak asfaltla buluşturuyor.

Bingöl'deki ulaşım yatırımları TBMM gündeminde!

Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığı'nın Bingöl'deki yatırımları ve yol inşaatları meclis gündemine taşındı..

Kayseri Kocasinan'a 3 milyon 641 bin liralık yol yatırımı!

Yol yatırımlarına son sürat devam eden Kocasinan Belediyesi 2017 yılında 160 bin ton asfalt sermeyi hedefliyor.

Ordu'ya 13 milyonluk yol yatırımı!

Yol yatırımlarına hız kesmeden devam eden Ordu Büyükşehir Belediyesi 13 milyon TL'lik yol yatırımı gerçekleştirdi.

Kahta Belediyesi'nin kent yatırımları sürüyor!

Kahta Belediyesi ilçede bozulan yol ve kaldırım onarım çalışmaları yapıyor.Kahta Belediyesi'nin kent yatırımları sürüyor.

AVM Yatırımları Konferansı 9 Mart'ta!

AVM yatırımcıları ve yöneticilerinin, perakendeciler ve sektöre destek veren firmaların buluşacağı AVM Yatırımları Konferansı'nda sektörel konuların yanı sıra ilham veren yol gösterici oturumlar yer alacak.

Antalya Serik'teki yatırımlarda gelecek nesiller düşünülüyor!

‘Genç Mikrofon’ programında ilçenin gençlerine konuk olan Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık, yatırımlarını gelecek seçimleri değil, gelecek nesilleri düşünerek yaptıklarını söyledi

İş dünyasından 'yatırımlar devam edecek' sinyali!

Darbe girişimi, ülke ekonomisine inancını sürdüren iş dünyası temsilcilerinin yatırımlarında herhangi bir değişikliğe yol açmadı.

Menderes Türel, Manavgat ve Serik'teki yatırımları denetledi!

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Manavgat ve Serik'te devam eden belediye yatırımlarını ve şantiyeleri denetleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ünye'de yol yatırımları artacak!

2015 yılında, 52 bin metrekare ile Belediye tarihinin en büyük yol ihalesini gerçekleştiren Ünye Belediyesi, 2016 yılında 75 bin metrekarelik beton yol ihalesi gerçekleştirerek yol yatırımını artırdı.

Çin'de yol yatırımlarına 375 milyar dolar harcanacak!

Çin, ekonomik büyümenin yavaşlamasını önlemek amacıyla 2016'da karayolu ve demiryolu yatırımlarına 375 milyar dolar harcayacak. Başbakan Li Kıçiang, beş yıllık ekonomik kalkınma planı hakkında çalışma raporu sundu.

Ünye'de yol yatırımları artacak!

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, devam eden beton yol çalışmalarını inceleyerek çalışmaların son durumu hakkında bilgiler aldı. Başkan Çamyar, ‘yol medeniyettir’ diyerek 2016 yılında da yol yatırımlarının artarak devam edeceğini kaydetti.

Antalya Serik'e imar planı ile önemli yatırımlar yapılacak!

Türel;''Duble yollar ile Belek'e gideceksiniz, köprülü kavşaklar ile Antalya'ya kesintisiz ulaşacaksınız. İmar planı ile çok önemli yatırımlar alacaksınız'' şeklinde konuştu.

Atahan Arazi Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Atahan Arazi Yatırımları Anonim Şirketi, Cenk Dudaksız Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 100 bin TL'lik sermaye ile 3 Nisan'da Bakırköy, Beşyol Mahallesi, İnönü Caddesi, Flor Plaza'da kuruldu.

serik yol yatırımları Haberi

serik yol yatırımları


Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, baharın gelmesiyle asfalt çalışmalarına hız verdi. Bu kapsamda ekipler, Serik’in Aşağıkocayatak ve Köseler mahallelerinin 2 kilometrelik grup yolunda asfalt çalışmasına başladı. Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir, Aşağıkocayatak Mahalle Muhtarı Ali Çetin, Kayaburnu Mahalle Muhtarı Celil Yılgın, Çanakçı Mahalle Muhtarı Süleyman Yağcı, Karıncalı Mahalle Muhtarı Zafer Yılmaz ve Pınarcık Mahalle Muhtarı Ali Şahin ile birlikte devam eden sıcak asfalt çalışmasını yerinde inceledi.  Aşağıkocayatak Mahalle Muhtarı Ali Çetin, yollarının sıcak asfaltla kaplanmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.
Antalya Büyükşehir...