01 / 07 / 2022

serkan savu

serkan savu

YEDSA İnşaat Genel Mudürü Serkan Savu, projelerinde depreme karşı ekstra yatırım yaparak, güvenli yapılar inşa ettiklerini kaydetti. Yeni projeler yapacaklarını da söyleyen Savu, 2014'te Saluspark 2'nin startım vereceklerini açıkladı.

Serkan Arıkuşu kimdir?

Hepsiemlak’ta CTO görevine getirilen Serkan Arıkuşu kimdir? Serkan Arıkuşu hangi görevlerde bulundu?

Serkan Arıkuşu Hepsiemlak’ta CTO görevine getirildi!

Serkan Arıkuşu, emlak arayanları tek bir çatı altında bir araya getiren Hepsiemlak’ta CTO görevine getirildi...

Serkan Özten Mimarlık İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Serkan Özten Mimarlık İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Kadıköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Serkan Özten tarafından kuruldu.

Serkan Sabur: Ev almak için şartlar olgunlaştı!

İntegral Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Makine Mühendisi Serkan Sabur, konut kredi faizlerinin düşmesiyle ilgili olarak ''Ev sahibi olmak isteyenler için bundan daha iyi bir fırsat olamaz." dedi.

Serkan Toper kimdir?

AKP'nin destekleyeceği MHP'nin Beşiktaş Belediye Başkan adayı Serkan Toper kimdir? Serkan Toper, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Serkan Kaya, Kıbrıs'tan 120 bin dolara ev aldı!

Arabesk müziğinin güçlü sesleri arasında yer alan Serkan Kaya, Kıbrıs'tan 120 bin dolara ev aldı.

Serkan Özen İnşaat Otomotiv Gıda Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Serkan Özen İnşaat Otomotiv Gıda Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Serkan Özen tarafından kuruldu. 

Serkan Akın: Teknolojiyi tetkik etmeliyiz!

Mimar Serkan Akın, "Hayatımızı kolaylaştırdığını zannettiğimiz teknolojik şeyleri tetkik etmenin vakti geldi de geçiyor." diyor...

Serkan Akın: Elektrik hayatımızın her alanında!

Mimar Serkan Akın, "Elektrik, icat edilmiş bir şey değil keşfedilmiş ve nasıl kullanılacağı hakkında zamanla bir şeylerin öğrenildiği bir enerjidir." diyor..

Serkan Akın: Umutlu olmalıyız!

Yenisöz Gazetesi yazarlarından Mimar Serkan Akın bugün köşesinde Doğu Ekspresinde yaptığı yolculuk sırasında kaleme aldığı "Umutlu olmalıyız" başlıklı yazısına yer verdi. İşte yazının detayları...

Serkan Onur İnşaat Emlak Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Serkan Onur İnşaat Emlak Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenler’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Uğur Akçeşme tarafından kuruldu. 

Serkan Yetgin kimdir?

Mimar Serkan Yetgin kimdir? Serkan Yetgin, bugüne kadar hangi işlere imza attı? Serkan Yetgin, bugün hangi firmada çalışmalarına devam ediyor?

Serkan Ergüneş, Mistral GYO Genel Müdürü oldu!

Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nda Genel Müdür Vekilliği görevini yürüten Serkan Ergüneş görevine Genel Müdür olarak devam edecek.

serkan savu Haberi

serkan savu


YEDSA İnşaat Genel Mudürü Serkan Savu, projelerinde depreme karşı ekstra yatırım yaparak, l ' güvenli yapılar inşa ettiklerini kaydetti. Yeni projeler yapacaklarını da söyleyen Savu, 2014'te Saluspark 2'nin startım vereceklerini  açıkladı. 


 Uluslararası Yapı ve Yaşam Fuarı'nda Salusklasik Projesini gün ışığına çıkartan Yedsa İnşaat, bu yıl 26'ncısı düzenlenecek fuarda da Saluspark 2'nin tanıtımını yapacak. Proje ile ilgili bilgi veren Firma Genel Müdür Seıkan Savu. en büyük farklarından birinin depıem için ekstra çalışmaları olduğunu söyledi. Savu, devam eden Salusklasik ve yeni projeleri Saluspark II hakkında şunlan söyledi: "Salusklasik'te betonarme kazıklar üzeıine 1 metre yüksekliğüıde tek parça radye jeneral temel sistemi mevcuttur. 

Yeni depıem yönetmeliği standartlarının üzerinde güvenlik sağlayan C30 Betonarme Betonu ve S420A sınıfı sertifikalı ve TSEli inşaat demül kullanılmıştır. Ayrıca mevcut zemin...