Servet GYO almanya yatırımları

Servet GYO almanya yatırımları

Sinpaş'ın iştiraki Servet GYO, Avrupa Merkez Bankası ' nın yeni binasına komşu oldu. Şirket, İngiliz fondan 60 milyon euroya satın aldığı ticari komplekse konut yapacak...

Servet GYO, ilk yurtdışı yatırımı için Almanya’yı seçti!

SİNPAŞ Holding’in iştiraki Servet GYO, ilk yurtdışı yatırımı için Almanya’yı seçti. Şirket, Frankfurt’ta yer alan ve 291 bin metrekare kiralabilir alanı olan Neckermann-Area tesisini 60 milyon Euro’ya satın aldı...

Servet GYO Almanya'da dev bir yatırıma imza attı!

Mayıs 2013'de hakla arz edilen, bünyesinde; alışveriş merkezleri, ofis binaları, iş ve endüstri merkezleri, depolar ve lojistik merkezleri bulunan, bir Sinpaş Holding iştiraki olan Servet GYO, Almanya'da dev bir yatırıma imza attı...

Servet GYO kredi borçlarının tamamını kapattı!

Servet GYO, Kasım ayında yapmış olduğu son kredi ödemesiyle birlikte bahse konu kredi borçlarının tamamını kapatarak, bankalara olan tüm kredi borçlarını ödedi. 

Servet GYO 17 milyon Euro kar payı ödeyecek!

Servet GYO'nun iştiraki OSWE Real Estate GMBH ortaklar kurulu 24 Kasım 2020 tarihli toplantısında; hissedarlarına 2021 yılı karından olmak üzere 17 milyon Euro kar payı ödeyecek.

Servet GYO'dan olağandışı fiyat ve miktar hareketleri açıklaması!

Servet GYO, şirketin dolaşımdaki hisseleri üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve/veya miktar hareketlerine ilişkin olarak kamuya açıklanmamış özel bir durum olmadığını açıkladı.

Servet GYO'nun 2020 yılı 3. çeyrek gelir tablosu yayınlandı!

Servet GYO'nun 1 OCak 2020 30 Eylül 2020 Dönemi Gelir Tablosu 2020 yılı 3. dönem Kurumlar Vergisi Geçici Vergi Beyannamesi ekinde, bağlı bulunduğumuz vergi dairesi müdürlüğüne sunuldu, Bahse mevzu Gelir Tablosu Sermaye Piyasası Mevzuatı'na göre düzenlenmedi.

Servet GYO'nun 2020 yılı 3. çeyrek faaliyet raporu!

Servet GYO'nun 1 Ocak 2020 - 30 Eylül 2020 ara dönemine ilişkin finansal tablo, faaliyet raporu ve sorumluluk beyanını yayınladı...

Servet GYO yurt dışındaki gayrimenkullerini 176.8 milyon Euro'ya sattı!

Servet GYO iştiraki OSWE Real Estate GmbH'ın sahip olduğu taşınmazların bir kısmının satışına ilişkin 2021 Yılı Ocak ayında tahsili planlanan İkinci taksit ödemesi; 30 Ekim 2020 Cuma günü tahsil edildi.

Peker GYO Almanya'da 500 bin Euro'ya gayrimenkul satın aldı!

Peker GYO, Almanya'nın Vestfalya eyaletinin Recklinghausen şehrindeki 3 daire 1 ticari alandan oluşan ve 40 bin Euro yıllık kira geliri bulunan taşınamazı 500 bin Euro'ya satın aldı.

Servet GYO'nun AVM'lerinde aylık kira bedeli 1.1 milyon TL'yi aşacak!

Servet GYO'nun AVM'lerdeki kira gelirleri, yenileme çalışmaları, yeni kiralamalar ve artan ziyaretçi sayıları sayesinde 2017 yılına oranla yüzde 60 artarak toplamda yaklaşık 10 milyon TL olarak gerçekleşeceği, yıl sonundaki aylık kira gelirimizin ise 1 milyon 100 bin TL'yi aşması bekleniyor.

Servet GYO 2.9 milyon TL'ye yeni şirket kurdu!

Servet GYO'nun Almanya'daki iştiraki Oswe Real Estate GMBH'a (Oswe) ait gayrimenkullerin kısmen satışı tamamlandı. Paylarının tamamı Yeni Deks Yatırım A.Ş. unvanlı ve 2 milyon 963 bin 863,64 TL sermayeli bir şirket kurulmasına karar verildi.

Peker GYO Almanya'da 500 bin Euro'ya 3 daire 1 ticari alan alacak!

Peker GYO, Almanya Vestfalya eyaletinin Recklinghausen şehrindeki 417 metrekare kiralanabilir alana sahip 3 daire 1 ticari alandan oluşan ve 40 bin Euro kira geliri bulunan taşınamazın 500 bin Euro'ya satın almak için görüşmelere başladı. 

Servet GYO yurt dışındaki taşınmazlarını 90.2 milyon TL'ye sattı!

Servet GYO'nun iştiraki OSWE Real Estate GmbH'ın sahip olduğu taşınmazların bir kısmının satışına ilişkin ilk taksit tutarı olan; 90 milyon 250 bin Euro'nun tamamı bugün itibari ile OSWE Real Estate GmbH'nın banka hesabına geçti.

Sinpaş GYO ve Servet GYO arasında 55.1 milyon TL'lik imza!

Servet GYO, Sinpaş GYO'nun Ümraniye Çakmak Mahallesi'nde bulunan 4 bin 647 metrekarelik taşınmazını 55 milyon 160 bin TL'ye satın aldı.

Servet GYO Ümraniye'deki taşınmazı Sinpaş GYO'dan satın aldı!

Servet GYO'nun Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin sahibi olduğu İstanbul ili Ümraniye İlçesi Çakmak Mahallesi'nde taşınmazın  55 milyon 160 bin TL'ye Sinpaş'tan satın alınmasına karar verildi.

Servet GYO almanya yatırımları

Servet GYO almanya yatırımları Servet GYO almanya yatırımları

Sinpaş'ın iştiraki Servet GYO, Avrupa Merkez Bankası'nın yeni binasına komşu oldu. Şirket, İngiliz fondan 60 milyon euroya satın aldığı ticari komplekse konut yapacak.Sinpaş'ın ticari gayrimenkullere odaklanan iştiraki Servet GYO, Almanya'nın Frankfurt şehrinde 60 milyon euroya satın aldığı ticari komplekste dönüşüm gerçekleştirecek. OSWE adındaki kompleks Avrupa Merkez Bankası'nın yeni binasına yakın konumuyla dikkat çekiyor. Kompleksin bulunduğu bölgenin diğer sanayi alanlarını da kapsayan bir dönüşüme girmesi planlanıyor. 


BELEDİYEDEN TAM DESTEK 

Servet GYO Genel Müdürü Mahmut Sefa Çelik, hem Almanya hem de Avrupa Merkez Bankaları'nın varlığı nedeniyle Avrupa'nın finans merkezlerinden olan Frankfurt'ta ciddi bir konut açığı bulunduğuna dikkat çekti. Çelik, bölgedeki sanayi alanlarının dönüşmeye başladığını ancak, buraların ağırlıklı olarak ofis kullanımına açıldığını belirtti. OSWE'nin yer aldığı bölgenin de 200 yıllık sanayi alanı olduğunu belirten...