Seyfi Dingil Down Cafe ve Sağlıklı Yaşam Parkı Projesi bitmek üzere

Seyfi Dingil Down Cafe ve Sağlıklı Yaşam Parkı Projesi bitmek üzere

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, "Biz halka hizmet için yola çıktık. Bazı çıkar çevreleri önümüzü tıkamak istiyor ama halkın desteği ile yolumuzdan geri dönmeyiz" dedi

İskenderun Yıldırım Tepe Spor Kompleksi tamamlandı!

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil yaptığı açıklamada İskenderun Yıldırım Tepe Spor Kompleksi'nin tamamlandığını söyledi.

İskenderun Sahil Cami bugün açılıyor!

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil yaptığı açıklamada Nihal Atakaş Camiinin (Sahil Camii) bugün ibadete açılacağını söyledi.

Çelik-İş Sendikası'nın metruk binası yıkıldı!

İskenderun’da doğurduğu sakıncaların yanı sıra görüntü kirliliği ve çevrede yaşayan vatandaşlarda da rahatsızlık veren metruk binaların yıkımına devam edenİskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Süleymaniye eski çelik-iş sendikasının metruk binasının yıkım çalışmalarını denetledi.

İskenderun TOKİ projesinin kaba inşaatı tamamlandı!

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Gültepe Mahallesi üst kısmında inşa edilmekte olan TOKİ inşaat alanında incelemeler yaptı.

Ceylan İnşaat’tan Uluslararası Down Plaj Futbol Festivali’ne destek!

Bodrum Yalıkavak'ta düzenlenecek olan Uluslararası Down Plaj Futbol Festivali'ne Ceylan İnşaat'tan destek geldi...

Down Town Bursa nerede?

Atış Yapı tarafından hayata geçirilen Down Town Bursa projesinde alışveriş alanları, residence, ofis, otel ve müze yer alıyor. Peki Down Town Bursa nerede?

İskenderun eski adliye sarayı restore ediliyor!

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil yaptığı açıklamada, eski adliye sarayında restorasyon çalışmalarının sürdüğünü söyledi.

Hatay İskenderun'da riskli binalar yıkıldı!

Hatay İskenderun'da risk taşıyan binalar belediye tarafından yıkıldı. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, çalışmaların titizlikle devam ettiğini açıkladı.

İskenderun Sahil Cami inşaatında son durum!

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil kentin vizyon projelerinden olan Sahil Cami inşaatında incelemelerde bulundu. İşte İskenderun Sahil Cami inşaatında son durum...

İskenderun'a dört yeni semt pazarı inşa ediliyor!

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil yaptığı açıklamada İskenderun’da dört farklı noktaya çok amaçlı pazar yeri projesinin yapıldığını belirtti.

İskenderun Valilik çalışma ofisindeki çalışmalar tamamlanıyor!

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil yaptığı açıklamada Valilik çalışma ofisindeki çalışmaların kısa bir süre tamamlanacağını belirtti.

İskenderun Sakarya'ya çok amaçlı semt pazarı yapılıyor!

İskenderun’a bağlı Sakarya mahallesinde çok amaçlı semt pazarı inşa ediliyor. İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil yapılan çalışmalarla ilgili bilgi vererek 4 farklı noktaya semt pazarı inşa edeceklerini söyledi.

İskenderun'daki iki metruk bina yıkıldı!

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil yaptığı açıklamada Hürriyet Mahallesinde iki metruk binanın yıkımını yaptıklarını belirtti.

Seyfi Dingil Down Cafe ve Sağlıklı Yaşam Parkı Projesi bitmek üzere

Seyfi Dingil Down Cafe ve Sağlıklı Yaşam Parkı Projesi bitmek üzere Seyfi Dingil Down Cafe ve Sağlıklı Yaşam Parkı Projesi bitmek üzere

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, belediye hizmetlerini yerinde inceleyerek son durumları hakkında bilgiler aldı. Şehrin kaderini değiştirecek çalışmalarının bir hizmeti kervanına döndüğünü belirten Belediye Başkanı Seyfi Dingil, "Çıkar çevrelerinin yürüttüğü kampanyaların bu şehre verdiği zararları konuşmamız lazım. Yapıcı eleştiri yapanların her sözünü dikkatle dinleriz. Ama sırf eleştiri yapmak adına konuşanları da dikkate dahi almayız" dedi. 


İHMAL EDİLEN SORUNLAR 

İskenderun halkının artık kaybetmek istemediğini ifade eden Başkan Seyfi Dingil, "Belediyemiz her alanda son sürat çalışıyor. Başkan olduğum günden bu güne yapılamaz denilen hizmetlerin yapımına başladık. Öncelikle temel sorunların çözümü için mücadele ediyoruz. Sadece feyezan kanalının ıslahı çalışmasına başlanması bir yılımızı aldı. Şehrimizin buna ihtiyacı var ve şehrimizin ihtiyaçlarını karşılayana kadar da bu anlayışımız devam edecek. Rabbime şükürler olsun ki, yılların ihmal edilmiş...