Seyran Şehir daire alanları

Seyran Şehir daire alanları

Seyran Şehir Kayaşehir'de teslimlerin 2016 yılında gerçekleşmesi planlanıyor. Makro & Akyapı Ortak Girişimi imzası taşıyan projede metrekare birim fiyatı 3 bin 100 TL'den başlıyor. İşte Seyran Şehir daire planları...

Seyran Şehir güncel daire fiyatları!

Seyran Şehir güncel daire fiyatları 550 bin liradan başlayarak değişiyor. Hemen teslim edilen Seyran Şehir Evleri'nde 220 konut, 60 dükkan yer alıyor...

Seyran Şehir Kayaşehir satış ofisi iletişim!

Toplam 25 bin metrekare arsa üzerine yayılan proje toplam 220 adet daire yer alıyor. Seyran Şehir Kayaşehir satış ofisi iletişim bilgisi kapsamında telefon numarası 0212 687 08 08 olarak belirlendi.

Kayaşehir Seyran Şehir satılık daire!

Konum bilgisine göre Atatürk Havalimanı’na 15 kilometre kadar uzaklıkta bulunan projede daireler 2+1'den 5+1'e kadar farklılık gösteriyor. Kayaşehir Seyran Şehir satılık daire teslimleri 2016 yılı Mart ayında yapılması planlanıyor.

Seyran Şehir Kayaşehir satılık daire!

Seyran Şehir Kayaşehir satılık daire teslimlerinin 2016 yılı Mart ayı içerisinde yapılması planlanıyor. Proje Kuzey Marmara Otobanı’na 1 kilometrelik mesafede hayata geçiriliyor.

Başakşehir Seyran Şehir satış ofisi!

Daire seçeneklerinin 2+1'den 5+1'e kadar farklılık gösterdiği proje Atatürk Havalimanı’na 15 kilometre kadar uzaklıkta yer alıyor. Başakşehir Seyran Şehir satış ofisi telefon numarası 0212 687 08 08 olarak belirlendi.

Seyran Şehir daire planları!

Seyran Şehir Kayaşehir'de teslimlerin 2016 yılında gerçekleşmesi planlanıyor. Makro & Akyapı Ortak Girişimi imzası taşıyan projede metrekare birim fiyatı 3 bin 100 TL'den başlıyor. İşte Seyran Şehir daire planları...

Kayaşehir Seyran Şehir kampanya!

Kayaşehir Seyran Şehir kampanya kapsamında avantajlı fiyatlarla daire sahibi olunabiliyor. Teslimlerin 2016 yılı Mart ayında gerçekleşeceği projede 220 adet konut bulunuyor.

Seyran Şehir satılık daire!

Makro & Akyapı Ortak Girişimi imzası ile yükselen projede daireler 2+1 'den 5+1 'e kadar farklılık gösteriyor. Seyran Şehir satılık daire alanları 121 metrekareden başlıyor.

Seyranşehir Kayaşehir satılık!

Seyranşehir Kayaşehir satılık daire tipleri 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde tasarlandı. Atatürk Havalimanı’na 15 kilometre mesafede olan proje 25 bin metrekare arsa üzerinde yükseliyor.

Kayaşehir Seyran Şehir daire fiyatları!

Kayaşehir Seyran Şehir daire fiyatları kat ve planlarına göre değişiyor. Makro & Akyapı Ortak Girişimi tarafından inşa edilen proje banka kredisiyle ödeme yapılabiliyor.

Seyran Şehir'de avantajlı fiyatlar için son gün 31 Aralık!

Seyran Şehir'de avantajlı fiyatlar için son gün 31 Aralık 2015. Atatürk Havalimanı’na 15 kilometre mesafede bulunan projede 2+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor.

Makro-Akyapı Seyran Şehir ödemeleri!

Makro-Akyapı Seyran Şehir ödemeleri hakkında bilgiye haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Toplam 248 adet daire ve 66 adet dükkandan meydana gelen Seyran Şehir projesinde teslimlerin 2015 yılı içerisinde yapılması planlanıyor

Makro- Akyapı Seyran Şehir teslim tarihi!

Toplam 248 konut ve 66 dükkandan oluşan Makro- Akyapı Seyran Şehir teslim tarihi bilgisine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Projede 2+1'den 5+1'e kadar daire seçenekleri yer alıyor...

Seyran Şehir daire alanları Haberi

Seyran Şehir daire alanları

Seyran Şehir Konutları konum olarak Kuzey Marmara Otobanı’na 1 kilometre, Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’ne 7 kilometre, Sağlık Kenti’ne 2 kilometre, Olimpiyat Köyü ve Metro İstasyonu’na 5 kilometre,  Atatürk Havalimanı’na 15 kilometre yakınlıkta hayata geçiriliyor. 


Seyran Şehir daire planları doğrultusunda konutların alanları minimum 121 metrekare, maksimum 326 metrekare şeklinde tasarlandı. Proje İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir'de yükseliyor. 


Makro & Akyapı Ortak Girişimi tarafından inşa edilen Seyran Şehir Residence'de 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konutlar bulunuyor. Projenin teslim tarihi ise Mart 2016 olarak belirlendi.


Kayaşehir Seyran Şehir Konutları dinlenme alanları, buhar odası, spor alanları, yürüyüş yolları, yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, çocuk oyun alanları ve kapalı otopark gibi sosyal olanaklara sahip. Proje 25 bin metrekare arsa alanı üzerinde yayılıyor. 


Seyran Şehir Başakşehir'de konut fiyatları metrekare...