sigara

sigara

Sigara içenler, siz bu haberi okumayın. Moraliniz bozulur. Sigara içmeyenler, sigaradan nefret edenler, siz de bu haberi kaçırmayın! Bu haber size göre.

Sigarayı bırakana TOKİ'den konut için kampanya

Sigara yasağının mimarı Cevdet Erdöl, sigarayı bırakana, günde bir paket sigara fiyatına TOKİ'den konut verilmesi için kampanya başlatacağını bildirdi

Gürkan Akarsu, sigara içenlere rezistanslı koltuk üretti!

Sigara yasağı gerek restoran ve kafelerin gerekse birçok işyerinin kâbusu haline geldi

Sigara içilen yerlere farklı vergi teklifi

CHP Adıyaman Milletvekili Şevket Köse, sigara yasağının yumuşatılmasına ilişkin kanun teklifi getirdi

Bahçelievler'de yıkım kararı olan binanın balkonu çöktü!

İstanbul Bahçelievler'de yıkım kararı olan altı katlı bir binanın ikinci katındaki balkon kısmı çöktü. Sigara içmek balkona çıkan 50-55 yaşlarındaki bir kişi aşağı düştü ve ağır yaralandı. 

Akhisar Sigara Fabrikası 12 milyon TL'ye satıldı!

2017'de gerçekleşen ihalede 20 milyon TL teklif edilen Akhisar Sigara Fabrikası 12 milyona satıldı.

Akhisar sigara fabrikasının arazisinin satışı mecliste!

Akhisar sigara fabrikasının arazisinin satışı meclis gündemine taşındı. CHP'li Bakırlıoğlu, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

TOKİ'den turizm emekçilerine konut müjdesi!

ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Serik'te turizm emekçilerine TOKİ vasıtasıyla konut yapılacağını, konutların taksitlerinin aylık sigara parasından fazla olmayacağını söyledi.

Reysaş GYO Torbalı'daki deposunu 111 bin dolara kiraladı!

Reysaş GYO Philsa Philip Morris Sabancı Sigara ve Tütüncülük ile ek protokol yapılarak kira sözleşmesini 6 ay uzattı. Kiraya verilen depodan 6 ayda yaklaşık KDV dahil 111 bin dolar gelir elde edilecek.

ABD'de sosyal konutlarda sigara ve tütün ürünleri yasaklandı!

ABD İskan ve Şehircilik Bakanlığı (HUD), ülke genelinde devlet tarafından sübvanse edilen sosyal konutlarda sigara ve tütün ürünlerinin yasaklanacağını duyurdu.

Pronet, ev ve işyerlerini yangına karşı uyarıyor!

Pronet, ev ve işyerlerini yangına karşı uyarıyor. İBB İtfaiye Daire Başkanlığı’nın açıkladığı verilere göre bu yılın ilk 6 aylık döneminde İstanbul’da 15.933 yangın gerçekleşti, yangınlar en çok sigara ve elektrik kontağından çıktı.

Ankara Camii, Kurban Bayramı'na yetiştirilecek!

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, dün öğle saatlerinde Ulus’ta yapımı süren Ankara Camii’ni gezerek yetkilerden bilgi aldı. İnşaatı denetlerken bir işçinin cebinde gördüğü sigara paketini aldı.

Sigara içenler Folkart'ta çalışamayacak!

FOLKART Başkanı Mesut Sancak, çalışanların tamamının, gördükleri eğitim sonrası "31 Mayıs Dünya Sigara İçmeme Günü"ne, sigarayı bırakarak girdiklerini söyledi.

Folkart, sigarasız şirketler arasına katıldı!

Folkart Başkanı Mesut Sancak, çalışanların tamamının, gördükleri eğitim sonrası “31 Mayıs Dünya Sigara İçmeme Günü”ne, sigarayı bırakarak girdiklerini açıkladı. Folkart, tamamen ‘Sigarasız Şirketler’ arasına katıldı.

Manisa Akhisar Sigara Fabrikası'nın arazisine 6 teklif!

Manisa'da 1975 yılında temeli atılan ancak yapımı tamamlanamayan Akhisar Sigara Fabrikası'nın arazileri satışa çıkarıldı. Sigara fabrikasına ait iki arazi için ayrı ayrı açılan ihaleye 6 firma talip oldu.

Buğra Müh.İnş.ve İnş.Malz.Mak.Elek. Mad.Mob.Tur.Tekel Ür.ve Sigara Paz. İm.İth.İhr.Tic.ve Sn.Ltd.Şti.İst.Şb açıldı!

Buğra Müh.İnş.ve İnş.Malz.Mak.Elek. Mad.Mob.Tur.Tekel Ür.ve Sigara Paz. İm.İth.İhr.Tic.ve Sn.Ltd.Şti.İst.Şb, Necati Şahin Şube Müdürlüğü'nde 7 Nisan'da Kadıköy'de açıldı.

Taksim İlkyardım Hastanesi'nin açılış tarihi belli oldu!

Sağlık muhabirleriyle bir araya gelen Sağlık Bakanı yeni sigara düzenlemesini anlattı ve Taksim İlkyardım Hastanesi'nin açılış tarihini açıkladı. Müezzinoğlu, 2017 Eylül, Ekim aylarında açılacağını belirtti.

sigara

sigara sigara

İrlandalı yatırımcılar tarafından 6 ayda tamamlanan konutların açılış kurdelesini kesen Aydın Valisi Mustafa Malay, ''Kıraç ve bakımsız zeytinliklerden böyle yatırımlarım yapılması Aydın ve Kuşadası için çok önemlidir. Ülkemiz için yararlı her türlü yatırım için kapımız herkese açıktır. Yeşil dokusuyla yükselen bu konutlar aynı zamanda çevreci yaklaşımı ile tüm inşaat sektörüne de örnek olmalıdır'' dedi.

Türkiye'de başka bir örneği olmayan ''sigarasız site'' ile ilgili bilgi veren Anthony McCloskey de ''İrlanda da açık alanlarda dahi sigara içmek yasak. Konut alanların yoğun isteği doğrultusunda bu yasağı Kuşadası'nda inşa ettiğimiz 304 konutlu sitemizde de uygulamaya koyduk. 3004 konuttan

oluşan sitemizin tamamını 3 yıl içinde bitirilecektir'' diye...