Sign of the City Awards 2015

Sign of the City Awards 2015

3 ay önce kapılarını açan Antalya Kültür Sanat, Sign of the City Awards 2015’de ‘En İyi Sosyo-Kültürel Yapı’ kategorisinde birinci oldu. Gökkuşağının tüm renklerini taşıyan cephesi ile dikkat çeken yapı, 2 bin metrekare alana yayılıyor.

Sign of the City Awards 2015 sahiplerini buldu!

Hürriyet tarafından düzenlenen “Sign of the City Awards” yarışmasının ödül töreni gerçekleştirildi. Gayrimenkul sektörü aktörlerinin yoğun katılım gösterdiği gecede 31 ödül sahibini buldu.

YDA Group Sign of the City Awards'tan 3 ödül aldı!

YDA Group, Hürriyet tarafından düzenlenen "Sign of the City Awards 2015"te 2'si birincilik olmak üzere 3 kategoride ödüle layık görüldü.

YDA Group, Sign of the City Awards 2015’te 3 ödül birden aldı!

Türkiye inşaat ve gayrimenkul sektörünü en iyiye teşvik etmek amacıyla düzenlenen "Sign of the City Awards" yarışmasının ödül töreni gerçekleştirildi.

Hafele, Sign of the City Awards'a sponsor oldu!

Kısa sürede gayrimenkul sektörünün en prestijli organizasyonları arasında yerini alan “Sign of the City Awards”, 4 Kasım Çarşamba akşamı sahiplerini buldu. Şehrin en iyi gayrimenkul projelerinin yarıştığı etkinliğin sponsorları arasında Häfele yer aldı.

Sign of the City Awards'a büyük ilgi!

Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünü en iyiye teşvik etmek amacıyla düzenlenen "Sign of the City Awards" başvuruları tamamlandı. Değerlendirme sürecine giren yarışma bu yıl Karma Holding proje ortaklığında gerçekleşecek.

Sign of the City Awards'tan dev adımlar!

2015 yılı yarışma adımlarına bir yenisini atan ve Hürriyet öncülüğü ile hayat bulan Sign of the city awards yarışma detayları Topkapı Sarayı Karakol restaurantda düzenlenen iftar yemeğinde gayrimenkul ve inşaat sektörü ileri gelenleri ile paylaşıldı.

Sign of the City Awards gayrimenkul ödülleri 4 Kasım'da!

Türk gayrimenkul sektörünü en iyiye teşvik etmek amacıyla düzenlenecek olan Sign of the City Awards 2015 (SotCA) gayrimenkul yarışmasının başvuruları başladı.

Sign of the City Awards 4 Kasım'da başlayacak!

Birincisi 2014 yılında mükemmel bir organizasyonla gerçekleştirilen Sign of the City Awards gayrimenkul yarışmasının ikincisi 4 Kasım 2015’ te yapılacak.

Gayrimenkul sektörü Sign Of The City Awards 2015’de buluşacak!

Türk gayrimenkul sektörünü en iyiye teşvik etmek amacıyla Hürriyet öncülüğünde gerçekleşen Sign of the City Awards (SOTCA)gayrimenkul yarışması için hazırlıklar başladı. Başvuruların 15 Haziran’da başlayacağı yarışma için jüri ilk kez bir araya geldi.

Sign of the City Awards başvuruları 15 Haziran'da başlıyor!

TÜRK gayrimenkul sektörünü en iyiye teşvik etmek amacıyla Hürriyet öncülüğünde gerçekleşen Sign of the City Awards gayrimenkul yarışmasında geri sayım başladı.

Sign of the City Awards geleneksel hale gelecek!

TÜRK gayrimenkul sektörünü en iyiye teşvik etmek amacıyla Hürriyet öncülüğünde gerçekleşen ve bu yıl ilki gerçekleşen ‘Sign of the City Awards’ yoğun ilgi gördü...

Gayrimenkulün yıldızları Sign of the City Awards'ta ödüllendirildi!

Bölgelere iz bırakan mimari projelerin yarıştığı ve gayrimenkul sektörünün en prestijli ödül törenlerinden biri olan Sign of the City Awards (SotCA) geçtiğimiz haftalarda düzenlendi. Uzman jüri üyeleri şehirlerin yıldız projelerini seçti ve gecede 30 ödül sahibini buldu.

Sign Of The City Awards’da MESA En İyi Konut ödülünü aldı!

Türkiye’deki inşaat ve gayrimenkul projeleri arasından en iyilerinin ödüllendirildiği Sign of the City Awards ödül töreninde MESA imzası taşıyan MESA Orman projesi devam eden en iyi konut kategorisinde ödül almaya hak kazandı...

Antwell Sign of The City Awards 2019’da En İyi Rezidans ödülü aldı!

Yurtiçinde ve yurtdışında birçok önemli proje hayata geçiren Ant Yapı’nın, yeni projesi Antwell, Sign of The City Awards 2019’da “En İyi Rezidans” ödülü aldı.

Sign of the City Awards’da finale doğru!

Gayrimenkul ve inşaat sektörüne farklı değerler katarak 6. yılına gelen Sign of the City Awards (SotCA) yarışmasında büyük finale yaklaşılıyor. SotCA, 100’ü aşkın başvuru alarak 2019'da da büyük ilgi gördü.

Sign of the City Awards'ta en iyi projeler seçildi!

Gayrimenkul sektörünü bir araya getiren Sign of the City Awards jürisi iki gün boyunca devam eden toplantılarla başvuruları değerlendirdi. En çok beğenen projeler, RE360 Gayrimenkul Buluşması kapanışında 11 Aralık’ta düzenlenen ödül töreninde açıklanacak.

Sign of the City Awards başvurularında son gün bugün!

Hürriyet’in öncülük ettiği, gayrimenkul sektörünü aynı çatı altında buluşturan Sign of the City Awards başvurularında son gün bugün…

Sign of the City Awards için başvurular başladı!

İş birliğinde bulunduğu kurum ve kuruluşlarla bu yıl gücünü daha da yükselten Sign of the City Awards (SotCA) için başvurular başladı. Gayrimenkul sektörünün en prestijli platformu olan yarışmaya, 4 Ekim’e kadar başvuruların yapılması gerekiyor.

Sign of the City Awards için başvurular başladı!

İş birliği yaptığı kurum ve kuruluşlarla bu yıl gücünü yükselten Sign of the City Awards (SotCA) için başvuruları başladı. Sign of the City Awards’a son başvuru tarihi ise 4 Ekim olarak açıklandı.

Sign of the City Awards 11 Aralık'ta!

Gayrimenkul sektöründeki en iyi projeleri seçen, sektöre ve şehirlere değer katan Sign of the City Awards (SotCA) 11 Aralık’ta gerçekleşecek. Alanında uzman jüri üyeleri tarafından seçilecek yıldız projeler törende ödüllerini alacak.

İzmir Büyükşehir Sign of the City'den iki ödülle döndü!

"Sürdürülebilir Ulaşım" ve "İzmir Tarih" projeleri ile Sign of the City yarışmasında iki ödüle birden sahip olan İzmir Büyükşehir Belediyesi, aynı zamanda yarışmada en çok ödül alan yerel yönetim oldu.

Yıldırım Belediyesi, Sign Of The City Awards’da ödül aldı!

Yıldırım’ı yarınlara hazırlayan projelerini nitelikli sosyal yapılarla destekleyen Yıldırım Belediyesi, Sign Of The City Awards’da ödül aldı.

Sign of the City Awards 2018 sahiplerini buldu!

Kentlere yaşam değeri katan, geliştiren, değiştiren projelerin ödüllendirildiği Sign of the City Awards töreni önceki akşam Hilton İstanbul Bomonti’de gerçekleşti.

Murat Kurum yarın Sign Of The Cıty Awards Ödül Töreni'ne katılacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, yarın Sign Of The Cıty Awards Ödül Töreni'ne katılacak...

Sign of the City Awards 2015 Haberi

Sign of the City Awards 2015

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından kısa bir süre önce hayata geçirilen Antalya Kültür Sanat, Sign of the City Awards 2015’de “En İyi Sosyo-Kültürel Yapı” kategorisinde birinci oldu. Temmuz 2015’de kapılarını açan ve henüz üçüncü ayını tamamlayan Antalya Kültür Sanat, ulusal ve uluslararası sergilere ev sahipliği yapmak, Antalyalıları ve kente gelen turistleri sanatın en nitelikli isimleriyle buluşturmak üzere tasarlandı. Mimari projesi Sinan Genim tarafından hazırlanan Antalya Kültür Sanat, 2 bin metrekarelik bir alana yayılıyor.


Dikey borulardan oluşan, gökkuşağının tüm renkleriyle bezeli cephesiyle dikkat çeken yapı kentin yeni simgelerinden biri olmaya aday. Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin, ödül dolayısıyla yaptığı açıklamada “Kent merkezindeki eski hizmet binamızı, Antalya’nın sosyo-kültürel gelişimine ve kültür turizmine katkıda bulunması amacıyla bir kültür sanat...