25 / 06 / 2022

Sign of the City Awards 2017

Sign of the City Awards 2017

Sign of the City Awards geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi. Yarışmaya 68 kurum ve kuruluş, 156 başvuru yaptı.

Dönüşümden sonra deprem gelirse gelsin, bize bir şey olmaz!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Hedefimiz 15 yıl içerisinde 7,5 milyon binayı dönüştürmek. Bunu yaptığımızda görevimizi hakkıyla yapmış oluruz. Ondan sonra deprem gelirse gelsin, bize bir şey olmaz" ifadelerini kullandı.

Dekon İnşaat iki projesiyle Sign Of The City Awards 2017’de!

Dekon İnşaat, Dekon Suadiye Ametist ve Dekon Senkron projeleriyle “Sign Of The City Awards 2017”ye başvurdu. Sign Of The City Awards’ın sonuçları Kasım ayında açıklanacak.

Sign Of The City Awards 2017 başvuruları için son 3 gün!

Gayrimenkul sektörünü en iyiye teşvik etmek amacıyla gerçekleştirilen Sign of the City Awards (SotCA) yarışmasına başvurular 25 Ağustos tarihinde sona erecek. B

Sign Of The City Awards 2017 başvuruları 19 Haziran'da başlıyor!

Türk gayrimenkul sektörünü en iyiye teşvik etmek ve sektöre farklı bir bakış açısı kazandırmak amacıyla gerçekleştirilen Sign of the City Awards (SotCA) gayrimenkul yarışmasına başvurular 19 Haziran tarihinde başlıyor.

Sign of the City Awards başvuruları 5 Haziran'da başlıyor!

Sign of the City Awards gayrimenkul yarışmasının başvuruları 5 Haziran'da başlıyor. Yarışmanın kazananlarını 19 kişilik jüri belirleyecek.

4. Sign of the City Awards için ilk toplantı yapıldı!

4. Sign of the City Awards (SOTCA) gayrimenkul yarışması için çalışmalar başladı. Kasım ayında yapılacak yarışma için ilk toplantı gerçekleşti.

Gayrimenkulün yıldızları Sign of the City Awards'ta ödüllendirildi!

Bölgelere iz bırakan mimari projelerin yarıştığı ve gayrimenkul sektörünün en prestijli ödül törenlerinden biri olan Sign of the City Awards (SotCA) geçtiğimiz haftalarda düzenlendi. Uzman jüri üyeleri şehirlerin yıldız projelerini seçti ve gecede 30 ödül sahibini buldu.

Sign Of The City Awards’da MESA En İyi Konut ödülünü aldı!

Türkiye’deki inşaat ve gayrimenkul projeleri arasından en iyilerinin ödüllendirildiği Sign of the City Awards ödül töreninde MESA imzası taşıyan MESA Orman projesi devam eden en iyi konut kategorisinde ödül almaya hak kazandı...

Antwell Sign of The City Awards 2019’da En İyi Rezidans ödülü aldı!

Yurtiçinde ve yurtdışında birçok önemli proje hayata geçiren Ant Yapı’nın, yeni projesi Antwell, Sign of The City Awards 2019’da “En İyi Rezidans” ödülü aldı.

Sign of the City Awards’da finale doğru!

Gayrimenkul ve inşaat sektörüne farklı değerler katarak 6. yılına gelen Sign of the City Awards (SotCA) yarışmasında büyük finale yaklaşılıyor. SotCA, 100’ü aşkın başvuru alarak 2019'da da büyük ilgi gördü.

Sign of the City Awards'ta en iyi projeler seçildi!

Gayrimenkul sektörünü bir araya getiren Sign of the City Awards jürisi iki gün boyunca devam eden toplantılarla başvuruları değerlendirdi. En çok beğenen projeler, RE360 Gayrimenkul Buluşması kapanışında 11 Aralık’ta düzenlenen ödül töreninde açıklanacak.

Sign of the City Awards başvurularında son gün bugün!

Hürriyet’in öncülük ettiği, gayrimenkul sektörünü aynı çatı altında buluşturan Sign of the City Awards başvurularında son gün bugün…

Sign of the City Awards için başvurular başladı!

İş birliğinde bulunduğu kurum ve kuruluşlarla bu yıl gücünü daha da yükselten Sign of the City Awards (SotCA) için başvurular başladı. Gayrimenkul sektörünün en prestijli platformu olan yarışmaya, 4 Ekim’e kadar başvuruların yapılması gerekiyor.

Sign of the City Awards için başvurular başladı!

İş birliği yaptığı kurum ve kuruluşlarla bu yıl gücünü yükselten Sign of the City Awards (SotCA) için başvuruları başladı. Sign of the City Awards’a son başvuru tarihi ise 4 Ekim olarak açıklandı.

Sign of the City Awards 11 Aralık'ta!

Gayrimenkul sektöründeki en iyi projeleri seçen, sektöre ve şehirlere değer katan Sign of the City Awards (SotCA) 11 Aralık’ta gerçekleşecek. Alanında uzman jüri üyeleri tarafından seçilecek yıldız projeler törende ödüllerini alacak.

İzmir Büyükşehir Sign of the City'den iki ödülle döndü!

"Sürdürülebilir Ulaşım" ve "İzmir Tarih" projeleri ile Sign of the City yarışmasında iki ödüle birden sahip olan İzmir Büyükşehir Belediyesi, aynı zamanda yarışmada en çok ödül alan yerel yönetim oldu.

Yıldırım Belediyesi, Sign Of The City Awards’da ödül aldı!

Yıldırım’ı yarınlara hazırlayan projelerini nitelikli sosyal yapılarla destekleyen Yıldırım Belediyesi, Sign Of The City Awards’da ödül aldı.

Sign of the City Awards 2018 sahiplerini buldu!

Kentlere yaşam değeri katan, geliştiren, değiştiren projelerin ödüllendirildiği Sign of the City Awards töreni önceki akşam Hilton İstanbul Bomonti’de gerçekleşti.

Murat Kurum yarın Sign Of The Cıty Awards Ödül Töreni'ne katılacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, yarın Sign Of The Cıty Awards Ödül Töreni'ne katılacak...

Sign of the City Awards 2017 Haberi

Sign of the City Awards 2017

Sign of the City Awards, (SotCA) 4. yılında da sektörün tüm paydaşlarını bir araya getirdi. Hürriyet Gazetesi'nden Gülistan Alagöz'ün haberine göre; Yarışmaya toplamda 68 kurum ve kuruluş, 156 başvuruda bulundu. Jürinin değerlendirmesi ile 38 ödül sahibini buldu.  


Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ödül törenine katıldı. Törende konuşma yapan Öhaseki, "Şehirler, yaşayan canlı organizmalardır. Aynı insanlar gibi doğup, büyüyüp, gelişirler. İyi ve kötü günleri oluyor. Onlar da bakım ister. Eğer o şehirlerin bakımı düzgün ve zamanında olursa, gelecekleri de düzgün olur. Ünlü filozof Farabi’nin dediği gibi, ‘Şehirlerin yapısı aynı insan vücudundaki uzuvların hiyerarşik yapısı gibidir. Onlardan biri aksadığı zaman bütün vücuda zarar verir.’ O yüzden şehirlerimizi sadece taş, topraktan oluşan bir yapı olarak görmemek gerekiyor" açıklamasında bulundu.