Sign of the City Awards sonucu

Sign of the City Awards sonucu

2015 yılı yarışma adımlarına bir yenisini atan ve Hürriyet öncülüğü ile hayat bulan Sign of the city awards yarışma detayları Topkapı Sarayı Karakol restaurantda düzenlenen iftar yemeğinde gayrimenkul ve inşaat sektörü ileri gelenleri ile paylaşıldı.

Sign of the City Awards başvuruları 15 Haziran'da başlıyor!

TÜRK gayrimenkul sektörünü en iyiye teşvik etmek amacıyla Hürriyet öncülüğünde gerçekleşen Sign of the City Awards gayrimenkul yarışmasında geri sayım başladı.

Gayrimenkulün yıldızları Sign of the City Awards'ta ödüllendirildi!

Bölgelere iz bırakan mimari projelerin yarıştığı ve gayrimenkul sektörünün en prestijli ödül törenlerinden biri olan Sign of the City Awards (SotCA) geçtiğimiz haftalarda düzenlendi. Uzman jüri üyeleri şehirlerin yıldız projelerini seçti ve gecede 30 ödül sahibini buldu.

Sign Of The City Awards’da MESA En İyi Konut ödülünü aldı!

Türkiye’deki inşaat ve gayrimenkul projeleri arasından en iyilerinin ödüllendirildiği Sign of the City Awards ödül töreninde MESA imzası taşıyan MESA Orman projesi devam eden en iyi konut kategorisinde ödül almaya hak kazandı...

Antwell Sign of The City Awards 2019’da En İyi Rezidans ödülü aldı!

Yurtiçinde ve yurtdışında birçok önemli proje hayata geçiren Ant Yapı’nın, yeni projesi Antwell, Sign of The City Awards 2019’da “En İyi Rezidans” ödülü aldı.

Sign of the City Awards’da finale doğru!

Gayrimenkul ve inşaat sektörüne farklı değerler katarak 6. yılına gelen Sign of the City Awards (SotCA) yarışmasında büyük finale yaklaşılıyor. SotCA, 100’ü aşkın başvuru alarak 2019'da da büyük ilgi gördü.

Sign of the City Awards'ta en iyi projeler seçildi!

Gayrimenkul sektörünü bir araya getiren Sign of the City Awards jürisi iki gün boyunca devam eden toplantılarla başvuruları değerlendirdi. En çok beğenen projeler, RE360 Gayrimenkul Buluşması kapanışında 11 Aralık’ta düzenlenen ödül töreninde açıklanacak.

Sign of the City Awards başvurularında son gün bugün!

Hürriyet’in öncülük ettiği, gayrimenkul sektörünü aynı çatı altında buluşturan Sign of the City Awards başvurularında son gün bugün…

Sign of the City Awards için başvurular başladı!

İş birliğinde bulunduğu kurum ve kuruluşlarla bu yıl gücünü daha da yükselten Sign of the City Awards (SotCA) için başvurular başladı. Gayrimenkul sektörünün en prestijli platformu olan yarışmaya, 4 Ekim’e kadar başvuruların yapılması gerekiyor.

Sign of the City Awards için başvurular başladı!

İş birliği yaptığı kurum ve kuruluşlarla bu yıl gücünü yükselten Sign of the City Awards (SotCA) için başvuruları başladı. Sign of the City Awards’a son başvuru tarihi ise 4 Ekim olarak açıklandı.

Sign of the City Awards 11 Aralık'ta!

Gayrimenkul sektöründeki en iyi projeleri seçen, sektöre ve şehirlere değer katan Sign of the City Awards (SotCA) 11 Aralık’ta gerçekleşecek. Alanında uzman jüri üyeleri tarafından seçilecek yıldız projeler törende ödüllerini alacak.

İzmir Büyükşehir Sign of the City'den iki ödülle döndü!

"Sürdürülebilir Ulaşım" ve "İzmir Tarih" projeleri ile Sign of the City yarışmasında iki ödüle birden sahip olan İzmir Büyükşehir Belediyesi, aynı zamanda yarışmada en çok ödül alan yerel yönetim oldu.

Yıldırım Belediyesi, Sign Of The City Awards’da ödül aldı!

Yıldırım’ı yarınlara hazırlayan projelerini nitelikli sosyal yapılarla destekleyen Yıldırım Belediyesi, Sign Of The City Awards’da ödül aldı.

Sign of the City Awards 2018 sahiplerini buldu!

Kentlere yaşam değeri katan, geliştiren, değiştiren projelerin ödüllendirildiği Sign of the City Awards töreni önceki akşam Hilton İstanbul Bomonti’de gerçekleşti.

Murat Kurum yarın Sign Of The Cıty Awards Ödül Töreni'ne katılacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, yarın Sign Of The Cıty Awards Ödül Töreni'ne katılacak...

Sign of the City Awards sonucu Haberi

Sign of the City Awards sonucu

Hürriyet Reklam Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi Zeynep Tandoğan ve  Sign of the City Gayrimenkul Ödülleri Koordinasyonunu üstlenen Onur Yılmaz’ ın sunumuyla paylaşılan bilgilerden öne çıkanlar:

Uluslararası boyut için önem taşıyan MIPIM stratejik ortaklığına  CİTYSCAPE’ de katılıyor...

Konusunda uzman juri kadrosu yeni katılımlarla çeşitlilik kazanıyor... 


30 Yaşının altında olan, genç  mimarları teşvik etmeye yönelik nitelikli ve sürdürülebilir mimari proje çalışmaları bulunan mimarları için Genç Mimar Teşvik  kategorisi düzenleniyor.

Bu kategoriye;profesyonel yaşamda yer alanlar, üniversitelerin lisans, yüksek lisans ve doktora seviyelerinde eğitim yapan mimar adayları katılabiliyor...


En İyi Mimari Tasarım kategorisi; Kamu  ve  Özel Sektör olarak çeşitlendiriliyor. Herhangi bir gayrimenkul segmentinde teknik, estetik, fonksiyonellik ve sürdürülebilirlik anlamında mimari konsept  değerlendiriliyor...


Farmatı, içeriği ile 2014 yılında birincisi düzenlenen  yarışma ile uluslararası boyutda düzenlenen yarışmalara taş çıkaran bana...