Siirt gayrimenkul kiralama

Siirt gayrimenkul kiralama

Siirt’te hazineye ait imar içinde ve dışında bulunan tarım amaçlı kullanılan arazilerin 10 yıllığına kiralanacağına ilişkin bir duyuru yayımlandı.

İmpala Gayrimenkul Otomotiv Kiralama İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İmpala Gayrimenkul Otomotiv Kiralama İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 100 bin TL bedeli ile Bekir Sıtkı Erdoğan tarafından kuruldu.

İhlas Gayrimenkul'ün genel kurul sonuçları tescillendi!

İhlas Gayrimenkul, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) Vakıf Finansal Kiralama A.Ş. olağan genel kurul toplantı sonucu hakkında açıklama yaptı.

Qm Almusawı Gayrimenkul Medikal Otomotiv Oto Kiralama İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Qm Almusawı Gayrimenkul Medikal Otomotiv Oto Kiralama İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 400 bin TL sermaye bedeli ile Qudama abdulate Almusawı tarafından kuruldu.

Kcg Turizm Gayrimenkul Kiralama Ve Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kcg Turizm Gayrimenkul Kiralama Ve Otomotiv Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Kerim Can Gürün tarafından kuruldu.

Wen Gayrimenkul Kiralama Anonim Şirketi Halaskargazi Şubesi açıldı!

Wen Gayrimenkul Kiralama Anonim Şirketi Halaskargazi Şubesi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Pehlül Demirkaya tarafından açıldı.

Iq Restate Gayrimenkul Araç Kiralama Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Iq Restate Gayrimenkul Araç Kiralama Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Abdulraouf Al Ahmad tarafından kuruldu.

Halk Varlık Kiralama'nın 2 milyar TL'lik 5.Tertip İhraç Belgesi!

Halk Varlık Kiralama'nın Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin fon kullanıcısı/kaynak kuruluş olduğu kira sertifikası (sukuk) ihracına ilişkin Kurulca onaylanan 5.Tertip İhraç Belgesi yayınlandı. 

Gayrimenkul sektöründe dijital imza dönemi!

REMAX Türkiye, gayrimenkul alım-satım ve kiralama süreçlerini uçtan uca dijitalleştirmek hedefiyle Dijital İmza Projesi’ni hayata geçirdi...

Halk Varlık Kiralama 2 milyar TL kira sertifikası ihraç edecek! 

Halk Varlık Kiralama A.Ş.'nin Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin fon kullanıcısı olacağı 2 milyar TL tutarına kadar kira sertifikası ihraç etmesine karar verildi...

Skyland İstanbul, sınırsız ofis seçeneği ile kiralama avantajı sunuyor!

Eroğlu Gayrimenkul'ün projelerinden Skyland İstanbul, istenildiği gibi tasarlana bilen sınırsız ofis seçeneği ve kiralama alternatifleriyle iş yaşantısına yeni bir soluk katıyor…

Europhomes Gayrimenkul Turizm Araç Kiralama İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Europhomes Gayrimenkul Turizm Araç Kiralama İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Mohamed Mazin Alestvani tarafından kuruldu.

Bourbour Gayrimenkul Kiralama İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bourbour Gayrimenkul Kiralama İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mahdi Bourdour, Mahyar Bour Bour ve Nader Bour Bour tarafından kuruldu. 

Skyland İstanbul'da farklı kiralama alternatifleri sunuluyor! 

Eroğlu Gayrimenkul'ün karma projesi olan Skyland İstanbul'da, istenilen büyüklükte dizayn edilebilir ofis seçeneği ve kiralama seçenekleri sunuluyor...

Siirt gayrimenkul kiralama

Siirt gayrimenkul kiralama Siirt gayrimenkul kiralama

Siirt’te hazineye ait imar içinde ve dışında bulunan tarım amaçlı kullanılan arazilerin 10 yıllığına kiralanacağına ilişkin duyuru yayımlandı.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre Siirt Valiliğinden yapılan açıklamada, "18 Mayıs 2018 ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7143 sayılı Kanun ile hazine ait tarım arazilerinin belirlenecek haksız işgal bedelinin yarısı üzerinden 10 yıla kadar kiralama imkanı getirilmiştir. Ayrıca kira süresi sonunda yükümlülüklerini yerine getiren gerçek ve tüzel kişilere kira süresini uzatma veya kira süresi sonunda doğrudan satın alma hakkı tanınmış olup, başvuru süresi 19 Kasım 2018’de sona erecektir. Bu nedenle imar planında tarım arazisi olarak ayrılan ya da imar planı bulunmayıp tarım arazisi olan taşınmazları 31 Aralık 2017’den önce 3 yıldan beri kullanan şahısların Çevre Şehircilik İl Müdürlüğüne Milli Emlak...