Sılay sitesi

Sılay sitesi

Yangın sebebiyle Gökova Sahil şeridinde bulunan ve yaklaşık 3 bin kişinin oturduğu Gözdekent, Denizyıldızı, Bakra, Sertaş, Havacılar, Doğuş, Ünlüsoy, Rüyakent, Sılay tatil sitelerinde evler tahliye edildi...

ABD’nin en büyük konut kredisi sağlayıcısının hisseleri 1 günde yüzde 71 arttı!

Ünlü forum sitesi Reddit, konut kredisi sağlayıcısı olarak hizmet sunan Rocket Companies adlı şirketi yükseltti. Reddit'in borsa konuşulan bölümü WallStreetBets’teki kullanıcılar tarafından büyük ilgi gören Rocket hisseleri bir gün içerisinde yüzde 71 yükseldi. 

Körfez GYO likidite sağlayıcılık sözleşmesini sonlandırdı!

Körfez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) likidite sağlayıcılık sözleşmesinin sonlandırılması hakkında açıklama yaptı...

Adana Metal Sanayi Sitesi'ne sanayi kampüsü yapılıyor!

Adana Sanayi Odası tarafından verimlilik yolunda Adana sanayisinin yalın dönüşümü ile Sanayi 4.0'a geçiş için önemli fırsatlar yaratacak Adana Metal Sanayi Sitesi'nde Sanayi Kampüsü ve İnovasyon Merkezi yapılıyor.

Akiş GYO, Gedik Yatırım'la likidite sağlayıcılık sözleşmesi imzalıyor!

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) likidite sağlayıcılık sözleşmesi yapılması hakkında açıklama yaptı.

Aksaray Yeni Küçük Sanayi Sitesi'nde inşaat sürüyor!

Aksaray Belediyesi ile TOKİ'nin işbirliğinde hayata geçirilen, istihdam başta olmak üzere bölgesel gelişmeye katkı sağlayacak 375 milyon TL’lik Aksaray Yeni Küçük Sanayi Sitesi projesi inşaat çalışmaları sürüyor.

Isparta Barida Hotel’s 149.9 milyon TL satılıyor!

Isparta’nın tek 5 yıldızlı oteli olan Barida Hotel’s internet sitesi üzerinden satışa çıktı. Otel için 149 milyon 900 bin TL istendiği öğrenildi.

Körfez GYO likidite sağlayıcılık sözleşmesi imzaladı!

Körfez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 15 Ağustos 2019 tarihine kadar geçerli likidite sağlayıcılık sözleşmesi imzaladı...

Bingöl III. Kısım Küçük Sanayi Sitesi işyeri yapım ihalesi 11 Temmuz'da!

Bingöl Merkez III. Kısım Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanlığı tarafından 501 işyeri yapım işi ihale ediliyor. İhale 11 Temmuz'da gerçekleşecek..

Türk Kızılayı Zonguldak kan bağış merkezi inşaat ihalesi 22 Mayıs'ta!

Türk Kızılayı Genel Müdürlüğü tarafından Zonguldak'ın Merkez İlçesi'ne bağlı Çınartepe Mahallesi'nde kan bağış merkezi yaptırıyor. İnşaat ihalesi 22 Mayıs'ta yapılacak..

Körfez GYO likidite sağlayıcılık anlaşması süresini uzattı!

Körfez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı likidite sağlayıcılık işlemlerinin süresini 14 Ağustos 2018 tarihine kadar uzattı. 

Kahramanmaraş Sümerevler Sitesi sakinleri dönüşüm istiyor!

Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesinde bulunan Sümerevler Sitesi sakinleri, yaklaşık 40 yıldır oturdukları binaları için kentsel dönüşüm istedi.

Artvin Sanayi Sitesi Projesi için istişare toplantısı yapıldı!

Artvin Sanayi Sitesi için istişare toplantısı yapıldı. CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, projenin çok heyecan verici olduğunu belirtti.

Servet GYO Likidite Sağlayıcılık Sözleşmesi imzaladı!

Servet GYO, Yönetim Kurulu'nun almış olduğu karar gereği bugün Bizim Menkul Değerler ile Likidite Sağlayıcılık Sözleşmesi imzaladı.

Sılay sitesi Haberi

Sılay sitesi

Muğla’nın Milas ilçesine bağlı Akçakaya Mahallesi yakınlarında önceki gün 13.00 sıralarında başlayıp 18 kilometre uzaklıktaki Gökova Körfezi’ne kadar ulaşan orman yangını, 18.5 saat sonra dün 07.30 sıralarında tamamen kontrol altına alınabildi.


Alevlerin, Gökova Sahil şeridinde bulunan ve yaklaşık 3 bin kişinin oturduğu Gözdekent, Denizyıldızı, Bakra, Sertaş, Havacılar, Doğuş, Ünlüsoy, Rüyakent, Sılay tatil sitelerine yaklaşması üzerine, evler tahliye...