silivride icradan satılık fabrika

silivride icradan satılık fabrika

Silivri'de 31.735,40 metrekare yüzölçümüne sahip fabrika binası, Silivri 1. İcra Dairesi tarafından 21 Temmuz günü saat 11:00 ile 11:10 arası açık artırma ile satılıyor.

Silivri'de Fokus Tekstil Fabrikası icradan 4.1 milyon TL'ye!

Silivri Seymen'de bulunan Fokus Tekstil Fabrikası, fabrikaya villası, 2 ev ve depo Silivri 1. İcra Dairesi tarafından 22 Haziran 2015 günü saat 10:00 ile 11:10 arası ihale ediliyor.

Silivri'de icradan satılık prefabrik fabrika binası ve arsası!

Silivri İcra Müdürlüğü, İstanbul Silivri'de prefabrik fabrika binası ve arsasını satışa sunuyor

Ucuza mülk sahibi olmak isteyenlere icradan satılık fırsatlar!

Basın İlan Kurumu tarafından icra ilanları yayınlanıyor. Ucuza mülk sahibi olmak isteyen binlerce kişi icradan satılık ilanları araştırıyor. İşte icradan satılık fırsatlar...

İcradan ucuza satılık gayrimenkul fırsatı!

Basın İlan Kurumu'nca icra ilanları yayınlanıyor. Ucuza mülk sahibi olmak isteyen binlerce kişi icradan satılık ilanlarını inceliyor. İcradan satışa sunulan gayrimenkuller ile yatırımcılara kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor.

İcradan ucuza satılık arsa ve daireler fiyatıyla şaşırtıyor!

Basın İlan Kurumu tarafından güncel olarak icra ilanları yayınlanıyor. Ucuza ev almak isteyen on binlerce kişi icradan satılık ilanları yakından inceliyor.

Bebek'te 3.2 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

İstanbul İli, Beşiktaş İlçesi, Bebek Mahallesi'nde yer alan icradan satılık bahçeli kargir apartman 3 milyon 200 bin TL bedel ile satışa sunuldu. 

Şile'de 7.4 milyon TL'ye icradan satılık 2 gayrimenkul!

İstanbul İli, Şile İlçesi Meşrutiyet Mahallesi ve Ahmetli Mahallesi'nde yer alan 2 adet gayrimenkul toplamda 7 milyon 413 bin 560 TL bedel ile icradan satışa sunuluyor.

Ankara'da 3.5 milyon TL'ye icradan satılık villa!

Ankara İli Çankaya İlçesi, Dikmen Mahallesi'nde yer alan, 300 metrekarelik 5+1 villa 3 milyon 500 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Çankaya'da 10 milyon TL'ye icradan satılık 4 katlı bina ve arsası!

Ankara İli, Çankaya İlçesi'nde yer alan 4 katlı bina ve bahçesi  10 milyon TL bedel ile icradan satışa sunuldu. 

Adana Sarıçam'da 12 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Adana İli Sarıçam İlçesi Suluca Mahallesi'nde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 12 milyon TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Kemer'de 75.4 milyon TL'ye icradan satılık turistik tesis ve arsası!

Antalya ili Kemer İlçesi Çamyuva Mahallesi'nde yer alan turistik tesis ve arsası vasıflı gayrimenkul 75 milyon 460 bin 430 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Beykoz'da 4.2 milyon TL'ye icradan satılık 4 gayrimenkul!

İstanbul İli Beykoz İlçesi Çavusbaşı Mahallesinde yer alan 4 adet gayrimenkul toplamda 4 milyon 200 bin TL'ye icradan satışa çıkarıldı. 

İzmir Aliağa'da 9 milyon TL'ye icradan satılık benzin istasyonu!

İzmir İli Aliağa İlçesi'nde Helvaco Köyü'nde yer alan  üzerinde benzin istasyonu ve eklentileri olan gayrimenkul 9 milyon TL bedel ile icradan satılıyor. 

Kuşadası'nda 7.2 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

Aydın İli, Kuşadası İlçesi, Davutlar Mahallesi, Köyaltı mevkiinde yer alan gayrimenkul 7 milyon 238 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı.

Sivas'ta 5.6 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Sivas İli, Merkez İlçesi, Kadıburhanettin Mahallesi'nde yer alan tarla vasıflı taşınmaz 5 milyon 624 bin 329 TL bedel ile icradan satışa çıkarılıyor.

silivride icradan satılık fabrika

silivride icradan satılık fabrika silivride icradan satılık fabrika

Silivri'de 31.735, 40 metrekare yüzölçümüne sahip fabrika binası, Silivri 1. İcra Dairesi tarafından 6 milyon 603 bin 707 TL'ye satışa çıkarılıyor.1 NO’LU TAŞINMAZIN


özellikleri: İstanbul İli, Silivri ilçesi, Alibey Mahallesi, Karasinan Asfaltı Mevkiinde kain, 1340 ada, 1 nolu parsel sayılı, 31.735,40 m2 yüzölçümlü, “Arsa” vasfı ile ana taşınmaz olarak kayıtlı gayrimenkulun (M2 hissesi Satışa konu taşınmaz; İstanbul İli, Silivri İlçesi, Alibey Mahallesi, Karasinan Aşfalt Mevkii, Yener Sokak, No:8’de kain, 1340 ada, 1 no ile kayıtlı Darsel ve üzerinde mevcut olan fabrika binasının Fevzi Eral adına kayıtlı '1/2' hissesidir.


Ana Gayrimenkul Söz konusu parsel üzerinde boş halde Fabrika binası bulunmaktadır.Taşınmaz konum olarak, Silivri TEM Gişelerinin hemen alt kısmında yer almaktadır.Silivri Merkezi 4 km mesafededir. Yakın çevresinde tarımsal amaçlı kullanılan parseller ve Ekol...