simav için iller bankası kredisi

simav için iller bankası kredisi

Simav Belediye Meclisi şubat ayı yeni yılın aylık olağan ikinci toplantısını gerçekleştirdi, Belediye Meclisi Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan'ın başkanlığında gündemindeki 7 ayrı konuyu karara bağladı.

İLBANK'tan kentsel dönüşüm için yerel yönetimlere kredi desteği! 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının ilgili kuruluşu İller Bankası, 2020 yılında kentsel dönüşüm çalışmaları için yerel yönetime kredi desteğinde bulundu.

Evde bakım maaşı yatan iller listesi!

Her ay farklı iller için farklı tarihlerde yatırılan evde bakım maaşlarından binlerce aile yararlanıyor. Evde bakım maaşı yatan iller listesi bu maaşı alan vatandaşlar tarafından araştırılıyor. İşte tüm merak edilenler...

TOKİ Kütahya Simav Demirci 2020 kuraları bugün çekiliyor!

100 bin yeni konut için düğmeye basan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Kütahya Simav Demirci projesinin kura çekilişini bugün gerçekleştirecek.

TOKİ Kütahya Simav 2020 başvuruları 30 Haziran'da sona eriyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kütahya Simav 2020 projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi 30 Haziran'da sona eriyor.

En çok Enerji Kimlik Belgesi alan iller hangileri?

Binalarda Enerji Kimlik Belgesi uygulamasının başladığı 2011'den bu güne kadar1 milyon yapı için belge alındı. Peki en çok Enerji Kimlik Belgesi alan iller hangileri?

TOKİ Kütahya Simav 2020 projesi yarın satışa çıkıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kütahya Simav 2020 projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi yarın başlıyor.

Raylı sistem projeleri için 3 şehrimize 150 milyon avro!

İller Bankası yurt içinde devam eden raylı sistem projeleri için İslam Kalkınma Bankası ile Antalya, Kayseri ve Gaziantep için 150 milyon avroluk anlaşma yaptı...

Tarım arazilerinin korunması için çalışma yapılan iller TBMM'de!

Tarım arazilerinin korunması, etkin kullanımı ve yönetimi için çalışma yapılan iller meclis gündemine taşındı. CHP'li Gürer, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Beydağı Kentsel Dönüşüm Projesi için 20 milyon TL kredi çekilecek!

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi Toplantısı düzenlendi. Toplantıda, Beydağı Kentsel Dönüşüm Projesi için 3. ve 4. Etabın yapımı adına İller Bankası’ndan 20 milyon TL kredi çekilmesine karar verildi.

Kentleri kalkındırmak için 3 milyar lira kaynak!

İller Bankası A.Ş. Türkiye'de alt yapı ve üst yapı yatırımlarına ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda İLBANK, 587 adet iş için yaklaşık 2 milyar 828 milyon 903 bin 347 lira kredi, 455 milyon 389 bin 393 lira hibe verdi.

Kütahya Simav'da acele kamulaştırma kararı!

Kütahya İli sınırları içerisinde yer alan Simav'da bazı taşınmazlar için acele kamulaştırma kararı alındı.  Karar Resmi Gazete'de yer aldı..

Narlıdere metrosu İller Bankası'nı bekliyor!

İzmir Büyükşehir, Fahrettin Altay-Narlıdere İstihkam Okulu metro hattının ihalesine çıkmak için üç aydır İller Bankası'nı bekliyor.

Afyonkarahisar için 73 milyon liralık 49 proje!

Eskişehir İller Bankası A.Ş. Bölge Müdürü Murat Karaçam, Afyonkarahisar için 49 projenin hayata geçirileceğini müjdeledi. Projeler için 73 milyon lira harcanacak.

simav için iller bankası kredisi Haberi

simav için iller bankası kredisi

Toplantıda, Eynal Bölgesiııde belediyeye ait seralarda kiracı durumunda olanlara kira siiresüıi 8 yıl olarak kabul eden Meclis üyelerine Özkan, TOKİ bölgesüıe jeotermal enerji hatları çekilmesi için 2 milyon 749 büı liralık İller Bankası kredisüıe ihtiyaç olduğunu anlattı.Bu kredi için 2014 yılında beklemeye geçtiğini ve bunda da isabetli karar verildiğini anlatan Özkan, "Şimdi bu krediyi değişen mevzuatlar nedeniyle daha uzun vadede ve daha düşük faizle alabileceğiz" dedi. 

Başkan Özkan'ın açıklamasından sonra İller Bankası'ndan kredi alınmasına ilişkin karar oy birliğiyle güncellendi. 


Eynal'da cami karşısında bulunan ve "Saklı Bahçe" olarak adlandırılan 1950 yapımı binanın kullanım ömrünü tamamladığı ve yıkılarak elde edilecek alanın termal turizm alanında yeni yatırımlar içüı kullanılmasını kabul eden üyelere, Eynal Kaplıcalarında Kütahya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğimi! Doç. Dr. İsmail Karakuyu...