Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu evleri

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu evleri

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çıktığı Amerika tatiline devam ediyor. oldukça eğlenceli vakit geçiren çiftin Miami Beach Star Island’da emlakçıları gezip ev baktıkları öne sürüldü.

Kenan İmirzalıoğlu Çeşme'de bungalov ev kiraladı!

Baba olmanın heyecanını yaşayan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, eşi Sinem Kobal’ın üzerine titriyor. Yakışıklı oyuncu eşinin bir dediğini iki etmiyor. İmirzalıoğlu, Çeşme'de gözlerden uzak bir bungalov ev kiraladı...

Max Tools İnşaat Otomotiv Sağlık Ürünleri Üretim Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Max Tools İnşaat Otomotiv Sağlık Ürünleri Üretim Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Sinem İzmirlier tarafından kuruldu.

Sinem Kobal evine atölye kurdu!

Evine atölye kuran oyuncu Sinem Kobal, eski eşyaları çöpe atmayıp geri dönüşüme kazandırıyor.

Sinem Kobal, Cansu Dere’nin yeni evi için hoşgeldine gitti!

Etiler’de görüntülenen Sinem Kobal, muhabirlerin sorularına cevap verdi. Kobal, Cansu Dere’nin yeni evi için hoşgeldine gittiğini söyledi.

Batı Rota Yapı Yönetimi Turizm Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Batı Rota Yapı Yönetimi Turizm Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Bilal Yıldız ve Sinem Kocabıçak tarafından kuruldu.

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal Marmaris'te villa kiraladı!

Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal, çifti Muğla Marmaris'te mütevazi bir villa kiraladı.

Sinem Kobal bahçesinin dekorasyonu için 10 bin lira harcadı!

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu Emirgan’daki evlerinin bahçe dekorasyonu için 10 bin lira harcadılar. Bahçe düzenlemesini ise Sinem Kobal yapacak.

Sinem Kobal bahçe düzenlemesine 10 bin lira harcadı!

Emirgan'daki evlerinin bahçesini dekore eden Sinem Kobal, Zekeriyaköy’deki bir botanik bahçesinden çiçek ve ağaç fideleri, toprak, dekoratif taşlar satın aldı.

Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal Kaz Dağları'ndan ev aldı!

Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile kendi gibi oyuncu eşi Sinem Kobal'ın 1 milyon 250 bin liraya Kaz Dağları’ndan taş ev satın aldığı ortaya çıktı...

Berşan İnşaat Mobilya Yapı Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Berşan İnşaat Mobilya Yapı Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün  Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Sinem Uğraşkan tarafından kuruldu. 

Mustafa Uslu'nun ev aldığı iddialarını eşi Sinem Öztürk yalanladı!

Geçtiğimiz gün, Ayla ve Müslüm filmlerinin yapımcısı Mustafa Uslu'nun filmlerden elde ettiği kazançla Fethiye'de 4 katlı bir villa aldığı iddia edildi. Eve 3 milyon TL ödediği belirtilen Uslu'nun eşi Sinem Öztürk ise haberi yalanladı...

212 Mühendislik Elektrik Müşavirlik Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

212 Mühendislik Elektrik Müşavirlik Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Sinem Kılıçlı ve Raif Özkan ortaklığında kuruldu. 

Kenan İmirzalıoğlu taş ev alacak!

Her sene tekne turu yapan Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal çifti, bu yaz tatile gittikleri taş evi çok beğendikleri ve satın almak için bazı girişimlerde bulundukları öğrenildi

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu evleri

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu evleri Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu evleri

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun Amerika tatili devam ediyor.


Önceki hafta New York’a giden çift, oradan Miami’ye geçti. Miami tatili sırasında tekne turuna da çıkan çift, oldukça eğlenceli vakit geçirdi.


Şehre hayran kalan Kobal ve İmirzalıoğlu’nun ‘Starlar Adası’ olarak da bilinen Miami Beach Star Island’da emlakçıları gezip ev baktıkları öne sürüldü.


Adada Gloria Estefan, Will Smith, Julio Iglesias, Madonna ve Sylvester Stallone gibi dünyaca ünlü isimlerin evi...