Sinpaş Köyceğiz kampanya

Sinpaş Köyceğiz kampanya

Sinpaş Yapı imzası taşıyan Sinpaş Köyceğiz projesinde 291 daire yer alıyor. Projede Ramazan ayına özel 25 bin TL'lik indirim yapılıyor.

Sinpaş Köyceğiz Evleri'nde kaçırılmayacak yıl sonu fırsatı!

Gayrimenkul sektöründe 41 yıllık deneyimi, kalitesi ve güvenirliği ile yenilikçi konseptleri buluşturan Sinpaş Yapı, köy yaşamının huzurundan esinlendiği butik projesi Köyceğiz için yılın son indirim avantajını sunuyor.

Sinpaş Köyceğiz’de sonbahar indirimi!

Köyceğiz projesinde, konutların büyük bölümü sahiplerini bulurken, sınırlı sayıdaki 3+1 daireler için ödeme planı dahilinde 48 aya kadar şirket bünyesinde vade farkı ve peşin ödemelerde yüzde 20 indirim uygulanıyor.

Sinpaş Köyceğiz'de peşin ödemelerde indirim!

Sinpaş Yapı'nın İstanbul Sancaktepe'de hayata geçirdiği Sinpaş Köyceğiz'de peşin ödemelerde indirim sağlanıyor. İşte, Sinpaş Köyceğiz kampanya detayları...

Sinpaş Köyceğiz'de yüzde 12 indirim!

İstanbul Sancaktepe'de hayata geçirdiği Sinpaş Köyceğiz'de yüzde 1 peşinat ile daire sahibi olmak mümkün. 120 aya kadar vade imkanının bulunduğu projede peşin ödemelerde yüzde 12 indirim yapılıyor.

Sinpaş Köyceğiz kampanya!

Toplam 291 adet daireden meydana gelen Sinpaş Köyceğiz Sancaktepe projesinde 120 aya kadar vade imkanı sağlanıyor. İşte, Sinpaş Köyceğiz kampanya detayları...

Sinpaş Köyceğiz kampanya detayları!

Evinizi Sinpaş Köyceğiz’den alın güneyi İstanbul’da yaşayın, bahara özel avantajlı fiyatlardan faydalanın. Sinpaş Köyceğiz’de % 15 bahar indirimi ve avantajlı ödeme planı seçenekleri devam ediyor.

Sinpaş Köyceğiz fiyatları ne kadar?

İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de inşa edilen Sinpaş Köyceğiz Evleri 26 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Projede lansmana özel indirim fırsatı sunuluyor. Peki Sinpaş Köyceğiz fiyatları ne kadar?

Sinpaş Köyceğiz'de yüzde 15 erken bahar indirim fırsatı!

Sinpaş Yapı, ‘köy yaşamı ile modern yaşamı birleştiren’ konseptle hazırladığı Sancaktepe’deki Köyceğiz projesinin satışlarına devam ediyor. Projede lansmana özel yüzde 10 indirim fırsatına da devam ediliyor..

Sinpaş Köyceğiz erken bahar indirimi fırsatları!

İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de inşa edilen Sinpaş Köyceğiz erken bahar indirimi fırsatları ile satışlarına devam ediyor. Projede 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunuluyor.

Evinizin ilk hediyesi Sinpaş'tan!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçirilen kampanya kapsamında Live Turkuaz ve Köyceğiz projelerinde daire satın alanlara Teknosa'dan 5 bin TL'lik hediye çeki veriliyor.

Sinpaş Köyceğiz'de ev sahibi olmanın tam zamanı!

1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dair tiplerinden oluşan Sinpaş Köyceğiz projesinde fiyatlar 291 bin 240 TL'den başlangıç gösteriyor. Projede 40. yıl kampanyası kapsamında 80 aya kadar vadelendirme yapılıyor...

Sinpaş Köyceğiz ödeme seçenekleri!

Sinpaş Köyceğiz projesinde satışları devam eden dairelerin fiyatları 291 bin 240 TL 'den başlıyor. Proje 13 blok olarak yükseliyor. İşte Sinpaş Köyceğiz ödeme seçenekleri...

Sinpaş Köyceğiz 40. yıl kampanyası!

Sinpaş Köyceğiz projesinde 80 aya kadsr vade yapılıyor. Yüzde 1 KDV oranının uyglandığı projede daireler 292 bin 240 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. İşte Sinpaş Köyceğiz 40. yıl kampanyası detayları...

Sinpaş Köyceğiz'de vade farksız, ara ödemesiz!

Sinpaş Köyceğiz'de vade farksız, ara ödemesiz daire sahibi olunabiliyor. 80 ay taksitle ev sahibi olunabilen projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alıyor.

TOKİ'den Köyceğiz'de satışa sunulan arazilere yönelik açıklama!

TOKİ, Muğla Köyceğiz'de satışa sunulan arazilerin tarım arazisi olduğu yönünde çıkan iddialara yönelik açıklamada bulundu.

Özgü Namal Muğla Köyceğiz'deki arsasını satılığa çıkardı!

Geçtiğimiz Ekim ayında eşini kaybeden oyuncu Özgü Namal, Köyceğiz'de bulunan evini kapattı. Namal eşiyle daha önce aldıkları arsayı da satılığa çıkardı.

Sinpaş Köyceğiz 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul İli Sancaktepe İlçesi'nde Yer Alan Sinpaş Köyceğiz Projesine ait hazırlanan değerleme raporunu yayınladı...

Muğla Köyceğiz Otogarı yenileniyor!

Şehirdeki çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Muğla Büyükşehir Belediyesi, Dalaman ilçesinde tamamladığı tadilat işlemlerinden sonra Köyceğiz Otogarı'nı da yeniliyor.

TOKİ Muğla Köyceğiz Toparlar 2019 projesi 20 soruda tüm detaylarıyla!

TOKİ Muğla Köyceğiz Toparlar 2019 fiyatları ne kadar? TOKİ Muğla Köyceğiz Toparlar 2019 başvuru şartları neler? TOKİ Muğla Köyceğiz Toparlar 2019 başvuruları ne zaman? İşte TOKİ Muğla Köyceğiz Toparlar 2019 projesi 20 soruda tüm detaylarıyla...

Köyceğiz'de 8 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Muğla İli, Köyceğiz İlçesi, Gülpınar Mahallesi, Güreli Caddesi mevkiinde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 8 milyon 115 bin 610 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Özgü Namal Köyceğiz'den 1.4 milyona arsa aldı!

Oyunculuğu 4 yıl önce bırakan Özgü Namal, Muğla Köyceğiz'den 7 dönümlük arsa aldı...

Sinpaş, 20 yıl vade kampanyasına 14 projesiyle katılıyor!

Sinpaş 14 projesiyle tarihi “240 ay vadeli konut satışı” kampanyasına katılıyor. Kampanyada, Sinpaş Palas, Queen Central Park, Aydos Country, EgeYakası, Liva, Köyceğiz, Altınoran, Marina Ankara, Ege Vadisi, İncek Life, İncek Blue, İncek Green Aquacity Denizli ve Bursa Modern projeleri bulunuyor.

Muğla Köyceğiz'e yeni fakülte ve yüksek okul geliyor!

Muğla Köyceğiz Toparlar Mahallesindeki TOKİ alanında fakülte ve yüksek okul yapımı için anlaşma sağlandı. Belediye Başkanı Kamil Ceylan yerleşke için 6 milyon lira yatırım yapılacağını açıkladı.

Muğla Köyceğiz'de kaçak yapıya geçit yok!

Köyceğiz Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü ekipleri, ilçeye bağlı mahallelerde "Kaçak Yapı"nın önüne geçmek için çalışma başlattı.

Hayat Şarkısı'ndan Köyceğiz Belediyesi'ne prefabrik ev!

Ekranların sevilen dizisi Hayat Şarkısı için Muğla-Köyceğiz’e bağlı Ekincik Koyu’nda bungalov tipi bir kulübe yaptırıldı. Prefabrik olarak yapılan kulübe, çekimler tamamlandıktan sonra Most Yapım tarafından Köyceğiz Belediyesi’ne hediye edildi.

Muğla Köyceğizli Mevlüt Kaya evini müzeye çevirdi!

Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde yaşayan parkinson hastası kişi, topladığı ev eşyaları ve aletlerle evinin bir odasını adeta müzeye çevirdi.

Özgü Namal, Muğla Köyceğiz'e yerleşti!

Reklamcı sevgilisi Serdar Oral’dan ikinci kez hamile kalan Özgü Namal, Yılmaz Erdoğan’ın izinden yürüyor. 4.5 aylık hamile olan oyuncu, Erdoğan gibi Muğla’nın Köyceğiz ilçesine yerleşti.

Sinpaş Köyceğiz kampanya Haberi

Sinpaş Köyceğiz kampanya

Sinpaş Yapı tarafından hayata geçirilen Sinpaş Köyceğiz  projesi İstanbul'un Anadolu Yakası Sancaktepe'de yükseliyor.Sinpaş Köyceğiz Evleri 291 konuttan meydana geliyor. Projede dairelerin alanları 159 ila 275 metrekare arasında değişiyor. 26 bin metrekare alanda inşa edilen projede 3+1 ve 3,5+1 bahçe katı dairelerin satışları devam ediyor. Sancaktepe Sinpaş Köyceğiz projesinde sauna, fitness, meyve bahçeleri, dinlenme terasları, yüzme havuzu, yürüyüş parkurları ve çocuk oyun alanları gibi sosyal donatılar bulunuyor.


Sinpaş Köyceğiz projesinde 25 bin TL'lik Ramazan indirimi!

Sinpaş Köyceğiz projesinde Ramazan ayına özel 25 bin TL indirim fırsatı sağlanıyor. Dairelerin hemen teslim edildiği projede fiyatlar 756 bin 960 TL'den başlıyor. Sinpaş Köyceğiz Evleri vaziyet planı

Telefon: :444 1974

Web : sinpaskoycegiz.com.tr

Nurşah...