şirinevler minibüs durakları son durum

şirinevler minibüs durakları son durum

Habertürk Gazetesi'nden Esra Boğazlıyan, bugünkü yazısında Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu ile röportajını yayınladı. Develioğlu, 3 dönemlik faaliyetlerini ve hayata geçireceği projeleri anlattı.

Bahçelievler Şirinevler Meydan Düzenleme Projesi imar planı askıda!

Bahçelievler ilçesi, Şirinevler Meydan Düzenleme Projesine ilişkin 1/5000 ve 1/1000 ölçekli nazım ve uygulama imar planı askıda...

Birikimevim Gayrimenkul Organizasyon Anonim Şirketi Şirinevler Şubesi açıldı!

Birikimevim Gayrimenkul Organizasyon Anonim Şirketi Şirinevler Şubesi bugün Küçükçekmece'de 5 milyon TL sermaye bedeli ile açıldı.

Tasarruf Organizasyon ve Gayrimenkul Pazarlama Anonim Şirketi Şirinevler Şubesi açıldı!

Tasarruf Organizasyon ve Gayrimenkul Pazarlama Anonim Şirketi Şirinevler Şubesi bugün Bahçelievlerde'de açıldı.

TOKİ Ordu Altınordu Şirinevler başvuru dönemi başladı!

TOKİ Ordu Altınordu Şirinevler'deki 95 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı satılıyor...

Altınordu Şirinevler TOKİ başvuruları bugün sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Altınordu Şirinevler projesi için başvuru dönemi bugün itibariyle sona eriyor.

Şirinevler Bahçehan ve Çevresi Düzenleme Projesi imar planı askıda!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Bahçelievler İlçesi, Şirinevler Bahçehan ve Çevresi Düzenleme Projesine ilişkin imar planı askıya çıktı...

TOKİ Altınordu Şirinevler başvuruları bugün başladı!

TOKİ Ordu Şirinevler projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelere yer veriliyor. Proje için başvurular bugün itibariyle başladı.

TOKİ Ordu Şirinevler başvuruları başladı!

Ordu Altınordu Şirinevler Mahallesi TOKİ projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi bugün itibariyle başladı.

Şirinevler kent meydanı imar planı askıya çıktı!

Bahçelievler'e bağlı Şirinevler Bahçehan ve Çevresi'ne ilişkin imar planı tadilatı askıya çıktı..

Ankara Güvenpark'taki minibüs durakları için yeni proje!

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Güvenpark minibüs duraklarının, yer altına yapılacak çok katlı otoparka alınmasıyla ilgili proje hazırlanması konusunda Belediye Meclisinden yetki aldı .

Yıldırım Şirinevler sit olmaktan çıkıyor!

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, ‘Bursa ve Yalova İlleri Ekolojik Temelli Bilimsel Araştırma Projesi’ kapsamında Millet, Şirinevler, Karapınar, Piremir, Vatan, Fidyekızık ve 75. Yıl mahallerinin doğal sit alanı ilan edilmesiyle ilgili Ankara’da bir dizi temasta bulundu.

Erzurum'da inşaat işçilerini taşıyan minibüs devrildi: 5 yaralı!

Aşkale-Bayburt karayolunda Yüksel Başboğa (35) idaresindeki 04 P 5742 plakalı minibüs, Pırnakapan mevkisi yakınlarında virajı alamayarak devrildi.

Karabük Şirinevler'e 3 katlı yeraltı otoparkı ve pazar yeri yapılıyor!

Karabük Belediyesi, vatandaşların daha iyi ortamlarda alışveriş yapabilmesini sağlamak ve Şirinevler Mahallesinde yaşanan otopark sorununu ortadan kaldırmak için Şirinevler Mahallesi Otopark ve Kapalı Pazar Yeri inşaatı projesine devam ediyor.

şirinevler minibüs durakları son durum

şirinevler minibüs durakları son durum şirinevler minibüs durakları son durum

Habertürk Gazetesi'nden Esra Boğazlıyan, bugünkü yazısında Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu ile röportajını yayınladı. Develioğlu, 3 dönemlik faaliyetlerini ve hayata geçireceği projeleri anlattı. İşte o röportaj...İstanbul’un ilçe belediye başkanları hizmetlerini anlatmaya devam ediyor... Bugünkü konuğum, Bahçelievler Belediye Başkanlığı koltuğunda 12 yıldır oturan Osman Develioğlu... Başkanla ilçeyi gezdik, 3 dönemdir yaptıklarını, önümüzdeki süreçte hayata geçirmeyi planladığı projelerini konuştuk


Üçüncü döneminiz... On iki yılın bir değerlendirmesini yapacak olursanız Osman Develioğlu ne yaptı Bahçelievler’e? Nasıl bir imza attı?


Göreve geldiğim zaman, eski başkan bana görevi teslim ederken ‘Bizim topluca bir yerde bin metrekare arsamız yok’ demişti. Çok şaşırmıştım ama baktım doğru. Biz ne yapabiliriz diye düşündük ilk göreve geldiğimiz 2004’te. Bol bol arazi satın almaya karar verdik. Bunların üzerine bizim tesis yapmamız gerekiyordu. Eksiklerin...