şişli teşvikiye polis merkezi satılıyor mu

şişli teşvikiye polis merkezi satılıyor mu

İstanbul’daki birçok polis merkezi ve ilçe emniyet müdürlüğü binasının satışı için düğmeye basıldı. İstanbul Şişli’deki Teşvikiye Polis Merkezi ve ilçe emniyet müdürlüğünün de yer aldığı 8 kamu binası için değer tespiti yapılyor.

Şişli’de binlerce yapıyı etkileyen 'sit alanı' kararı!

İstanbul 2 No’lu Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu kararı ile İstanbul'un Şişli ilçesinde Harbiye ve Teşvikiye'nin de yer aldığı 6 mahalle ‘tarihi ve kentsel sit alanı’ ilan edildi.

Marmara Üniversitesi Nişantaşı arazisi DAP'ın oldu!

Emlak Konut GYO'nun İstanbul Şişli Teşvikiye Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesi kapsamında satışa çıkardığı Marmara Üniversitesi'nin Nişantaşı arazisi Dap Yapı'nın oldu...

Marmara Üniversitesi Nişantaşı arazisi yarın sahibini bulacak!

Emlak Konut GYO'nun İstanbul Şişli Teşvikiye Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesi kapsamında satışa çıkardığı Marmara Üniversitesi'nin Nişantaşı arazisi yarın sahibini bulacak...

Özak-İnter Yapı Emlak Konut Teşvikiye ihalesine katıldı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnter Yapı İnşaat, Emlak Konut İstanbul Şişli Teşvikiye Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesine katıldı. 

Emlak Konut İstanbul'da 2 dev proje yapacak!

Emlak Konut İstanbul'da 2 yeni proje yapacak. Projelerin biri Şişli Teşvikiye'deki Marmara Üniversitesi arazisinde, bir diğeri de Çekmeköy Taşdelen'deki Çekmeköy Kışlası arazisinde hayata geçirilecek. 

Emlak Konut Şişli Teşvikiye arsa ihalesi 15 Mart'ta!

Emlak Konut İstanbul Şişli Teşvikiye Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesi 15 Mart'ta yapılacak. İhale kapsamında inşa edilecek yeni projede konutlar ve dükkanlar yer alacak. 

Teşvikiye The Sofa Hotel icradan satılıyor!

İstanbul Avrupa Yakası Şişli İlçesi Harbiye Mahallesi Teşvikiye Caddesi'nde yer alan The Sofa Hotel icradan satışa çıkarıldı. Teşvikiye The Sofa Hotel için belirlenen bedel 40 milyon 250 bin TL. 

Emlak Konut Şişli'deki arsasının 2017 değerleme raporunu yayınladı!

Emlak Konut, KAP'ta İstanbul Şişli Teşvikiye parsellerine ait yıl sonu değerleme raporunu yayınladı. 

Şişli'deki 79 yıllık Gül Apartman yıkılıyor!

Anıtkabir'in mimarı olan Prof. Dr. Emin Onat'ın çizimini yaptığı, Şişli Teşvikiye Şakayık Sokak'taki 79 yıllık Gül Apartman kentsel dönüşüm kapsamında yıkılacak.

Emlak Konut Şişli Teşvikiye Parselleri 2016 yıl sonu değerleme raporu yayınlandı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Emlak Konut Şişli Teşvikiye Parselleri 2016 yıl sonu değerleme raporu yayınlandı.

Emlak Konut'un Şişli Teşvikiye'deki arsalarının değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın İstanbul İli Şişli Teşvikiye'daki arsalara yönelik hazırlatılan Gayrimenkul Değerleme Raporu yayınlandı.

Anamis Tekstil İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Fulya Şubesi açıldı!

Anamis Tekstil İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Fulya Şubesi, Mehmet Veyis Koçulu ve Mustafa Öztürk Şube Müdürlüğü'nde 1 milyon 500 bin sermaye ile 2 Haziran'da Şişli, Teşvikiye Mahallesi'nde kuruldu.

Erdem Yapı Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Erdem Yapı Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ali Erdem Bildirici tarafından 500 bin TL sermaye ile 30 Mayıs'ta Şişli, Teşvikiye Mahallesi, Fırın Sokak'ta kuruldu.

şişli teşvikiye polis merkezi satılıyor mu

şişli teşvikiye polis merkezi satılıyor mu şişli teşvikiye polis merkezi satılıyor mu

İstanbul’daki birçok polis merkezi ve ilçe emniyet müdürlüğü binasının satışı için düğmeye basıldı. Hemen hemen bütün ilçelerde listesi çıkarılan emniyet binalarının tespiti için gayrimenkul uzmanlarından değer tespiti istendi. SÖZCÜ, İstanbul’un en pahalı ilçelerinden Şişli’de satılması planlanan emniyet binalarının listesine ulaştı.


FERİKÖY POLİS KARAKOLU


Listeye göre Şişli’de 8 bina için “Gayrimenkul Değerleme Raporu” hazırlanıyor. Listenin başında da Mecidiyeköy’deki Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü geliyor. Büyükdere Caddesi üzerindeki bina geçtiğimiz yıllarda Dünya Bankası’ndan alınan kredi ile yürütülen kamu binalarını depreme karşı hazırlama çalışmaları kapsamında güçlendirilmişti. Bina bin metrekarelik bir alana sahip.


ŞİŞLİ POLİS MERKEZİ

Teşvikiye’deki Harbiye Polis Merkezi Amirliği de listedeki en dikkat çekici bina. Teşvikiye Karakolu olarak bilinen, 490 metrekarelik alana sahip olan bina 2. Abdülhamit döneminden kalma. Teşvikiye Camisi’nin çaprazında Nişantaşı’nın merkezinde yer alan...