Sıva Konferansı

Sıva Konferansı

Orta ve Güney Avrupa Kuru Karışım Sıva Konferansı 7 Mayıs 2010 Cuma günü İstanbul Ritz Carlton Hotel'de gerçekleştirilecek

VII. AVM Yatırımları Konferansı 5 Mart'ta!

50 milyar dolarlık yatırım değerine sahip AVM sektörünün temsilcisi AYD'nin (Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği) gelenekselleşen AVM Yatırımları Konferansı 5 Mart 2015’te Wyndham Grand İstanbul Levent Otel’de gerçekleştirilecek.

Türkiye, Çölleşmeyle Mücadele Konferansı'na ev sahipliği yapacak!

Türkiye'de ilk defa düzenlenecek olan Birleşmiş Milletler Çölleşme ile Mücadele Sözleşmesi Taraflar Konferansı (UNCCD COP12) 12 - 24 Ekim 2015 tarihinde Ankara'da yapılacak.

Şehir 2.0 Konferansı 12 Mart’ta!

“Şehir 2.0: Akıllı Şehir, Daha Akıllı Vatandaş” konferansı Türkiye’nin ilk teknoloji ve gelecek odaklı düşünce kuruluşu Gelecekhane tarafından 12 Mart’ta İstanbul Fulya’daki Yapı Endüstrisi Merkezi (YEM)’nde gerçekleştirilecek.

EKODesign Konferansı 9 Nisan'da düzenlenecek!

Yapı-Endüstri Merkezi tarafından bu yıl 8’ncisi düzenlenecek EKODesign Konferansı, 9 Nisan 2015 Perşembe günü, “Yeşil Motivasyon” teması ile YEM’de gerçekleştirilecek. EKODesign Konferansı, ülkemizde sürdürülebilir tasarım ve kentleşmenin önünü açmayı hed

Kadir Topbaş 16. CODATU Konferansı'na katıldı!

Kadir Topbaş Gelişmekte Olan Ülkelerde Kentsel Ulaşım Konferansı'na katıldı. Konferansın konusu “Enerji, iklim değişikliği ve hava kalitesi sorunları: gelişmekte olan ülkelerde ve ekonomilerde kentsel ulaşım politikalarının rolü” olarak belirlendi.

Türkiye Habitat 3 Konferansı'na hazırlanıyor!

Üçüncü Birleşmiş Milletler Konut ve Sürdürülebilir Kentsel Gelişme Konferansı (Habitat III) 2016 yılında Ekvator’da gerçekleştirilecek. Konferansa hazırlık kapsamında “Türkiye Habitat III Ulusal Raporu” hazırlandı.

3. İnşaat Konut Konferansı gerçekleşti!

Eventuum tarafından düzenlenen 3. İnşaat Konut Konferansı Marriott Hotel Asia'da bugün gerçekleşti. Sektörle ilgili önemli fikirlerin paylaşıldığı toplantıya inşaat sektöründen isimler katıldı. İşte paylaşılan fikirler...

Sektörün devleri 3. İnşaat ve Konut Konferansı'nda buluştu!

Eventuum tarafından düzenlenen ve sektörün vazgeçilmez VIP buluşması haline gelen İnşaat ve Konut Konferansı, 13 Ocak 2015 Salı günü, Marriott Hotel Asia’da sektörün devlerini 3. kez bir araya getirdi.

3. İnşaat ve Konut Konferansı için geri sayım başladı!

Eventuum tarafından düzenlenen ve sektörün vazgeçilmez VIP buluşması haline gelen İnşaat ve Konut Konferansı, 13 Ocak 2015 Salı günü, saat 09.00’da Marriott Hotel Asia’da 3. kez kapılarını açıyor.

3.İnşaat ve Konut Konferansı 13 Ocak'ta gerçekleşiyor!

Eventuum tarafından düzenlenen ve sektörün vazgeçilmez VIP buluşması haline gelen İnşaat ve Konut Konferansı, 13 Ocak 2015 Salı günü, saat 09.00’da Marriott Hotel Asia’da 3. kez kapılarını açıyor.

3. İnşaat ve Konut Konferansı 13 Ocak'ta!

Eventuum tarafından düzenlenen İnşaat ve Konut Konferansı, 13 Ocak tarihinde Marriott Hotel Asia'da 3. kez kapılarını açıyor. Açılış konuşması, İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Nazmi Durbakayım yapacak...

İnşaat ve Konut Konferansı 13 Ocak'ta!

Açılış konuşması, İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Nazmi DURBAKAYIM tarafından yapılacak olan İnşaat ve Konut Konferansı, sektörün seçkin profesyonelleri için kapılarını 3.kez açıyor.

Rem Koolhaas Marka Konferansı’nda!

Rem Koolhaas Marka Konferansı’na katılıyor. Kalebodur’un sponsorlar arasında yer aldığı, İstanbul’da düzenlenecek ‘ Marka 2014 Konferansı ’, mimarlık dünyasının en etkili isimlerinden Rem Koolhaas’ı ağırlıyor.

Sıva Konferansı

Sıva Konferansı Sıva Konferansı

2. Orta ve Güney Avrupa Kuru Karışım Sıva Konferansı (2nd Central and South European Drymix Mortar Conference) sıva sektöründeki son gelişmeleri profesyonellerle paylaşmak üzere Kalekim'in sponsorluğunda 7 Mayıs 2010 Cuma günü İstanbul Ritz Carlton Hotel'de 9:00-17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.
Dünyanın dört bir yanından gelen yapı kimyasalları sektörü temsilcilerinin, kuru karışım sıva endüstrisindeki son gelişmelerle ilgili alanında uzman konuşmacıların ve dünya çapında ünlü kuru sıva uzmanlarının katılımıyla düzenlenecek olan 2. Orta ve Güney Avrupa Kuru Karışım Sıva Konferansı'nda sizleri de aramızda görmekten mutluluk...