Siyahkalem Köy kaç etap

Siyahkalem Köy kaç etap

İSTANBUL Zekeriyaköy'de KÖY projesinin yapımını üstlenen Siyahkalem Mühendislik'in İcra Kurulu Üyesi İbrahim Kahraman, Cityscape Global fuarında 15 birimde 8 ile 10 milyon dolarlık satış yaptıklarını ifade etti.

Siyahkalem Köy projesinde 1.000 ağaç yer değiştirecek!

Siyahkalem, Emlak Konut GYO ortaklığıyla gerçekleştirdiği KÖY projesinde ikinci etaba başlıyor. Zekeriyaköy’de ormanlık alanda inşa edilen projede ağaç kesmemek için Opitz firmasıyla anlaşıldı. Şimdiye kadar 167 ağaç taşındı.

Siyahkalem Köy'de 84 ay 0 faiz kampanyası!

Emlak Konut güvencesini taşıyan Siyahkalem Köy'de 31 Mart 2018’e kadar sürecek bir kampanya başladı. Projede 84 ay yüzde  0 vade ile kredi kullanılabilecek..

2018'in ilk kampanyası KÖY projesinde başladı!

Siyahkalem’in, Emlak Konut GYO güvencesiyle ile Zekeriyaköy’de hayata geçirdiği KÖY projesi yeni yıla 84 ay yüzde 0 vade kampanyası ile girdi.

KÖY’de metrekare fiyatları 8 bin 200 TL'den başlıyor!

Siyahkalem’in, Zekeriyaköy’de Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiği KÖY projesinin lansman döneminde, 4 bin 500, 5 bin  TL olan metrekare fiyatları 3 yıl sonra bugün 8 bin 200 – 10 bin TL seviyelerine yükseldi. 

Siyahkalem Köy'de 48 günde 36 milyon ciro!

Emlak Konut GYO'nun yüklenici firmaları tarafından düzenlenen "Şimdi Al 2019'da Öde" kampanyası kapsamında Siyahkalem Köy projesi 48 günde 36 milyon ciro elde etti.

Siyahkalem Köy 3. Etap ödeme kampanyası 2017!

Siyah Kalem İnşaat tarafından İstanbul Zekeriyaköy'de hayata geçirilen Köy Zekeriyaköy projesi 1.3 milyar TL yatırım değeriyle yükseliyor. Projede “Şimdi Al 2019’da Öde” kampanyası uygulanıyor...

Siyahkalem Köy 3. etap kampanyası!

Siyahkalem Köy 3. etap kampanyası başladı. “Şimdi Al 2019’da Öde” kampanyası 14 Eylül’de başlayıp, bir buçuk ay sürecek.

Siyahkalem Köy'ün 3. etabı satışta! Şimdi al 2019'da öde!

Emlak Konut GYO’nun 2017’de gerçekleştirdiği iki ayrı kampanyada yaklaşık 200 milyon TL gelir elde eden Siyahkalem, KÖY projesinin 3. ve son etabındaki 209 konutu, bugünden itibaren “Şimdi Al 2019’da Öde” ile ilk defa satışa sunuyor.

Zekeriyaköy Köy'de son 30 daire için kampanya!

Siyahkalem, Zekeriyaköy’de gerçekleştirdiği KÖY projesinin 1. etabındaki son 30 daire için yeni bir kampanya başlattı.

Siyahkalem Köy projesi bir ayda 104 milyon TL ciro yaptı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklıüı'nın başlattığı Konutta 20 Yıl Vade Kampanyası'na KÖY projesiyle katılan Siyahkalem, 104 milyon lira ciro elde etti.

Köy Zekeriyaköy Emlak Konut fiyatlar!

Köy Zekeriyaköy Emlak Konut fiyatları 725 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. Siyahkalem İnşaat projesi Köy Zekeriyaköy'de 240 aya kadar taksitli ödemeler yapılıyor...

Köy Zekeriyaköy Emlak Konut kampanyalı fiyat listesi!

İstanbul Zekeriyaköy'de konumlandırılan Köy Zekeriyaköy projesi Siyahkalem İnşaat tarafından inşa ediliyor. Projede teslimlerin 2018 yılı Haziran ayında gerçekleşmesi planlanıyor. İşte Köy Zekeriyaköy Emlak Konut kampanyalı fiyat listesi...

Zekeriyaköy Köy, 20 yıl vadeli konut kampanyasına katılıyor!

Emlak Konut GYO’nun 1 Şubat’ta başlayacak olan “Konutta 20 Yıl Vade Kampanyası”na Siyahkalem de KÖY projesi ile katılıyor.

Köy Evleri Zekeriyaköy fiyat listesi!

Köy Evleri Zekeriyaköy fiyat listesi 689 bin TL'den başlayarak değişiyor. Siyahkalem Köy projesinde teslimler Haziran 2018'de gerçekleştiriliyor...

Siyahkalem Köy kaç etap Haberi

Siyahkalem Köy kaç etap

İSTANBUL Zekeriyaköy'de KÖY projesinin yapımını üstlenen Siyahkalem Mühendislik'in İcra Kurulu Üyesi İbrahim Kahraman, Cityscape Global fuarında 15 birimde 8 ile 10 milyon dolarlık satış yaptıklarını ifade etti. Kahraman, "Şimdiye kadar 8 ile 10 milyon dolarlık sıcak satış gerçekleştirdik. 

İçerisinde villaların da olduğu 15 birim satışı yaptık" dedi. Fuarda kurumsal yatırımcıların ilgisini de gözlemlediklerini anlatan Kahraman, "Hong Kong merkezli bir firma Türkiye'ye ilk defa yatırım yapmak istiyor. Projeden toplu satın almaya yönelik olarak ekim ayında kendileriyle görüşeceğiz. 

Ayrıca Dubai'nin ilk 5 büyük inşaat firmasından birtanesi de Türkiye'de ortak proje geliştirmeyi teklif etti" ifadelerini kullandı. 


Web: