Siyahkalem Köy ne zaman teslim

Siyahkalem Köy ne zaman teslim

Siyahkalem AŞ'nin Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa ettiği Köy Projesi'nde 1 Kasım'da başlayan 120 ay vadeli satış kampanyası 30 Kasım'a kadar devam edecek.

Siyahkalem KÖY'de metrekaresi 6 bin TL'ye!

Siyahkalem Mühendislik tarafından Emlak Konut GYO ortaklığında Zekeriyaköy’de geliştirilen Köy projesinde 2. Etap konutların temeli yıl sonuna kadar atılacak.

Siyahkalem Köy projesinde 1.000 ağaç yer değiştirecek!

Siyahkalem, Emlak Konut GYO ortaklığıyla gerçekleştirdiği KÖY projesinde ikinci etaba başlıyor. Zekeriyaköy’de ormanlık alanda inşa edilen projede ağaç kesmemek için Opitz firmasıyla anlaşıldı. Şimdiye kadar 167 ağaç taşındı.

Siyahkalem Köy ne zaman teslim?

İstanbul Avrupa Yakası Sarıyer'e bağlı Zekeriyaköy'de inşa edilen Köy Konutları 'nda banka kredisi ile ödeme yapılabiliyor. Peki satışları devam eden Siyahkalem Köy ne zaman teslim edilecek?

Siyahkalem Köy teslim tarihi!

Satış süreci devam eden Zekeriyaköy Köy Konutları 'nda dairelerin metrekare birim fiyatı 5 bin 500 TL'den başlangıç gösteriyor. Siyahkalem Köy teslim tarihi haberimizde yer alıyor.

Siyahkalem Köy lansmana özel fiyatlar!

Siyahkalem Köy projesinde 1.167 tane daire bulunuyor. 5 farklı tipte dairenin yer aldığı projede apartman dairesi, çift dubleks daireler, sıra evler, ikiz villalar ve müstakil villalar bulunuyor. İşte Siyahkalem Köy lansmana özel fiyatlar...

Siyahkalem Köy'de teslimler 2018'de!

Siyahkalem Mühendislik, Zekeriyaköy’e 1.3 milyar lira yatırımla ‘köy’ kuruyor. ‘Köy’ adlı projede 1167 adet konut ve 15 bin metrekarelik çarşı olacak. Projede 5 ayrı konut tipi yer alıyor...

Siyahkalem Köy satılık daire!

Siyahkalem Köy satılık daire fiyatları metrekare birimi bazında 5 bin 500 TL'den başlıyor. İçerisinde 2 okulun yer aldığı proje 13 milyar lira yatırım bedeli ile hayata geçiriliyor.

Siyahkalem Köy görücüye çıktı!

Zekeriyaköy'de 467 bin metrekarelik alanda farklı yaşam stillerine göre farklı tiplerde tasarlanmış ve doğayla uyum içerisinde projelendirilen 1.167 konut ve çarşıdan oluşan KÖY Projesi'ni Konut GYO ile ortaklığıyla Siyahkalem hayata geçiriyor.

Köy yerine kırsal mahalleler geldi!

Büyükşehir Belediyesi statüsüne sahip 30 ildeki 16 bin 220 köy ve 1053 belde mahalle yapıldı. Köy ve belde statüleri kaldırıldı. Peki yasa kapsamında yapılan düzenlemeler ne? İşte detaylar...

Nefes Assos projesinde son durum ne?

Assos'ta hayata geçirilecek Nefes Assos Köyü, beyaz yakalılara nefes aldıracak. Projede 20 odalı bir butik otel, 50 haneden oluşan bir köy yaşamı sunuluyor. Peki Nefes Assos projesinde son durum ne?

İdlib Esenler Köyü'ne 300 briket ev yapılacak!

Esenler, çadır kamplarda yaşam mücadelesi veren İdlibliler'e yardım elini uzatıyor. "100 hanelik köy" hedefiyle başlayan yardımlarla 52 briket ev bitirildi. Esenlerli hayırseverlerin yardımlarıyla yeni hedef, İdlib Esenler Köyü'ne 300 briket ev yapmak olarak belirlendi...

Murat Kurum: Güvenli bölgede ilk etapta 140 köy oluşturulacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleştirilen Kabul Töreni’ne katıldı. Törende gazetecilerin sorularını cevaplayan Kurum, güvenli bölge ile ilgili güvenli bölgede ilk etapta 140 köy oluşturacağının bilgisini verdi...

Siyahkalem Köy'de 84 ay 0 faiz kampanyası!

Emlak Konut güvencesini taşıyan Siyahkalem Köy'de 31 Mart 2018’e kadar sürecek bir kampanya başladı. Projede 84 ay yüzde  0 vade ile kredi kullanılabilecek..

2018'in ilk kampanyası KÖY projesinde başladı!

Siyahkalem’in, Emlak Konut GYO güvencesiyle ile Zekeriyaköy’de hayata geçirdiği KÖY projesi yeni yıla 84 ay yüzde 0 vade kampanyası ile girdi.

İzmit Sepetçi Köyü'ne konak ve köy müzesi inşa ediliyor!

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Sepetçi Köyü’nde hayata geçirilen konak ve köy müzesi inşaatında incelemelerde bulundu.

Antalya Korkuteli'ne köy konağı inşa edildi!

Antalya Büyükşehir Belediyesi kent yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Antalya Korkuteli'ne yeni bir köy konağı ve muhtar evi inşa edildi.

Antalya Avdan’a 5 yıldızlı köy konağı!

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Korkuteli’nin Avdan Mahallesi’ne yeni bir köy konağı ve muhtar evi kazandırdı. Mimarisi ile vatandaşların beğenisini toplayan konak, mahallenin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına cevap verecek.

KÖY’de metrekare fiyatları 8 bin 200 TL'den başlıyor!

Siyahkalem’in, Zekeriyaköy’de Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiği KÖY projesinin lansman döneminde, 4 bin 500, 5 bin  TL olan metrekare fiyatları 3 yıl sonra bugün 8 bin 200 – 10 bin TL seviyelerine yükseldi. 

Siyahkalem Köy'de 48 günde 36 milyon ciro!

Emlak Konut GYO'nun yüklenici firmaları tarafından düzenlenen "Şimdi Al 2019'da Öde" kampanyası kapsamında Siyahkalem Köy projesi 48 günde 36 milyon ciro elde etti.

Siyahkalem Köy 3. Etap ödeme kampanyası 2017!

Siyah Kalem İnşaat tarafından İstanbul Zekeriyaköy'de hayata geçirilen Köy Zekeriyaköy projesi 1.3 milyar TL yatırım değeriyle yükseliyor. Projede “Şimdi Al 2019’da Öde” kampanyası uygulanıyor...

Siyahkalem Köy 3. etap kampanyası!

Siyahkalem Köy 3. etap kampanyası başladı. “Şimdi Al 2019’da Öde” kampanyası 14 Eylül’de başlayıp, bir buçuk ay sürecek.

Siyahkalem Köy ne zaman teslim Haberi

Siyahkalem Köy ne zaman teslim

Siyahkalem AŞ'nin Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa ettiği Köy Projesi'nde 1 Kasım'da başlayan 120 ay vadeli satış kampanyası 30 Kasım'a kadar devam edecek. 467 bin metrekarelik alan üzerinde ve bin 167 konuttan oluşan Köy Projesi'nde ayrıca 15 bin metrekarelik bir çarşı da bulunuyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenler için anlaşmalı banka ve finans kuruluşları tarafından 60 ay vadede yüzde 0.38, 120 ay vadede ise yüzde 0.75'lik oranlarla avantajlı konut kredisi imkânı sunuluyor. Satışa çıktığı günden bu yana konutlarının yüzde 60'ının satışının tamamlandığı projede teslimatların 2017 yılının ilk yarısında başlaması bekleniyor. 


www.koy.com.tr


Yeni...