25 / 05 / 2022

Sky Tower Hotel düzce

Sky Tower Hotel düzce

Düzce Sky Tower Hotel ulaşım bilgileri kapsamında proje Akçakoca Yalı Mahallesi'nde hayata geçiriliyor. Projede 6 yıl her şey dahil konseptte tatil fırsatı sunuluyor.

Sky Tower Hotel Akçakoca satış ofisi!

Sky Tower Hotel Akçakoca satış ofisi telefon numarası 444 7 759 olarak belirlendi. E7 Grup imzası ile hayata geçirilen projede 6 yıl boyunca 1 haftalık her şey dahil tatil imkanları sunuluyor.

Düzce Sky Tower Hotel güncel fiyatlar!

E7 Grup imzası ile hayata geçirilen Sky Tower Hotel'de devri tatil fırsatı ile 6 yıl boyunca, 1 hafta için her şey dahil tatil imkanı sunuluyor. İşte Düzce Sky Tower Hotel güncel fiyatlar...

Akçakoca Sky Tower Hotel Devri Tatil fiyatları!

Akçakoca Sky Tower Hotel Devri Tatil fiyatları sarı, beyaz, mavi ve kırmızı olarak adlandırılan dönemlere göre değişiyor. Projede 24 aya varan vade imkanı ile ödeme yapılabiliyor.

Düzce Sky Tower Hotel'de 6 yıl boyunca herşey dahil tatil!

Sky Tower Hotel Devr-i Tatil kampanyasıyla 6 yıl boyunca her yıl 7 gece 8 gün tatil yapma imkanına sahip olunuyor. Düzce Sky Tower Hotel E7 Grup imzası taşıyor.

Sky Tower Hotel Akçakoca fiyatlar!

Sky Tower Hotel Akçakoca fiyatlar bilgisi dönemlere göre değişiklik gösteriyor. Devr-i tatil kampanyası ile 6 yıl boyunca 1 haftalığına, her şey dahil tatil imkanı sunan proje Düzce Akçakoca'da yükseliyor.

Düzce Sky Tower Hotel Devr-i Tatil fırsatı!

Düzce Sky Tower Hotel Devr-i Tatil fırsatı devam ediyor. Fiyatları sezonlara göre değişiklik gösteren projede aylık 1.500 TL'den başlayan taksitler ile ödeme yapılabiliyor.

Sky Tower Hotel Akçakoca tatil kampanyası!

Çeşitli sosyal donatı alanlarına sahip olan Sky Tower Hotel'de devr-i tatil imkanı sağlanıyor. Proje Düzce'nin Akçakoca ilçesinde yükseliyor. İşte Sky Tower Hotel Akçakoca tatil kampanyası...

Akçakoca Sky Tower Hotel Devr-i Tatil kampanyası!

Yaklaşık 2 yıldır faaliyette olan Sky Tower Hotel'de devr-i tatil imkanı bir sonraki yıla ertelenebiliyor veya bir başkasına devredilebiliyor. İşte Akçakoca Sky Tower Hotel Devr-i Tatil kampanyası...

Akçakoca Sky Tower Hotel’de yoga festivali düzenleniyor!

Akçakoca Sky Tower Hotel’de düzenlenen yoga festivali başladı. Bolu-Fethiye- Antalya- İstanbul-Şile, Çanakkale-Asos gibi değişik şehirlerde festivaller düzenleyen Yoga Acedemy, uluslar arası katılımla baharı Sky Tower Hotel’de karşıladı...

Bursa Sky Tower herkese açık, kişiye özel!

Halen inşası süren Sky Tower, Bursa'nın hem en yüksek hem de baret kazık temel sistemiyle yapılan ilk binası olacak. İş ve sosyal yaşamı buluşturan bir merkez olarak tasarlanan 129 metre yüksekliğindeki iş kulesi, tümüyle doğa dostu.

Regnum Sky Tower, Çukurambar'a nefes aldıracak!

Regnum Sky Tower çok büyük otoparkı, yaşam sokağındaki ferah gurme ve alışveriş mekanları ile 2018’de Çukurambar’ın yoğunluğunu kısmen kendine çekerek bu bölgeye nefes aldıracak...

Regnum Sky Tower kampanyası için son gün 24 Ocak!

Hem lokasyonu hem de sosyal donatılarıyla dikkati çeken yenin esil iş ve yaşam merkezi Regnum Sky Tower’da “yüzde 18 KDV Bizden” ve “Opet bayilerine yüzde 5 indirim” kampanyaları için son haftaya girildi..

Regnum Sky Tower’da 30 ay sıfır faiz!

Ofisini son bir yılda Ankara’nın yeni sembol binalarından olan Regnum Sky Tower’e taşıyanlar, fayda maliyet hesabı yaptıklarında yılı yüksek kazançla tamamladılar.

Regnum Sky Tower'da yeni yılda KDV yok!

OP Grup ortaklığı ile Canpa AŞ’nin arsasında gelir paylaşım modeliyle Konya yolunda hayata geçirilen Regnum Sky Tower'da yeni yıla özel kampanyalar hazırlandı..

Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi iki kere kazanıyor!

Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi’ndeki ofislerde çalışanlar, boş zamanlarını yüzme havuzundan, pilatese; golften, boks ringine kadar iş merkezlerindeki çok sayıda sosyal donatı alanlarında geçiriyorlar.

Regnum Sky Tower’da iş hayatına golf molası!

Ankara’nın yeni sembolü olan Regnum Sky Tower’da mesai saatleri içerisinde yaşanan anlık streslere yardımcı olabilecek mini golf sahası yer alıyor.

Regnum Sky Tower'da ofislerde 60 ay 0 faiz fırsatı!

İş ve sosyal yaşamı bir araya getiren farklı kurgusuyla dikkat çeken Regnum Sky Tower, Ankara’da ofis sahibi olma şansını artıran yeni bir fırsat sunuyor.

Regnum Sky Tower, Çukurambar’ın değerini artırıyor!

Çukurambar’daki canlılık Regnum Sky Tower’ın cadde mağazaları ile daha da artıyor. OP Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, hem konut hem de iş merkezlerinin bulunduğu Çukurambar’ın eğlence için de tercih edilen mekanlara ev sahipliği yaptığını söyledi.

Regnum Sky Tower’da kampanya süresi uzatıldı!

İş ve sosyal yaşamı bir araya getiren farklı kurgusuyla, Başkent iş dünyasında yepyeni bir konsepte imza atan Regnum Sky Tower’daki “Yüzde 18 KDV bizden” kampanyası gelen yoğun istek üzerine uzatıldı.

Regnum Sky Tower Çukurambarı hareketlendirecek!

KONUT, restoran ve işyerlerini bir araya getiren yapısıyla Başkent'in yeni merkezi olarak kabul edilen Çukurambar'daki canlılığın Regnum Sky Tower'ın cadde mağazaları ile daha da artması bekleniyor.

Regnum Sky Tower'da KDV'siz yıl sonu fırsatı!

Başkent Ankara’nın yeni sembolü Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi, 2017’yi “KDV’siz”karşılıyor.

Regnum Sky Tower'da hemen teslim avantajı!

Proje aşamasında psikologlardan destek alınarak kurgulanan Regnum Sky Tower İş Merkezi de firmaların ihtiyaçlarına sunduğu farklı çözümler, sosyal donatı alanları ve görülmemiş ödeme planlarıyla firmaların marka değerini artıran o projelerden…

Sky Tower Hotel düzce Haberi

Sky Tower Hotel düzce

E7 Grup tarafından inşa edilen Sky Tower Hotel 184 odalı olarak tasarlandı. Projede yüzde 25 peşin ödeme yapıldığında, kalan bedel 24 ay vadelendiriliyor. 


Düzce Sky Tower Hotel ulaşım bilgilerine göre projenin Akçakoca Yalı Mahallesi, İnönü Caddesi'nde bulunduğunu söyleyebiliriz. Fiyatları dönemlere göre değişiklik gösteren proje 2 yıldır faaliyette. 


Sky Tower Hotel Akçakoca'da beyaz dönem tatil sezonları ve bahar aylarının dışında kalan tarihleri, mavi dönem ilkbahar ve sonbahar aylarını, kırmızı dönem yaz sezonunu, sarı dönem sömestr ve yaz tatili sezonunun başlangıç öncesi ve bitiş sonrası tarihleri temsil ediyor. 


Sky Tower Hotel'in sosyal donatı alanları içerisinde; kapalı havuz, tenis kortu, mini basketbol sahası, kongre alanları, mini futbol ve masa tenisi, plaj, bilardo, Thalasso therapy & spa alanı bulunuyor. 


Her şey dahil olarak 6 yıl boyunca, her...