soğanlı kentsel dönüşüm

soğanlı kentsel dönüşüm

Osmangazi Belediyesi tarafından toplam 42 hektar alanda 4 etap olarak hayata geçirilen Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi’nde yeni heyecan yaşanıyor.

Soğanlı, Bursa'nın en değerlisi olacak!

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, bölgede yapılan kentsel dönüşüm projelerini değerlendirdi. Dündar, ''Soğanlı, Bursa'nın en değerlisi olacak'' dedi.

Bursa'daki kentsel dönüşüm örnek oldu!

Türkiye’de master plan yapan ilk belediye olan Osmangazi Belediyesi yeni döneme hazır. Belediye Başkam Mustafa Dündar, ilçenin topyekün kentsel dönüşüme doğru yol aldığını ve birbirinden önemli örnek projeler geliştirdiklerini söyledi...

Mustafa Dündar: Yıkarak yeni bir şehir inşa ediyoruz!

BURSA’nın merkez Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, hayata geçirdikleri kentsel dönüşüm projeleri ve çalışmaları hakkında Mimarlar ve Mühendisler Grubu Bursa Şubesi üyelerine sunum yaptı.

Soğanlı'da kentsel dönüşüm tüm hızıyla sürüyor!

Uzun vadede tüm Bursa için düşünülen kentsel dönüşümün en büyük örneği olan Soğanlı Kentsel Dönüşüm çalışmaları hızla devam ediyor.

Sağlıklı dönüşüm için kaliteli beton kullanılmalı!

Bursa Beton Genel Müdürü Fatih Vardar, kentsel dönüşüm çerçevesinde müteahhitlerle büyük bir anlaşma yaptıkların söyledi. Vardar, sağlıklı bir dönüşüm için kaliteli beton kullanılması gerektiğini ifade etti.

Soğanlı'da kentsel dönüşümün temeli atıldı!

Osmangazi Belediyesi'nin, yalnızca ilçenin değil Bursa'nın kentsel dönüşümüne öncülük eden vizyon projelerinden biri olan 'Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi'nin temeli, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun da katıldığı törenle atıldı.

Soğanlı kentsel dönüşüm projesi Türkiye'ye örnek olacak!

Osmangazi Belediyesi, kentsel dönüşüm alanında Türkiye'ye örnek olacak Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi nin 1. etap 1. kısım ihalesini kazanan firma ile sözleşme imzalayarak yer teslimini yaptı.

Mustafa Dündar, Soğanlı'da kentsel dönüşümü anlattı!

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Alacahırka Mahallesi’ni ziyaret ederek, Osmangazi’de son günlerde en çok merak edilen konuların başında gelen Soğanlı ve Demirkapı kentsel dönüşüm projeleri hakkında vatandaşları bilgilendirdi.

Soğanlı kentsel dönüşümde ilk etap ihalesi yapıldı!

Osmangazi Belediyesi, Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesinin ilk etap ihalesini gerçekleştirdi. 15 bin 95 metrekarelik alanda yapılacak 196 konut ve 26 işyerinden oluşan 1. etap 1. kısmının ihalesine 3 firma katıldı.

Soğanlı kentsel dönüşüm projesinin ihalesi yapıldı!

Bursa Osmangazi'deki Soğanlı Mahallesi'nde hayata geçirilecek kentsel dönüşüm projesinin 1'inci etap 1'inci kısım ihalesi yapıldı. İhale için 9 firma dosya alırken, 3 firma teklif sundu.

Soğanlı'daki kentsel dönüşüm en modern proje olacak!

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, kentsel dönüşümün Osmangazi ve Bursa'nın vizyonunu değiştireceğini belirterek, "Soğanlı projesi başlayınca Türkiye'nin en modem projesi olacak" dedi.

Soğanlı projesi Türkiye’nin en modern projesi olacak!

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, kentsel dönüşümün Osmangazi ve Bursa’nın vizyonunu değiştireceğini belirterek, “Soğanlı projesi başlayınca Türkiye’nin en modern projesi olacak” dedi.

Soğanlı kentsel dönüşüm ihalesi ne zaman?

Osmangazi Belediyesinin Soğanlı Mahallesi'nde hayata geçireceği, modern şehir mimarisiyle örnek olması hedeflenen 'kentsel dönüşüm projesi' için geri sayım başladı. Kentsel dönüşüm projesinin 1.etap 1. kısmı 12 Mayıs'ta ihaleye çıkacak.

Osmangazi Soğanlı kentsel dönüşümde geri sayım başladı!

Osmangazi Belediyesi'nin Soğanlı Mahallesi'nde hayata geçireceği Kentsel Dönüşüm Projesi için geri sayım başladı. Toplam 42 hektar alan üzerinde gerçekleştirilecek olan projenin 1'inci etap 1'inci kısmı 12 Mayıs tarihinde ihaleye çıkıyor.

Şanlıurfa Siverek'te muhtarlardan kentsel dönüşüm tepkisi!

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde Selim Pınar Mahallesi Muhtarı Mustafa Başak, mahallelerinde görev alan muhtarlar kentsel dönüşüm başlamadığı için mağdur olduklarını dile getirdi. 

Şanlıurfa Eyyübiye'de kentsel dönüşüm tam gaz!

Eyyübiye Belediyesi ve TOKİ  ortaklığında Akçamesçit bölgesinde devam kentsel dönüşüm çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Osmangazi Soğanlı'daki kentsel dönüşüm projesi TBMM gündeminde!

Bursa'nın Osmangazi ilçesinin Soğanlı Mahallesi'nde yürütülen kentsel dönüşüm projesi meclis gündemine taşındı. CHP'li Aydın, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Şanlıurfa Akçamescit kentsel dönüşüm çalışmalarında son durum ne?

Eyyübiye Belediyesi ve TOKİ ortaklığında Akçamescit bölgesinde 4 etaptan meydana gelen toplam 3000 konutun hedeflendiği kentsel dönüşüm alanında 1.etap çalışmaları hızla devam ediyor. 

Şanlıurfa Eyyübiye'de kentsel dönüşüm evleri yükseliyor!

Şanlıurfa Eyyübiye Belediyesi ve TOKİ işbirliğinde Akçamesçit bölgesinde 4 etaptan meydana gelen toplam 3000 konutun hedeflendiği kentsel dönüşüm alanında 1 etap çalışmaları devam ediyor.

Şanlıurfa Halfeti'de kentsel dönüşüm kararı!

Bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanan Bakanlar Kurulu Kararı gereğince Şanlıurfa Halfeti'de  bazı alanlar kentsel dönüşüm ve gelişim proje alanı olarak ilan edildi...

Şanlıurfa Yeşildirek'te kentsel dönüşüm başlıyor!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ve TOKİ işbirliği ile 270 bin metrekare alanda yapılacak olan Yeşildirek Kentsel Dönüşüm Projesi’nin 40 bin metrekarelik birinci etabında çalışmalar başladı.

Şanlıurfa Eyyübiye'de kentsel dönüşüm kararı!

Bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanan Bakanlar Kurulu Kararı gereğince Şanlıurfa'da bazı alanlar kentsel dönüşüm ve gelişim proje alanı olarak ilan edildi...

Yeşildirek Kentsel Dönüşüm Projesi 1. Etap çalışmalarında son durum!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ve TOKİ işbirliği ile 270 Bin metrekare alanda inşa edilecek olan Yeşildirek Kentsel Dönüşüm Projesinin 40 Bin metrekarelik birinci etabında çalışmalar başladı.

Mustafa Dündar'dan Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi açıklaması!

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi ile ilgili eleştirilere yanıt verdi.

Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi’nde 6. etabın ilk harcı döküldü!

Türkiye’de kamu tarafından başlatılan ve her anlamda modern güvenli kent beklentisini karşılayan tek uygulama olan Osmangazi Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi, etap etap büyüyerek umutları ve hayalleri gerçeğe dönüştürüyor.

Şanlıurfa Yeşildirek Kentsel Dönüşüm Projesi'nde ihale süreci başladı!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin girişimleri ile Şanlıurfa’nın senelerdir beklediği Yeşildirek Kentsel Dönüşüm Projesinin 1. Etabı için ihale süreci başlatıldı.

Şanlıurfa Eski Sanayi Sitesi'nde kentsel dönüşüm hızlandı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Eski Sanayi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yıkımlara hız verdi.

soğanlı kentsel dönüşüm Haberi

soğanlı kentsel dönüşüm

Osmangazi Belediyesi'nin Türkiye'de kentsel dönüşüme ışık tutan dev projesi Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi, hızla büyüyor. Soğanlı Mahallesi'nde toplam 42 hektar alanda 4 etap olarak hayata geçirilen dev projede, bin 769 konut ve 202 ticaret merkezi hayata geçirildi.

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yapılaşmada ideal olarak gösterdiği, zemin artı 5 kat olarak hayata geçirilen proje kapsamında Soğanlı'da günümüz dünyasının örnek şehir mozaiği yükseldi. Modern konut ve ticaret alanları, pazar alanı, ibadet eğitim, sağlık alanları, spor tesisi, otopark, sosyal ve kültürel tesis alanları, yeşil alanlar, yaya ve bisiklet yolları gibi yaşama değer katan birçok ayrıntının yer aldığı Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi'nde sıra 5'nci etaba geldi.

Osmangazi Belediyesi, projedeki diğer bölümlerin inşasının tamamlanıp konutların hak sahiplerine tesliminin yapılmasının ardından...