30 / 06 / 2022

Songül Toprak Özsan kimdir

Songül Toprak Özsan kimdir

İşkadını Songül Toprak Özsan, Etiler’de açtığı yeni ofiste gayrimenkul danışmanlığı hizmeti verecek.Özsan, verdiği açılış davetiyle dostlarını ağırladı.

Baygün Bayburt Güneş Enerji Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Baygün Bayburt Güneş Enerji Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi Bahçelievler'de Aziz Can Dağ, Hasan Saka, Möhör Aktaş ve Songül Kaya ortaklığında kuruldu.

Gençay Group İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gençay Group İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da Songül Genç tarafından kuruldu.

Songül Karlı'nın gayrimenkul davasında son durum!

Ünlü şarkıcı Songül Karlı'yı 8-10 dönümlük arsa satışında dolandırdığı iddiasıyla eski eşi ve 2 sanık hakkında "nitelikli dolandırıcılık" suçlarından dava açıldı.

İzmir'de tarım arazisindeki konutlara Bakanlıktan yıkım kararı!

5403 Sayılı Toprak Koruma ve Arazi Kullanımı Kanununa göre izin dışı yapılan yapılar yıkılıyor. Bununla beraber yıkım emri verilen binalara ceza da kesileceği belirtildi.

Bıg Peace Turizm Otelcilik Gıda Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bıg Peace Turizm Otelcilik Gıda Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Beyoğlu’nda  100 bin TL sermaye bedeli ile Songül Arık tarafından kuruldu.

Jir La Nature Yapı Denetim Limited Şirketi kuruldu!

Jir La Nature Yapı Denetim Limited Şirketi Kartal’da 100 bin TL sermaye bedeli ile Songül Taş Hakverdi tarafından kuruldu.

Alpha Foreign Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alpha Foreign Dış Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü’nde  10 bin TL sermaye bedeli ile Murat Songül tarafından kuruldu.

Ruslar tatil, İranlılar vatandaşlık için Türkiye’den ev alıyor!

Yabancıya konut satışıyla ilgili önemli bilgiler veren Gayrimenkul Brokeri Songül Toprak Özsan, Ruslar'ın tatil, İranlılar'ın ise vatandaşlık için Türkiye’den ev aldığını söyledi.

Yabancıya konut satışına kısıtlama gelsin önerisi!

Gayrimenkul Brokeri Songül Toprak Özsan, yabancılara yapılan konut satışında belli kısıtlamaların olması gerektiğini söyledi.

Devran Hazır Beton İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Devran Hazır Beton İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Şişli’de   100 bin TL sermaye bedeli  ile Songül Güldü tarafından kuruldu.

Pandemi konut tercihlerini değiştirdi!

Milliyet Gazetesi köşe yazarı Songül Hatısaru bugünkü köşesinde pandemide değişen konut tercihlerini kaleme aldı. İşte Songül Hatısaru'nun 'Virüsten kaçanlar doğaya sığınıyor' başlıklı yazısı...

Songül Karlı'ya eski eşinden arazi dolandırıcılığı şoku!

Halk müziği sanatçısı Songül Karlı kendisini ait arazisini satarak Bulgaristan'a kaçan eski eşine dava açtı. 

İpotekli konut satışlarında hangi şehir ilk sırada?

Türkiye'deki ipotekli ev satışı, Mayıs 2021'de 10 bin 560'a düştü. Lüks gayrimenkul brokerı Songül Toprak Özsan, Türkiye genelindeki konut satışlarına ve konut alım tercihlerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Songül Toprak Özsan kimdir Haberi

Songül Toprak Özsan kimdir

İşkadını Songül Toprak Özsan, gayrimenkul firması RE/MAX ailesine dahil oldu. Etiler’deki ofisinde yurtiçi ve yurtdışı gayrimenkul danışmanlığı hizmeti verecek olan Özsan, önceki gün verdiği açılış davetiyle dostlarını ağırladı.


RE/MAX Mia ofisinin açılışı, cemiyet dünyasından çok sayıda tanınmış ismi buluşturdu. Özsan, davette kayınvalidesi Alev Özsan’ın doğum gününü de kutladı, üzerinde “Canım anneme” yazan pastayı onunla beraber...