sosyete emlakçısı halis ağa

sosyete emlakçısı halis ağa

TMSF'ye 410 milyon dolar borcu olan Toprak'ın kurtuluş umudu olarak baktığı Libadiye arazisini dünyaca ünlü emlakçı Cushman&Wakefield de satamadı. Dev arazinin satışını TMSF gerçekleştirecek.

Mimar Halis Aydıntaşbaş vefat etti!

Mimar Halis Aydıntaşbaş vefat etti. Cenazesi 26 Eylül Çarşamba günü defnedilecek. Ailesi taziye ilanı yayınladı. 

Halis Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Halis Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Bünyamin Kandemir tarafından kuruldu.

Kadıköy Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi açıldı!

Kadıköy Belediyesi yarıyıl tatilinde çocuklara karne hediyesi olarak Çocuk Kültür Merkezini hizmete açtı. Çocuklar sömestri tatili boyunca Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek onlarca etkinlikten ücretsiz olarak faydalanabilecek.

Halis Toprak'ın Sakarya'daki 3 fabrikası ve 7 arazisi satışa çıkarıldı!

Halis Toprak'ın Sakarya'nın Arifiye ilçesinde bulunan 3 fabrika ve 7 sanayi imarlı arazisini Vakıfbank satıyor. Arazinin başlangıç fiyatı olarak 21 milyon 600 bin TL

Halis Toprak'ın ünlü Aslanlı Köşk'ü fahri konsolosluk oldu!

Toprak Holding'in kurucusu Halis Toprak ile özdeşleşen Aslanlı Köşk, Fahri Konsolosluk oldu. TMSF tarafından RAMSEY'in sahibi iş adamı Remzi Gür'e satılan köşk, Gür'ün Güney Afrika Fahri Konsolos'u olmasının ardından konsolosluk binası oldu.

IC İçtaş İnşaat'ın acı günü! Halis Baca vefat etti!

IC İçtaş İnşaat'ın Yönetim Kurulu Başkanı İbrahm Çeçen'in aile fertlerinden Halis Baca vefat etti.

Ev, arsa yatırımı yapmak isteyenlere önemli tüyolar!

İlimizin ilk kurumsal emlakçısı Bakırdağlı Emlak’ın sahibi Hüseyin Bakırdağlı, ev, arsa yatırımı yapmak isteyen vatandaşa önemli tüyolar verdi.

Ankara Mamak'a yeni moda merkezi!

Kentsel dönüşümle Başkent'in yükselen yıldızı olan Mamak büyük yatırımcıların gözdesi olmaya devam ediyor. Akbaba Moda Plaza ve Sosyete Pazarı açıldı.

İkitelli Şenevler Cami açıldı!

Küçükçekmece Belediyesi tarafından yapımı üstlenilen bin 500 kişilik İkitelli Şenevler Cami’nin açılışı bayram namazıyla gerçekleştirildi. Açılışa AK Parti İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç da katıldı...

Nettek Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Turizm Tarım Ve Hayvancılık Limited Şirketi kuruldu!

Nettek Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Turizm Tarım Ve Hayvancılık Limited Şirketi 100 bin TL sermaye Halis Yalçın tarafından ile bugün kuruldu.

Muş Malazgirt'te yollar yenileniyor!

Malazgirt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki bazı mahallelerde yol genişletme ve yapım çalışması başlattı. Malazgirt Belediyesi Eş Başkan Halis Coşkun, yol genişletme ve yapım çalışmalarının devam edeceğini söyledi.

LCS Gayrimenkul Geliştirme Danışmanlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

LCS Gayrimenkul Geliştirme Danışmanlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Halis Levent Çekirge ve Levent Şermet ortaklığıyla 10 bin TL sermaye ile 21 Haziran'da Şişli, Esentepe Mahallesi'nde kuruldu.

Halis Dürüm Gıda İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Halis Dürüm Gıda İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Sezai Kaçıran tarafından 2 milyon TL sermaye ile 18 Mayıs'ta Küçükçekmece, İstasyon Mahallesi, Trafo Sokak'ta kuruldu.

sosyete emlakçısı halis ağa

sosyete emlakçısı halis ağa sosyete emlakçısı halis ağa

 

TASARRUF Mevduatı Sigorta Fonu'na 450 milyon dolar borcu bulunan işadamı Halis Toprak, borcunu ödemek için 28 Eylül'deki ihaleyle satışa çıkardığı İstanbul'daki en değerli arazisi Libadiye arsasında umduğunu bulamadı. Arsanın satışı için dünyanın en büyük emlak şirketlerinden biri olan Cushman&Wakefield firmasıyla anlaşan Halis Toprak, satışı gerçekleştiremeyince, TMSF arazinin satışını yeniden üstlendi. TMSF'nin Halis Toprak'a satış için ihalenin gerçekleştirdiği gün olan 28 Eylül'e kadar süre tanıdığı ortaya çıktı. Son gün olmasına karşın ihalenin ardından bir süre daha beklendikten sonra satış konusunda bir sonuç çıkmayınca Fon Kurulu, TMSF'nin satışı kendisi gerçekleştirerek, çıkacak rakamı borçtan düşmesine karar verdi. TMSF uzmanları, karar üzerine toplam 6 parçadan oluşan 73 dönümlük arazi için muhammen bedel ve yeni...