soyak enerji

soyak enerji

“Kentlerin Dönüşümü” adlı kitabı Türkçe’ye kazandıran Soyak, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencilerinin dersleri için takip ettikleri ki

Soyak Holding CEO'luğuna Emre Çamlıbel atandı

Soyak, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde liderliği sağlamak hedefiyle organizasyon yapısını güçlendiriyor

Soyak'a Vergi Dairesi'nden Teşekkür Plaketi

Soyak Yapı A.Ş. 2008 yılı Mecidiyeköy Vergi Dairesi kurumlar vergisi mükellefleri içinde 4. oldu

Soyak da Ağaoğlu gibi santral satmak istiyor!

Ağaoğlu Grubu’nun bir grup enerji santralını Doğan’a satmasından sonra bir haber de Soyak Holding’den geldi

Soyak Enerji 1 milyar dolarlık jeotermal yatırım yapacak!

Soyak Enerji Genel Müdür Yardımcısı Yeşim M. Şişli, "Bizler yerli ve yenilenebilir kaynakları kullanarak elektrik üretmenin hem ülkemiz hem de firmamız açısından en uygun çözüm olduğunu düşünüyoruz" dedi

Soyak Yenilenebilir Enerji Anonim Şirketi kuruldu! 

Soyak Yenilenebilir Enerji Anonim Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Can Soyak ve Erkut Soyak ortaklığında kuruldu. 

Soyak Grubu’na enerji finansmanında birincilik!

Soyak Grubu, GFC Media Grup tarafından organize edilen 2019 Türkiye Bonds & Loans Ödülleri ödül gecesinde birincilik ödülüne sahip oldu.

Soyak Holding LEED Sertifikası’nı yeniledi!

Enerji verimliliği ve sürdürülebilir yaşamın geliştirilmesi için çalışmalar gerçekleştiren Soyak, Holding binası ile sahip olduğu LEED sertifikasını Silver seviyesinde yeniledi.

Soyak Akıllı Yıldızlar Sosyal Sorumluluk Projesi'nin ilk dönemi sona erdi!

Soyak’ın ilkokul öğrencilerinde enerji tasarrufunu ve bilincini arttırmayı hedefleyen Akıllı Yıldızlar Enerji Tasarrufu Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi’nin 2. yılının ilk dönemi sona erdi.

Soyak’ın Akıllı Yıldızlar projesi 2'nci yılına başladı!

Soyak’ın öğrencilerinde enerji tasarrufu bilincini arttırmayı hedefleyen, İstanbul ve İzmir’de 33 devlet okulunda uygulanacak olan ödüllü Akıllı Yıldızlar Enerji Tasarrufu Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi, ikinci yılına yeni okul tanıtımlarıyla başladı.

Soyak Akıllı Yıldızlar projesiyle enerji tasarrufu bilinci aşılıyor!

Soyak enerji tasarrufu bilinci aşılıyor. Proje 33 devlet okulunu kapsıyor Soyak'ın ilkokul öğrencilerinde enerji tasarrufu bilincini arttırmayı hedefleyen Akıllı Yıldızlar Enerji Tasarrufu Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi'nin ilk yılı tamamlandı.

Soyak'ın Akıllı Yıldızlar Projesi 31 bin kişiye ulaştı!

Soyak'ın ilkokul öğrencilerinde enerji tasarrufu bilincini artırmayı hedefleyen Akıllı Yıldızlar Enerji Tasarrufu Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi'nin ilk yılı tamamlandı...

Akıllı Yıldızlar’dan Enerji Müzesi ziyareti!

Soyak’ın 33 devlet okulu kapsamında hayata geçirdiği Akıllı Yıldızlar Enerji Tasarrufu Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi’nde yer alan öğrenciler, Santral İstanbul Enerji Müzesini ziyaret etti.

Soyak su ve enerji tasarrufuna odaklandı!

Soyak Holding, 2007'de gerçekleştirdiği "Geleceğe Bir Damla Sakla" su tasarrufu kurumsal sosyal sorumluluk projesinin ardından, enerji tasarrufu konusunda yine ilkokul öğrencilerini kapsayan "Akıllı Yıldızlar Enerji Tasarrufu" projesini hayata geçirdi.

Soyak Soho projesi LEED Gold Sertifikası aldı!

Soyak tarafından karma butik rezidans projesi olarak hayata geçirilen Soyak Soho projesi, çevre ve doğal yaşamı koruyan, enerji ve su tasarrufu sağlayan tasarımıyla LEED Gold Sertifikası aldı.

Soyak Akıllı Yıldızlar öğretmenler gününü kutladı!

Soyak’ın ilkokulları hedefleyen, İstanbul ve de İzmir’de 33 devlet okulunda uygulanacak olan Akıllı Yıldızlar Enerji Tasarrufu Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi Öğretmenler Günü’ nde öğretmenleri unutmadı.

Soyak Akıllı Yıldızlar Projesi’nde ikinci dönem başladı!

Soyak Akıllı Yıldızlar Projesi’nde ikinci dönem başladı. Soyak’ın ilkokulları hedefleyen, İstanbul ve de İzmir’de 33 devlet okulunda uygulanacak olan Akıllı Yıldızlar Enerji Tasarrufu Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi’nin 2. dönemi başladı.

Soyak, sürdürülebilir yaşamı çocuklara da öğretiyor!

Soyak'ın ilkokulları hedefleyen ve sürdürülebilir yaşamı öğreten 'Akıllı Yıldızlar' Enerji Tasarrufu Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi'nin web sitesinin ardından Akıllı Yıldızlar Şehri oyunu da erişime açıldı.

soyak enerji

soyak enerji soyak enerji

Soyak Holding tarafından üniversiteye hediye edilen kitapların teslim töreni için bir araya gelen Fakülte Dekanı Prof. Dr. Güzin Konuk ve Soyak Holding Kurumsal İletişim Koordinatörü Fatma Çelenk, üniversite ve özel sektörün işbirliğinin önemini vurguladılar.

Gayrimenkul sektöründe yaklaşık 50 yıldır faaliyet gösteren Soyak Holding, uzmanlığı ve birikimini kültürel çalışmalarla pekiştiriyor.  Gençlerin akademik ve profesyonel gelişimini destekleyen çalışmaların içinde yer alan Soyak, Soyak Yayınları’ndan çıkardığı “Kentlerin Dönüşümü” kitabının ikinci baskısını, üniversite öğrencileri için öne aldı.  

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi (MSGSÜ) Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü ile Şehir ve Bölge Planlama Bölümü öğrencilerinin de ders kitabı olan David C. Thorns’un “Kentlerin Dönüşümü” kitabının yeni baskıları, öğrencilerin kullanımı için üniversiteye hediye edildi.  Kitapların teslim töreni için Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi (MSGSÜ) Mimarlık Fakültesi Dekanı...