Soyak Holding yeni web sitesi

Soyak Holding yeni web sitesi

Soyak Holding'in kullanıcı alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak oluşturduğu yeni tasarımlı web sitesi kullanıma açıldı. Site sade tasarımı ve kullanım kolaylığıyla dikkat çekiyor. Holding'in hizmet verdiği sektörlerin tüm bilgilerine ulaşmak mümkün..

Cengiz Holding'den koronavirüs salgınıyla mücadeleye 34 milyon lira destek!

Cengiz Holding, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadeleye destek olmak için 34 milyon lira bağışladı.

Rönesans Holding'ten koronavirüsle mücadeleye destek için 8 milyon lira bağış!

Rönesans Holding, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadeleye destek olmak amacıyla Ankara Valiliği'ne 8 milyon TL'lik bağışta bulundu.

Aktaş Holding, Özbekistan UzBuild inşaat fuarına katılıyor!

Aktaş Holding, yeni nesil su yalıtım çözümleri sunan son teknolojili ürünleriyle Özbekistan’ın en büyük yapı ve inşaat fuarı UzBuild’de katılacak...

Ali Sabancı, Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı oldu!

Esas Holding yeni Yönetim Kurulu belirlendi. Ali Sabancı, Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı oldu...

Polat Holding'den yurt dışı atağı!

Macaristan'ı Avrupa'da bir üs olarak ele alan Polat Holding, yeni yatırımı Duna Pearl ile şehrin yeni çekim merkezi olmayı hedefliyor. Konut, otel ve mağazalardan oluşan Duna Pearl'in 60 milyon euro'luk yatırımla Nisan 2022'de tamamlanması planlanıyor. 

Uran Holding yeni şirket kurdu!

Uran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nermin Uran, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Aysan Uran ve Yönetim Kurulu Üyesi Arcan Uran yeni bir şirket kurdu. 

Rönesans Holding petrokimya üreticisi olmaya hazırlanıyor!

Dünyada birçok stratejik müteahhitlik projelerini hayata geçiren Rönesans Holding, yeni bir sektöre geçiş yapıyor. Rönesans, müteahhitlik, gayrimenkul, sağlık ve enerji sektörlerinde bulunan yatırımcı kimliğine petrokimya üreticisi olmayı planlanıyor.

Akfen Holding'ten 10 milyon TL'lik yatırım!

Son yıllarda büyük yatırımlar yapan ve varlık satışları gerçekleştiren Akfen Holding yeni dönemde 10 milyon TL'lik yatırım yapacak. Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın enerji sektörü başta olmak üzere alım için yeni fırsatlar peşinde olduklarını söyledi.

Tekfen Holding yeni pazarlara giriyor!

Uluslararası müteahhitlik, tarımsal sanayi ve üretim ile limancılık alanlarında faaliyet gösteren Tekfen Holding, yeni dönemde alanlarını çeşitlendirmeyi planlıyor.

İngiliz gayrimenkul sektörü Peker Holding’in davetinde buluştu!

İngiltere ve Almanya’da geliştirdiği 15 farklı projeyle, Türk gayrimenkul sektörünün yurt dışındaki en önemli temsilcileri arasında bulunan Peker Holding, yeni yıl resepsiyonunu bu yıl İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenledi.

Fatma Çelenk Soyak'tan ayrıldı!

2008 yılında Soyak Holding Kurumsal İletişim Koordinatörü olan Fatma Çelenk görevinden ayrıldı...

Nata Holding AVM yatırımında gaza bastı!

Son dönemde perakende sektöründe yaşanan sıkıntılı sürece rağmen Nata Holding yeni yatırımlara imza atıyor. Nata Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tanık yeni bir AVM alımı için yine yabancı bir fonla masada olduklarını belirtti...

Tezman Holding, Edirne'de 105 milyon TL'lik fabrika yatırımı yapıyor!

Niş alanlarda faaliyet gösteren Tezman Holding, yeni bir sektöre yatırım kararı aldı. Kısa bir süre önce fonksiyonel gıda işine girdiklerini söyleyen Tezman Holding Yönetim Kurulu Üyesi Selim Tezman, "Edirne'de 105 milyon TL bütçeyle fabrika kuruyoruz" diyor.

Soyak Holding yeni web sitesi

Soyak Holding yeni web sitesi Soyak Holding yeni web sitesi

Soyak Holding'in kullanıcı alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak oluşturduğu yeni tasarımlı web sitesi kullanıma açıldı. Site sade tasarımı ve kullanım kolaylığıyla dikkat çekiyor. 


Soyak Holding'in yenilenen web sitesi geçtiğimiz günlerde kullanıma açıldı. Soyak Holding'in hizmet verdiği gayrimenkul, enerji, çimeto ve döküm sektörlerindeki faaliyetlerinin yer aldığı sitede, her sektör için belirlenen renkler ön plana çıkarılıyor. Logoda yer alan mavi, kırmızı, yeşil ve sarı renklere tıklanarak Soyak Holding'in hizmet verdiği sektörlerin tüm bilgilerine ulaşmak mümkün. 


HTML 5 kodlama sistemi kullanılarak tasarlanan sitenin Kurumsal Sorumluluk sekmesinden Soyak Holding'in 'Sürdürülebilir Yaşam' yaklaşımı ve sosyal sorumluluk çalışmaları hakkında bilgi ediniliyor. Siteden ayrıca Soyak'ın yayınladığı tüm raporlara pdf olarak da erişmek mümkün. Sade tasarımıyla dikkat çeken site Türkçe ve İngilizce olarak 2 dilde tasarlandı, www.soyakholding.com.tr adresli siteden Soyak...