soyak yapı a.ş

soyak yapı a.ş

Soyak Yapı A.Ş. 2008 yılı Mecidiyeköy Vergi Dairesi kurumlar vergisi mükellefleri içinde 4. oldu

Aronix İnşaat Ve Yapı Malzemeleri Pazarlama Kimyevi Maddeler Üretim Sanayi Dış Ticaret A.Ş.İst.Şubesi açıldı!

Aronix İnşaat Ve Yapı Malzemeleri Pazarlama Kimyevi Maddeler Üretim Sanayi Dış Ticaret A.Ş.İst.Şubesi bugün Pendik'te 2 milyon TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Prefabrik Yapı A.Ş. öğrencilerle buluşmaya devam ediyor!

Prefabrik Yapı A.Ş, Sakarya Üniversitesi öğrencileriyle buluştu.Prefabrik Yapı A.Ş. Genel Müdürü . Mustafa Tolunay’ın konuşmacı olarak katıldığı seminerde öğrencilere; Sürdürülebilir Yapılar, BIM (Yapı Bilgi Modeli) ve Endüstri 4.0 genel başlığı altında bilgilendirdi..

Uchan Yapı Mimarlık Mühendislik İnşaat Kentsel Tasarım Dönüşüm Ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. kuruldu!

Uchan Yapı Mimarlık Mühendislik İnşaat Kentsel Tasarım Dönüşüm Ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.  bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile Sultanbeyli’de Mustafa Uçan tarafından kuruldu.

Karmen Yapı'nın yüzde 6'sı Metal Yapı Konut'a satıldı!

Karmen Yapı A.Ş'nin sermayesinin yüzde 6'sına tekabül eden 6 bin TL değerinde 60 adet pay Metal Yapı Konut A.Ş.'ye satıldı. 

Ekşioğlu Dizayn Yapı İnşaat Taahhüt Proje Mimarlık Mühendislik Tasarım Dekorasyon Elektrik Oto. Ve Tic. A.Ş kuruldu!

Ekşioğlu Dizayn Yapı İnşaat Taahhüt Proje Mimarlık Mühendislik Tasarım Dekorasyon Elektrik Oto. Ve Tic. A.Ş Hüseyin Ekşi, Kenan Ayaz, Yavuz Sultan Ekşi ve Yusuf Ayaz ortaklığında 400 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Kaşmir Yapı'sdan Eryaman'a 993 konut!

2012 yılında Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve Türkoğlu Yepı'nın ortaklığı ile kurulan Kaşmir Yapı A.Ş., Ankara'da projeler yapmaya devam ediyor..

Timur Gayrimenkul Geliştirme Yapı Ve Yatırım A.Ş.Kadıköy Şubesi açıldı!

Timur Gayrimenkul Geliştirme Yapı Ve Yatırım A.Ş.Kadıköy Şubesi 52 bin 390 bin TL'ye açıldı.

Çetsemler İnşaat Yapı Malzemeleri Hırdavat Elektrik Elektronik Nakliye Harfiyat San.Ve Tic.A.Ş. kuruldu!

Çetsemler İnşaat Yapı Malzemeleri Hırdavat Elektrik Elektronik Nakliye Harfiyat San.Ve Tic.A.Ş. bugün Ataşehir’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Enes Çetin tarafından kuruldu.

Kavan Yapı'dan, Kocaeli Yuvacık'a yeni proje!

Bölgenin en önemli inşaat firmalarından olan Kavan Yapı A.Ş. yaptığı önemli projelerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Yuvacık'ta hayata geçireceği bu yeni projesinde, bölgenin yeşili bol coğrafyasını, Körfez'in eşsiz mavisiyle buluşturuyor.

Soyak 2017'ye yeni projelerle giriyor!

Soyak Yapı A.Ş'nin Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tarık Ongun, kendilerini yenilikçi yaklaşım ve yatırımcılar için doğru lokasyonlarda gerçekleştirdiği projelerin başarıya taşıdığını söyledi. Ongun ayrıca yeni projeler için de çalışmaların başladığını belirtti...

Çakmak Yapı A.Ş. Showroom 1 Haziran'da açılıyor!

Yurtbay Seramik'in Türkiye'deki en büyük mağazası Çakmak Yapı A.Ş. Showroom İkitelli'de açılıyor. Bin 600 metrekarelik alana sahip showroom 1 Haziran'da hizmete girecek.

Hekim Yapı A.Ş.'nin 11. Bayi Toplantısı gerçekleşti!

Hekim Yapı A.Ş.'nin 11. Bayi Toplantısı bu yıl 11-14 Şubat 2016 tarihleri arasında Spice Hotel & Spa / Antalya'da gerçekleşti. Yurtiçi ve yurtdışından gelen 160'a yakın değerli iş ortağı ağırlandı.

Sur-Yapı Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.'nin acı günü! Selçuk Vural vefat etti!

Trans Anadolu Doğalgaz Boru Hattı (TANAP) Müşavirlik Hizmetlerinde görevli Değerli Kontrol Amiri Makina Mühendisi Selçuk Vural vefat etti. Sur-Yapı Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. taziye ilanı yayınlattı.

soyak yapı a.ş

soyak yapı a.ş soyak yapı a.ş

15 bin mükellefi bulunan Mecidiyeköy Vergi Dairesi tarafından verilen plaketle, Soyak'a çalışmalarından ve ülkeye olan katkılarından dolayı teşekkür edildi.    

Soyak Holding, gayrimenkul sektöründe 48 yıl önce başladığı yolculuğunu bugün; 4 farklı sektörde Türkiye'nin geleceğine önemli katkılar kazandırma hedefiyle sürdürüyor.  Ürün ve hizmet kalitesiyle olduğu kadar, yenilikçi yaklaşımıyla da "Gayrimenkul", "Enerji", "Döküm" ve "Çimento-Beton" sektörlerinde proje ve yatırımlarına devam eden Soyak Holding, 14 şirketiyle 1500 kişiye istihdam...