30 / 11 / 2022

St Regis Venice San Clemente Palace nerede

St Regis Venice San Clemente Palace nerede

St. Regis Venice San Clemente Palace, Venedik’te tarih ve lüksü bir arada sunan bir ada-otel... Permak Group’un 150 milyon euro’ya satın aldığı otel, dünyada özellikle düğün ve kongrelerde tercih edilen bir mekan haline geldi...

Özlem Önal, Miami'den 10 milyon dolarlık daire aldı!

Yaşamına ABD'de devam eden sosyetik işkadını Özlem Önal, buradaki yuvası için kesenin ağzını açtı. Önal, Miami’deki St. Regis Bal Harbour adlı rezidanstan 10 milyon dolara daire satın aldı.

St. Regis İstanbul lüks konaklama ayrıcalığıyla Nişantaşı'nda açıldı!

Starwood Hotels & Resorts ve Demsa Group ortaklığı ile açılan St. Regis İstanbul, lüks konaklama anlayışına farklı bir boyut getiren ayrıcalıklarıyla konuklarına "beklentinin ötesinde" bir deneyim yaşatıyor.

Bentley, St Regis Otel’in kral dairesinin dekore edecek!

Lüks otomobil markası Bentley, İstanbul’da bulunan St Regis Otel’in kral dairesinin dekorunu yapacak. Bentley’in imzasını taşıyacak odanın gecelik fiyatı 5.345 dolar.

St. Regis İstanbul hizmete açıldı!

Eski Maçka Otel'in yerine yoğun çalışmalarla inşa edilen St. Regis İstanbul,resmi açılış davetiyle hizmete girdi. Lüks konaklama anlayışına farklı bir boyut getiren ayrıcalıklarıyla konuklarına 'beklentinin ötesinde' deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

St. Regis İstanbul Hotel bu akşam resmen açılıyor!

Demsa Group'un Starwood Hotels & Resorts ortaklığıyla İstanbul'a kazandırdığı ve bugünlerde sosyetenin dilinden düşmeyen St. Regis İstanbul Hotel, bu akşam resmen açılacak..

Selim Uyar San Clemente Adası’nı satın aldı!

Permak Şirketler Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı Selim Uyar, 2013’te Venedik Lagünü’ndeki en değerli gayrimenkullerden San Clemente Adası’nı ve üzerindeki St. Regis Venice San Clemente Palace oteli satın almıştı.

San Clemente Adası nisan ayında kapılarını açacak!

Permak Grubu’nun İtalya’daki ilk yatırımı olan San Clemente Adası’nın otel işletmesi için St. Regis grubu ile varılan anlaşmayla büyük bir yatırıma imza atıldı

Permak Grubu'nun İtalya'daki oteli Nisan'da açılacak!

Permak Grubu'nun İtalya'daki ilk yatırımı olan San Clemente Adası'nın otel işletmesi için St. Regis grubu ile varılan anlaşmayla büyük bir yatırıma imza atıldı. St. Regis devam eden renovasyonları sonrasında nisan ayında kapılarını açacak.

St. Regis Venice San Clemente Palace Nisan'da açılıyor!

Permak Grubu’nun İtalya’daki ilk yatırımı olan San Clemente Adası’nın otel işletmesi için St. Regis grubu ile varılan anlaşmayla büyük bir yatırıma imza atıldı. St. Regis Venice San Clemente Palace nisan ayında kapılarını açacak..

Permak Grubu'nun Venedik'teki oteli Nisan'da açılıyor!

Türk Permak Grubu, Venedik'in en prestijli adası San Clemente'yi, üzerindeki oteli ile birlikte 150 milyon Euro'ya satın almış, otelin işletmesini de dünyaca ünlü St. Regis'e emanet etmişti..

ST. Regis Oteli Bentley imzalı özel suitlerden oluşuyor!

Demet Sabancı Çetindoğan ile eşi Cengiz Çetindoğan, Tüık turizmine çok büyük bir değer katarak St. Regis'i İstanbul'a getiriyorlar. Toplam 104 oda ve 14 süitten oluşan otelde odalar 42 metrekareden başlıyor

St. Regis Otel, dünyanın En İyi 20 otel restoranı listesine girdi!

Türk işadamı Emir Uyar, İtalya'nın en önemli yerlerinden olan Venedik'teki San Clemente Adası'nı satın alıp St. Regis otelini açarak İtalyanları şaşkına çevirmişti. St. Regis Otel, dünyanın En İyi 20 otel restoranı listesine girdi.

St. Regis Venice San Clemente Palace, kongrelere ev sahipliği yapıyor!

St. Regis Venice San Clemente Palace, Venedik’te tarih ve lüksü bir arada sunan bir ada-otel... Permak Group’un 150 milyon euro’ya satın aldığı otel, dünyada özellikle düğün ve kongrelerde tercih edilen bir mekan haline geldi...

St Regis Venice San Clemente Palace nerede Haberi

St Regis Venice San Clemente Palace nerede

St. Regis Venice San Clemente Palace, Venedik’te tarih ve lüksü bir arada sunan bir ada-otel... Permak Group’un 150 milyon euro’ya satın aldığı otel, dünyada özellikle düğün ve kongrelerde tercih edilen bir mekan haline geldi.


İtalya’nın tarih ve turizm merkezi Venedik’in hemen karşısında, San Marco Meydanı’na sekiz dakika mesafede ve yüzlerce yıllık tarihinin verdiği görkemden hiçbir şey kaybetmemiş... Venedik Kapısı olarak adlandırılsa da asıl hazinesini kırmızı tuğlalarla örülü surlarının arkasında sunuyor size... Venedik’in sıkışık yapılaşmasına inat olabildiğince geniş ve yeşil. 80 bin metrekare alanda üç bloktan oluşan eski Venedik mimarisi ve tarihi kilisesiyle sizi ilk görüşte kendine âşık edecek türden...

Bu tarihi ada, San Clemente. Üzerindeki yapı ise St. Regis Venice San Clemente Palace. Venedik’in en lüks ve tarihi otellerinden. Şu anda...