St. Tropez

St. Tropez

Vatandaş, erken rezervasyonla ucuz tatil bulmaya çalışırken, cemiyet hayatının ünlü isimleri rotalarını yurt dışına çevirdi

Alman Der Tagesspiegel gazetesi Bodrum'u Türk St. Tropez'i olarak tanıttı!

Alman "Der Tagesspiegel" gazetesi, Bodrum'u, Türkiye'nin en güzel tatil beldelerinden biri olarak tanıttı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, St. Tropez olacak!

KKTC'yi St. Tropez’i yapmayı hedefleyen plana ilişkin karar Bakanlar Kurulu’nda da kabul edildi

Yılın gökdeleni ödülü Rönesans İnşaat'ın!

Rusya'nın St. Petersburg kentindeki Lakhta Center, Emporis Yılın Gökdeleni Ödülü’ne layık görüldü.

16 bin parça camdan oluşan Lakta Center yılın gökdeleni seçildi!

Rusya’nın St.Petersburg şehrinde bulunan Lakta Center, Emporis 2020 Gökdelen Ödülü'nün sahibi oldu. Avrupa’nın en yüksek binası olan gökdelen, 87 katlı ve 462 metre uzunluğuna sahip ve 16 bin parça camdan oluşuyor.

New York'taki St. John the Divine Katedrali hastane oluyor!

ABD'de koronavirüs salgını etkilerini günden güne artırıyor. New York'taki St. John the Divine Katedrali'nin 56 yataklı bir hastaneye çevrilmesine karar verildi...

Sent Antuan Kilisesi'nin satışı iptal oldu!

İstiklal Caddesi'ndeki St. Antuan Kilisesi ile avlunun önünde bulunan 6’şar katlı 2 apartman ve 4 işyerinin başkalarına satılmamasıyla ilgili ihtiyati tedbir kararı veren mahkeme, davalı İtalyan Kraliyet Ailesi’nin 15 vârisinin karara itirazına red cevabı verdi.

IC İçtaş'ın Rusya'daki otoyol projesini Putin açtı!

Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vladimir Putin, IC İçtaş İnşaat, Rusya Federasyonu’nun en büyük yatırımları arasında yer alan “M-11 Moskova – St. Petersburg Ekspres Yolu” projesini hizmete açtı.

Tuba Büyüküstün evinin dekorasyonuna 1 milyon TL harcadı!

Paris'in St. Germain bölgesinden 7 milyon TL'ye ev almasıyla gündeme oturan Tuba Büyüküstün, yeni evinin dekorasyonu için 1 milyon TL harcandı.

Tuba Büyüküstün Paris'ten satın aldığı eve ne kadar ödedi?

Oyuncu Tuba Büyüküstün'ün Paris'ten bir ev satın aldığı iddia edilmişti. St. Germain semtinde bulunan evin fiyatı ise ortaya çıktı.

Yükselir Group Rusya'da iki saray binasını otel yapacak!

Son 3 yılda turizm sektörüne daha fazla ağırlık veren Yükselir Group, üçüncü büyük otel yatırımını yönetim kurulu üyelerinin Rusya'da yaptığı toplantı sonucunda St Petersburg ve Moskova'ya yatırım yapacak.

Mimar Yasemin Yorulmaz, Koru Narlıdere'yi anlattı!

Yapı ST’nin startını verdiği Koru Narlıdere’nin proje yöneticisi mimar Yasemin Yorulmaz, hedef kitleye yönelik çalıştıklarını belirtti, “Bu binayı rezidans kurgusuyla işleteceğiz, bir otele gittiğinizde aldığınız hizmet ne ise aynısını alacaksınız” dedi

Yapı ST Koru Narlıdere projesini tanıttı!

Yapı ST, ilk konut projesi Koru Narlıdere’nin lansmanını gerçekleştirdi. Toplam 4 bin 250 metrekare arsa üzerinde hayata geçirilen proje 143 konuttan oluşuyor.

Rusya'da üniversite binası çöktü!

Rusya'nın St. Petersburg kentindeki üniversite binasının bir bölümü çöktü. Rus haber ajansları enkaz altında kalanlar olduğunu duyururken, acil durum yetkililerinin verdiği bilgiye göre olayda ölen ya da yaralanan yok.

Dünyanın en pahalı gökdeleni Lahta Center Türklerin eseri!

St.Petersburg’da Rönesans İnşaat’ın ana müteahhidi olduğu, “Lahta Center”, Dubai’deki Burj Khalifa’yı geride bırakarak dünyanın en yüksek maliyetli gökdeleni oldu.

Avrupa’nın en yüksek gökdeleni Rusya'da inşa ediliyor!

Rusya’nın St. Petersburg kentinde Avrupa’nın en yüksek gökdeleni inşa ediliyor. 462 metre yüksekliğindeki ‘The Lakhta Centre’ adlı gökdelen Gazprom’un merkezi olarak kullanılacak.

St. Tropez Haberi

St. Tropez

Çeşme ve Bodrum'dan vazgeçip Fransa'nın cazibesine kapılan birçok sosyetik arasına Şebnem Dinçgör de eklendi. 


Riviera'nın en gözde bölgesi

Geçtiğimiz aylarda eşi Mehmet Dereli'den boşanıp kendisine 3 milyon dolara bir villa satın alan Dinçgör, şimdi de St. Tropez'de 'evlendi'. Fransız Rivierası'nın gözde bölgesindeki lüks bir villayı 40 bin euro'ya kiraladığı konuşulan sosyetik güzel, bütün bir yazı buradaki evinde dostlarını ağırlayarak keyifli bir şekilde geçirecek.


VİP tatil adresleri


Ümit-Cem Boyner, Ronit Gülcan-Cem Hakko, Sanem-Ralf Tezman, Diana ile Ferit Şahenk de villa kiralayarak tatillerini St.Tropez'de geçiren sosyetikler arasında.


Derin Mermerci de bu yazın bir kısmını; St.Tropez'de annesi Ender Mermerci'ye ait villada geçirecek.


Takvim