Standard & Poor türkiye kredi notu

Standard & Poor türkiye kredi notu

S&P, Türkiye'nin yabancı para cinsinden kredi notunun "BB", yerli para cinsinden notunun "BB+" seviyesinde teyit edildiğini, not görünümünün ise "durağan"dan "negatif"e indirildiğini açıkladı.

S&P Çin'in kredi notunu teyit etti!

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard&Poor's (S&P), Çin'in kredi notunu teyit etti.

S&P: ABD ekonomisinde toparlanma yavaş olacak!

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard & Poor's (S&P), ABD ekonomisinde resesyonun başladığı gibi hızlı bitebileceğini ve ekonomik toparlanmanın yavaş olabileceğini ifade etti.

S&P Fransa ve Almanya'nın kredi notunu teyit etti!

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard & Poor’s (S&P) Fransa'nın ve Almanya'nın kredi notunu teyit etti.

S&P: Koronavirüs Asya- Pasifik piyasalarından 211 milyar dolar silebilir!

Standard & Poor’s'dan (S&P) yapılan açıklamada Avustralya, Hong Kong, Singapur, Japonya, Güney Kore ve Tayland’ın bu yıl ya resesyona gireceği ya da resesyona çok yakın düşük bir büyüme göstereceği de duyuruldu.

Standard & Poor’s İngiltere’nin görünümünü durağana çevirdi!

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard & Poor’s (S&P) İngiltere’nin kredi notunu teyit ederken, kredi notu görünümünü negatiften durağana çevirdi.

United Standard Yapı Anonim Şirketi kuruldu!

United Standard Yapı Anonim Şirketi bugün Sarıyer'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Mehtap Özkan ve Macit Mert Yıldız tarafından kuruldu.

Standard And Code Kalite Kontrol Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Standard And Code Kalite Kontrol Hizmetleri Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Erdem Ufuk Güven tarafından kuruldu...

Hazineden 3 finans kuruluşuna kira sertifikası ihracı yetkisi!

Hazine ve Maliye Bakanlığı, dolar cinsinden bir kira sertifikası ihracı için Citigroup, Kuwait Finance House ve Standard Chartered'a yetki verdi...

S&P, Türkiye'nin kredi notunu teyit etti!

Standard & Poor's Global Ratings, Türkiye'nin kredi notunda değişikliğe gitmedi. Türkiye'nin yabancı para cinsinden kredi notu "BB" seviyesinde teyit edildi, görünümü "negatif" olarak korundu.

S&P Türkiye'nin kredi notunu korudu!

Standard & Poor's (S&P) tarafından yapılan açıklamaya göre Türkiye'nin kredi notunu ve görünümünü koruduğunu duyuruldu...

S&P Türkiye'nin kredi notunu korudu!

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard & Poor's (S&P), Türkiye'nin kredi notunu korudu fakat nor görünümünü negatif olarak açıkladı.

SP Türkiye'nin kredi notunu değiştirmeyecek mi?

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard and Poors Türkiye'nin kredi notunu açıklayacak. Ülkenin notunun değiştirilmemesi bekleniyor.

Ideal Standard sessiz gömme rezervuarları ile banyodaki yerini alıyor!

Ideal Standard, geliştirdiği yeni teknolojilerle çevreye duyarlı çözümler üretmeye devam ediyor. Geliştirdiği ürünlerle sektöre liderlik eden Ideal Standard, fısıltıdan bile daha az ses şiddetine sahip gömme rezervuarları ile banyolardaki yerini alıyor.

Standard & Poor türkiye kredi notu

Standard & Poor türkiye kredi notu Standard & Poor türkiye kredi notu

S&P, Türkiye'nin yabancı para cinsinden kredi notunun "BB", yerli para  cinsinden notunun "BB+" seviyesinde teyit edildiğini, not görünümünün ise  "durağan"dan "negatif"e indirildiğini açıkladı.

S&P'den yapılan açıklamada, para politikasının kur ve enflasyon  baskılarına cevabının yeterli olmadığı, enflasyon ve kur baskılarının  Türkiye'deki şirketlerin ve bankaların finansman gücünü zayıflatarak büyümeyi  olumsuz etkileyebileceği belirtildi.


Türkiye ekonomisinin geçen yılın ikinci çeyreğinde yüzde 1,8 daraldığı  ifade edilen açıklamada, 2016'da ekonominin yaklaşık yüzde 2 büyüdüğünün tahmin  edildiği ve bu sene de ekonomik büyümenin yüzde 2,4 olacağının öngörüldüğü  kaydedildi.


S&P, daha önce açıkladığı 2017 büyüme tahmininde Türkiye ekonomisinin  bu yıl yüzde 3,2 büyümesinin beklendiğini belirtmişti.


Açıklamada, Türkiye'nin bütçe açığının 2017-2020 yılları arasında  ortalama yüzde 4,3 seviyesinde gerçekleşmesinin beklendiğini ifade edildi.


En son Fitch tarafından Türkiye'nin kredi notu değerlendirmesinin  yapıldığı 4 Kasım 2016'dan...