02 / 07 / 2022

Starcity AVM iletişim

Starcity AVM iletişim

Boyner ve Yıldız Holding, Yenibosna’da ortak olarak 2010 yılında açtıkları Starcity’yi satmaya karar verdi. oyner Grubu’na fonlardan gelen teklif, Yıldız Holding’e de cazip geldi. Fonlarla görüşmeler başladı.

Atakule AVM iletişim!

Atakule AVM iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Birçok mağazanın yer aldığı AVM Ankara'nın gözde yerleşim bölgesi Çankaya'da yükseliyor.

Ümraniye Modern East AVM iletişim!

141 mağazanın bulunduğu Modern East AVM bugün açıldı. İşte 4 katlı olarak tasarlanan Ümraniye Modern East AVM iletişim bilgileri...

Axis İstanbul Eyüp iletişim bilgileri!

Sur Yapı ve Hayat Holding ortaklığıyla inşa edilen Axis İstanbul AVM'de kafe ve restoranlar, teraslar, çocuklar için oyun alanları, 10 salonlu sinema salonu mevcut. İşte Axis İstanbul Eyüp iletişim bilgileri...

Özak Alsancak Projesi iletişim!

İçerisinde konut, rezidans, ofis, otel, hastane, PSM ve AVM'nin bulunduğu proje toplam 75 bin 467 metrekare arsa alanına yayılacak. Özak Alsancak Projesi iletişim bilgisine göre telefon numarası 0 212 486 36 50 olarak belirlendi.

Kartal Anatolium Marmara iletişim!

Kartal Anatolium Marmara iletişim ve adres bilgisi haberimizde yer alıyor. Maya İnşaat-Yılsan Holding projesi Anatolium Marmara, ofis-home ofis kulesi ve AVM alanından oluşuyor...

Gaziosmanpaşa Viaport Venezia AVM iletişim!

Gaziosmanpaşa Viaport Venezia AVM iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0212 618 10 84 olarak belirlendi. Projede toplam 142 mağaza bulunuyor.

Gaziosmanpaşa Viaport Venezia AVM iletişim!

Gaziosmanpaşa Viaport Venezia AVM iletişim numarası 0212 618 10 84 olarak belirlendi. 142 adet seçkin markanın yer aldığı proje San Marco Meydanı'nın yanında bulunuyor.

İstanbul Beşiktaş Inn Levent iletişim!

Kanyon AVM’ye 300 metre yakınlıkta bulunan proje toplam 17 bin metrekare inşaat alanında hayata geçiriliyor. İstanbul Beşiktaş Inn Levent iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0212 679 58 58 olarak belirlendi.

İstanbul Inn Levent Şişli iletişim!

Kanyon AVM’ye 300 metre kadar uzaklıkta bulunan projede toplam 130 bağımsız birim yer alıyor. İstanbul Inn Levent Şişli iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0 212 679 58 58 olarak belirlendi.

İstanbul Inn Levent Beşiktaş iletişim!

5 blok şeklinde yükselen proje Kanyon AVM’ye 300 metre kadar uzaklıkta yer alıyor. İstanbul Inn Levent Beşiktaş iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0 212 679 58 58 olarak belirlendi.

Şafak İnşaat Wish İstanbul iletişim bilgileri

Lokasyon olarak; Torium AVM'ye 2 dakika, CNR Fuar Merkezine 14 dakika mesafede yükselen Şafak İnşaat Wish İstanbul iletişim bilgileri kapsamında projenin satış ofisi telefon numarası şöyle: 0212 999 96 70...

Metrogarden AVM iletişim bilgisi!

Metrogarden AVM iletişim bilgisi haberimizin içinde yer alıyor. Mustafa Sandal konseri ve çeşitli sürprizlerle açılan Metrogarden AVM'de 147 mağaza, sinema salonları, spor salonu, kafe ve restoranlar bulunuyor.

Esenyurt N City iletişim!

İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü’ne 5 km, Atatürk Havalimanı’na 14 km, Esenyurt Belediyesi’ne 5 km, Esenyurt Devlet Hastanesi’ne 5 km, Torium Avm’ye 7 km, Avcılar metrobüs durağına ise 5 km uzaklıkta yükselen Esenyurt N City iletişim bilgileri kapsam

Starcity AVM iletişim Haberi

Starcity AVM iletişim

Yenibosna’da Boyner Grubu ile Yıldız Holding’in ortak yatırımı ile 2010 yılında açılan Starcity Outlet Center satılıyor. Boyner Grubu’na fonlardan gelen teklif, Yıldız Holding’e de cazip geldi. İki ayrı fonla görüşmeler sürüyor. Starcity Outlet Center, yüzde 60 Yıldız Holding, yüzde 40 Boyner otaklığıyla Altınyıldız arazisinin üzerinde 2010 yılında açılmıştı. Murat Ülker’in Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Merkür İnşaat’ın yapımını gerçekleştirdiği Starcity’nin 2013 yılı cirosu 58 milyon Euro. Yenibosna bölgesinin en başarılı alışveriş merkezlerinden biri olan Starcity’nin satışa çıkarılma nedenini Yıldız Holding yetkilileri şöyle açıkladı: “Boyner Grubu’na bazı fonlardan teklif gelmiş. Hisselerini satmak istediklerini söylediler. Gayrimenkul ve arazi, grubumuzun stratejik alanlarından biri olmadığı için teklif bize de uygun geldi. Satmaya karar verdik.”

47.300 metrekare kiralanabilir alanı bulunan ve halen 137 kiracının bulunduğu Starcity’nin...