Still İstanbul Diamond

Still İstanbul Diamond

Taşdelen Zin D Zen Evleri'nde fiyatlar 120 bin liradan başlangıç gösteriyor, projeden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor

Taşdelen Zin D Zen'de 156 bin 600 TL'den başlayan fiyatlarla!

Şehir ve orman manzarasına sahip olan Taşdelen Zin D Zen projesinde teslimler Ekim ayında başlayacak. İnşaatın bitirmesi ise yıl sonunu bulacak

Zin D Zen çekmeköy'de 169 bin TL'ye 2+1!

Zin D Zen'de 1+1 evlerin alanları 62 metrekare ile 77 metrekare, 2+1 evlerin alanları 80 metrekare ile 118 metrekare, 3+1 evlerin alanları ise 125 metrekare ile 152 metrekare arasında değişiyor

Diamond of İstanbul projesine İBB'den izin çıkmadı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Maslak’ta Hattat grubunun gökdelenleri için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yapılan imar planlarına “yapılaşma değerleri çelişkili” olduğunu iddia ederek itiraz etti.

Diamond Life'ta 593 bin TL'ye 2+1! Yeni proje!

Türev Yıldız Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da hayata geçirilen Diamond Life Kartal projesi 18 katlı 2 bloktan meydana geliyor. Projede fiyatlar 593 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. 

Kumburgaz Diamond City Otel 22.5 milyon TL'ye icradan satışta!

İstanbul İli, Büyükçekmece İlçesi Kumburgaz Mahallesi'nde yer alan Diamond City Otel icradan satışa çıkarıldı. Diamond City Otel için muhammen bedel ise 22 milyon 500 bin TL olarak belirlendi.

Diamond of İstanbul projesine izin çıkmadı!

İBB yapımı yılan hikayesine dönen Maslak’taki Diamond of İstanbul projesine yine onay vermedi. Diamond of İstanbul'un emsal artışına sınırlama getirdi.

Zin D Diamond projesi Çekmeköy'de yükselecek! Yeni proje!

Zin D Yatırım ve Yönetim Geliştirme A.Ş, İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy'de Zin D Diamond adıyla yeni bir projeye imza atıyor...

Still İstanbul Adoria’da kira garantili 1 oda 1 salon daireler!

Still İstanbul Adoria’da sınırlı sayıda kalan 1+1 daireleri için kira garantisi veriyor. 31 Mayıs 2016 tarihine kadar alınan 1+1 daireler için geçerli olan kampanyada 2017 yılı boyunca 1000 TL kira avantajı sağlanıyor.

Still İstanbul Diamond projesinde teslim için geri sayım başladı!

Butik projelere imza atan Yeşilyurt İnşaat, Kurtköy’ün en nezih bölgesi olan yenişehir de hayata geçirdiği 5 ve 6 katlı 2 blokta toplam 214 konuttan meydana gelen Still İstanbul Diamond’ı sahiplerine teslim etmeye hazırlanıyor.

Still İstanbul Diamond'ta teslimler 25 Mart'ta gerçekleşecek!

Kurtköy'de hayata geçirilen Still İstanbul Diamond projesi Yeşilyurt İnşaat imzasıyla yükseliyor. 25 Mart Cuma günü teslimleri yapılacak olan projede 214 adet konut bulunuyor. Projede kalan son konutlar için 60 ay 0 faiz kampanyası uygulanıyor.

Still İstanbul Diamond'ta Sevgililer Günü’ne özel yeni kampanya!

Still İstanbul Diamond projesinde, Sevgililer Günü’ne özel yeni bir kampanya başlatıldı. Şubat ayı boyunca geçerli olması planlanan kampanya kapsamında 60 ay sıfır faizle konut satışı yapılıyor.

Diamond of İstanbul'un yüksekliği 191 metreye indirildi!

İSTANBUL Maslak’ta, yüksekliği 235 metre olarak planlanarak inşaatına 2003’de başlanan Hema Endüstri A.Ş’ye ait ‘Diamond of İstanbul’, Büyükşehir Belediyesi İmar Müdürlüğü’nün ‘Diğer gökdelenlerden yüksek olmasın’ talebi üzerine 191 metreye indirildi.

Kurtköy Still İstanbul Adoria ödeme planı!

Kurtköy Still İstanbul Adoria ödeme planı kapsamında 36 ay vade farkı olmadan taksitli ödeme imkanı sunuluyor. Still İstanbul Adoria'da daireler bu yıl sonunda teslim ediliyor...

Hattat, Diamond of İstanbul projesi için harekete geçti!

Hattat Holding, inşaatı tamamlanamayan Diamond of İstanbul projesini revize ederek, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na yeniden başvuruda bulundu. Projenin inşaatı 2003 yılında başlamıştı...

Still İstanbul Adoria'da yılbaşı kampanyası!

Yeşilyurt İnşaat’ın Kurtköy’de hayata geçirdiği butik projesi Still İstanbul Adoria’da 2015 yılının son cazip kampanyaları uygulanıyor.

Still İstanbul Diamond

Still İstanbul Diamond Still İstanbul Diamond

Taşdelen Çekmeköy'de in D Yatırım Geliştirme A.Ş tarafından yaşama geçirilen Zin D Zen Evleri 96 konuttan meydana geliyor. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 konut alternatifleri bulunuyor. 


Zin D Zen Evleri'nde;

1+1 daireler 120 bin lira ile 135 bin lira arasında;

2+1 daireler 230 bin lira ile  245 bin lira arasında;

3+1 daireler 255 bin lira ile 260 bin lira arasında değişen fiyatlarla alıcılarını bekliyor.Çekmeköy Zindezen Evleri'nden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor, proje kapsamındaki konutlar hemen teslim ediliyor.


Taşdelen Zin D Zen Evleri'ndeki konutlar 53 metrekare ile 128 metrekare arasında değişen alanlara sahip. Projenin sosyal alanları arasında; fitness center, çocuk oyun alanı, güvenlik, yüzme havuzu ve sauna yer alıyor.


0216 641 77 73

www.zin-dzen.com

Ceren...