Süleyman Sayın

Süleyman Sayın

Gayrimenkul uzmanları, ev almak veya yatırım yapmak isteyenlerin kısa sürede harekete geçmesi gerektiğini, 2 aylık süreçte kayıplarını telafi etmeyi amaçlayan sektörün 2016'ya zamla gireceğini belirtiyor.

Tempoint Alışveriş Merkezi İşletmeciliği ve Turizm Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Tempoint Alışveriş Merkezi İşletmeciliği ve Turizm Ticaret Anonim Şirketi Manık Tanık, Metün Gül, Ali Gül, Sönmez Aydın ve Süleyman Sayın tarafından 29 Kasım 2017'de kuruldu.

TEM Ponit Alışveriş İşletmeciği ve Turizm Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

TEM Ponit Alışveriş İşletmeciği ve Turizm Ticaret Anonim Şirketi Metin Gül, Ali Gül, Sönmez Aydın, Süleyman Sayın ve Yusuf Buğra Tanık ortaklığında 200 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Süleyman Soylu'dan dar gelirli emeklilere TOKİ müjdesi!

Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Süleyman Soylu "Bakanlık, TÜED ve TOKİ işbirliğiyle dar gelirli emeklileri konut sahibi yapacağız. Promosyon konusunda da çalışmalar hala devam ediyor." dedi.

Süleyman Kamçı kimdir?

Merkez Valisi Süleyman Kamçı, 15 Eylül 2014 tarihli ve 2014/6780 sayılı Kararname gereğince Malatya Valiliğine atandı. Peki, Süleyman Kamçı kimdir? İşte Yeni Malatya Valisi Süleyman Kamçı..

Kasapbaşızade Süleyman Efendi Vakfı'nın arsasına öğrenci yurdu yapılacak!

Vakıflar Genel Müdürlüğü İstanbul 2. Bölge Müdürlüğü; Kasapbaşızade Süleyman Efendi Vakfı'na ait olan Üsküdar Selamiali Mahallesi'ndeki arsayı öğrenci yurdu yapılmak üzere 22 yıllığına inşaat yapım karşılığı kira ve işletme ihalesine çıkardı.

Süleyman Boz kimdir?

Mimar Süleyman Boz kimdir? Mimar Süleyman Boz, bugüne kadar hangi projeleri hayata geçirdi? Süleyman Boz, bugün hangi mimarlık firmasında çalışmalarına devam ediyor? İşte Süleyman Boz..

Süleyman Doğan vefat etti! Danytur Turizm'in acı günü!

Danytur Turizm ve Seyahat Anonim Şirketi çalışanlarından Nur Ali Doğan'ın babası Süleyman Doğan vefat etti. Vefatı üzerine Danytur Turizm ve Seyahat Anonim Şirketi'nden taziye mesajı yayınladı.

Süleyman Sözen kimdir?

Doğuş Holding'in ve Garanti'nin çeşitli iştiraklerinin Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkanı olarak görev yapan Süleyman Sözen kimdir? Süleyman Sözen, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı?

Süleyman Çetinsaya: Kentsel dönüşüm genele yayılmalı!

1999 depreminin tüm Türkiye için acı bir tecrübe olduğunu anlatan Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya "Kentsel dönüşüm pilot bölgelerle sınırlı kalmamalı, genele yayılmalı" dedi.

Fikret Orman: Vodafone Arena'yı bitirip Süleyman Seba'ya layık olacağız!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Süleyman Seba için Vodafone Arena'da düzenlenen törende bir konuşma yaptı. Orman, "'Vodafone Arena Stadı'nı bir an önce bitirip Süleyman Seba'ya layık olmaya çalışacağız" dedi.

PWC Türkiye'den Süleyman Seba için ilan!

PWC Türkiye, Beşiktaş'ın Onursal Başkanı Süleyman Seba için gazeteye ilan verdi. 88 yaşında vefat eden Süleyman Seba'nın cenazesi bugün saat 12:00'de Vodafone Arena Stadı'nda yapılacak törenle uğurlanacak.

Vodafone Arena'nın ismi Süleyman Seba mı olacak?

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav yaptığı açıklamada, Beşiktaş'ın yeni yapılan stadına dün hayatını kaybeden Süleyman Seba'nın isminin verilmesini önerdi. Vodafone Arena'nın ismi Süleyman Seba mı olacak?

Süleyman Seba, Vodafone Arena'dan böyle uğurlanacak!

Beşiktaş, efsane başkan Süleyman Seba'ya inşaatı süren Vodafone Arena Stadı'nda veda edecek. Dün vefat eden Süleyman Seba'nın Vodafone Arena'da gerçekleştirilecek cenaze töreninin 11:00 olarak açıklanan saati değişti. İşte yeni tören saati ve planı...

Süleyman Sayın

Süleyman Sayın Süleyman Sayın

Gayrimenkul sektörünün temsilcileri, ev almak veya konut yatırımı yapmak isteyen vatandaşların kısa süre içerisinde harekete geçmesi gerektiğini, 2 aylık süreçte kayıplarını telafi etmeyi amaçlayan sektörün 2016'ya zamla gireceğini belirtiyor.


Özellikle siyasi istikrarsızlık ve artan faiz oranları nedeniyle son 5-6 aydır konut satışlarında belirgin bir azalma yaşandığını kaydeden uzmanlar, bu yüzden maliyetlerin artmasının ve döviz kurunun yükselmesinin henüz ev fiyatlarına zam olarak yansımadığını ifade ediyor.


Zam yolda


Konuyla ilgili bilgi aldığımız, Ankara'da yaptıkları yatırımlarla, konut sektörünün önemli yatırımcılarından biri olan Nata Holding İcra Kurulu Üyesi Süleyman Sayın " 1 Kasım seçimlerinin sektöre nasıl yansıdığını şu kısa sürede bile hissettik. Her iki projemiz NATA Incek ve Nata Konut Kuleleri'nin satışlarında yüzde 70 artış olduğunu gözlemliyoruz " diye konuştu. 


Gayrimenkulün hiçbir sektörde olmayan özellikler taşıdığını ifade...