26 / 05 / 2022

Süleyman Soylu

Süleyman Soylu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan Trabzon’un Yomra ilçesine yatırım müjdesi. Bakan Soylu’nun talimatlarıyla birlikte Yomra’da 112 Acil Toplanma Alanı ve Veri Bankasının bir arada bulunacağı çağrı merkezleri yapılacak.

Süleyman Soylu: Günlük kiralık evlerde önemli bir açığımız var!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Bakanlığın günlük kiralık evlere ilişkin yapacağı düzenlemeye ilişkin bir soru üzerine, bunun önemli bir açık olduğuna işaret ederek, bakanlığın bu konuda çalıştığını söyledi.

2 yıl içinde 463 inşaat işçisi öldü!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı verilerine göre Türkiye genelinde 2 yıl içerisinde inşaat sektöründe iş kazası sonucu 463 kişi hayatını kaybetti.

Süleyman Soylu: Doğu Karadeniz'in mimarisine uygun evler inşa edeceğiz!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Dost bir ülkeden beklenmeyecek derecede bir açıklama ile karşı karşıyayız. Üzüldüğümüzü ifade etmek istiyorum.

Trabzon Arsin Yatırım Adası ve Endüstri Projesi'nde imar değişikliği!

TRABZON ve Arsin‘i dünyaya açacak projeler arasında gösterilen Arsin Yatırım Adası projesiyle ilgili geçtiğimiz günlerde Süleyman Soylu ile ilgili kurum ve kuruluşlar arasında yapılan toplantı meyvelerini vermeye başladı.

Süleyman Soylu: İnşaat sektöründeki kazaları çalışmaları durdurarak çözemeyiz!

Çalışma hayatı sistemindeki boşlukların istismar edildiğini belirten Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, kazalara inşaatları durdurarak çözüm bulunamayacağını söyledi.

Kaçak yapılan yayla evi yıkılacak!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Karadeniz'e Körfez ülkelerinden ilgi olduğunu vurgulayarak, bölge turizmi için çok önemli olan yaylalarda kaçak yapılaşmaya izin vermeyeceklerini söyledi.

Süleyman Soylu: 2016'da kim Trabzon yaylalarına ev yaparsa yıkılacak!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Bir ülkede yaşlı bezleri çocuk bezlerinden daha çok satılıyorsa tehlike çanları çalmaktadır" dedi.

Süleyman Soylu: Projeler takip altında!

ÇALIŞMA ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, iki günlük Trabzon ziyaretinin ilk ayağında Ocak ayı İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı’na başkanlık etti.

Süleyman Soylu: Türkiye 50 milyar dolar turizm gelirine ulaştı!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Türkiye'nin 150 milyar dolar tarım, 50 milyar dolar turizm gelirine, 500 milyar dolar ihracata ulaşacağını ve dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına gireceğini vurguladı.

Bakan Süleyman Soylu resmen açıkladı: 1 milyon Suriyeliye ev yapılacak!

Suriye'nin İdlib kentinde inşa edilen briket evlerin teslim töreninde önemli açıklamalar yapan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı açıklamada 1 milyon Suriyeli'ye ev inşa edileceğini söyledi.

Süleyman Soylu'dan dikkat çeken İstanbul depremi açıklaması!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye’nin afetlere hazır hale gelmesi ve toplumun afet bilincinin her an yükseltilmesi için 2022'yi afet tatbikat yılı ilan ettiklerine dikkat çekerek bu senenin tatbikatlarla geçeceğinin altını çizdi.

Süleyman Soylu: Deprem hareketliliğimiz giderek artıyor!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, deprem hareketliliğinin gittikçe yükseldiğine vurgu yaparak, "Bütün bilimsel veriler ciddi depremlerle karşı karşıya olduğumuza işaret etmektedir" açıklamasında bulundu.

Süleyman Soylu'dan incelenen İBB dosyalarına ilişkin açıklama!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "İstanbul’daki 24-25 dosya ne oldu?" sorusuna yanıt verdi. Soylu, İstanbul'da 34 dosya bulunduğunu belirterek, araştırma raporu düzenlendiğini dile getirdi.

Süleyman Soylu ve Abdulhamit Gül arasında metruk bina polemiği!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Adalet Bakanı Abdulhamit Gül arasında metruk bina polemiği devam ediyor. Süleyman Soylu'dan konuya ilişkin yeni bir açıklama geldi.

Süleyman Soylu'dan Düzce depremi açıklaması!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Düzce'de meydana gelen depremle ilgili olarak yaptığı açıklamada, ilgili birimlere ulaşan herhangi bir olumsuz durumun bulunmadığını söyledi.

Süleyman Soylu'dan Kanal İstanbul açıklaması!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, son zamanlarda sık sık gündeme gelen çılgın proje Kanal İstanbul ile ilgili bazı açıklamalar yaptı. İşte Soylu'nun o açıklamaları...

Süleyman Soylu'dan kentsel dönüşüm çağrısı!

80 ilin afet risk azaltma planlarının tamamlandığını söyleyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kentsel dönüşüm konusunda çağrıda bulundu. 

Süleyman Soylu: Sel bölgelerinde 1000'in üzerinde konut inşa edilecek!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Kastamonu Bozkurt'taki konut yatırımlarıyla ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Süleyman Soylu: İdlib'de 1 yılda 35 bin evin nihayete erdirildi!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Suriye İdlib'de AFAD koordinesinde inşa edilen briket evlerde inceleme yaptı, burada 1 yılda 35 bin evin nihayete erdirildiğine dikkat çekti. 

Süleyman Soylu'dan mülkiyet sahiplerine kentsel dönüşüm çağrısı!

İstanbul'un Afetlere Hazırlık Değerlendirme Toplantısı'na katılım sağlayan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kentsel dönüşüm çalışmalarında, özellikle mülkiyet sahiplerinden biraz daha fazla gayret sarf etmelerini istediklerini dile getirdi.

Süleyman Soylu'dan Gaziosmanpaşa kentsel dönüşüm açıklaması!

Gaziosmanpaşa Hükümet Konağı'nda mahalle muhtarlarıyla buluşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gaziosmanpaşa'da önemli kentsel dönüşüm projelerinin takip edildiğini ve pek çok dönüşümün de gerçekleştiğini söyledi.

Süleyman Soylu'dan, 103 emekli amiralin açıklamasına tepki!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 103 emekli amiralin açıklamasına tepki vererek, önemli açıklamalar yaptı.

Süleyman Soylu Haberi

Süleyman Soylu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan Trabzon’un Yomra ilçesine yatırım müjdesi. Bakan Soylu’nun talimatlarıyla birlikte Yomra’da 112 Acil Toplanma Alanı ve Veri Bankasının bir arada bulunacağı çağrı merkezleri yapılacak.


En az 300 kişinin istihdam olacağı merkezle alakalı olarak açıklama yapan Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu, “112 Acil Toplanma Alanı ve Veri Bankasının bir arada bulunacağı bir alan aranmaktaydı. Trabzon Valimiz Sayın Yücel Yavuz beyle telefonla yaptığım görüşme sonrasında yatırımın Yomra’da oluşması için, Çınarlı mahallemizdeki Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezimizin yanındaki resmi kurum alanımızda yer önerisinde bulunduk. Valimiz konuyu İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu beye iletti. Sayın bakanımda yatırımı ilçemize uygun gördü. Bizde hemen çalışmalarımızı başlatıp konuyu meclisimizde taşıdık. Meclisimizde imar düzenlemesini yaptık ve büyükşehir belediyemize sunduk. Oradan da inşallah Şubat ayı meclisinde kabul...