tahmini bedel

tahmini bedel

Sandıklı Belediyesi kiralama karşılığı düğün salonu yaptıracak

Şanlıurfa İl Özel İdaresi Hazar Han'ı satıyor

Şanlıurfa İl Özel İdaresi Hazar Pasajı'nı satışa çıkardı

İzmir SGK Çeşme'de konut satacak

İzmir SGK Konak Sosyal Güvelik merkezi Çeşme'de dubleks konutu satışa çıkardı

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nden 12 adet gayrimenkul

Antalya Büyükşehir Belediyesi Yüksekalan ve Tahılpazarı Mahallelerindeki 12 adet taşınmazı satışa çıkardı

Luc Wens İnşaat'ın Alanya'daki sitesi icradan satılacak

İki Belçika vatandaşının Alanya'da şirket kurarak yaptığı site, işler yolunda gitmeyince icradan satışa çıkarıldı.

İBB her ilçe için 'olası deprem kayıp tahmini' kitapçığı hazırladı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) mega kent İstanbul’un 39 ilçesi için 'İlçe Olası Deprem Kayıp Tahmini Kitapçıkları' hazırladı.

Rayiç bedel nedir? Nasıl sorgulanır?

Rayiç bedel kısaca gayrimenkulün günümüz piyasasındaki alım-satım değeri olarak ifade edilir. Peki mal alım-satım yaparken ortaya çıkan ve olan rayiç bedel nedir? Rayiç bedel hesaplama ve sorgulama nasıl yapılır? İşte ayrıntılar...

Yapı kayıt belgelerinde ilave bedel düzenlemesi!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yayımladığı tebliğ ile yapı kayıt belgelerinde yeni düzenlemeye gitti. Düzenlemede, yapı kayıt belgelerinde ilave bedel için faiz güncellemesi yapıldı...

Yapı kayıt belgelerinde ilave bedel için faiz güncellemesi! 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yayımladığı tebliğ ile yapı kayıt belgelerinde yeni düzenleme yaptı. Düzenleme, yapı kayıt belgelerinde ilave bedel için faiz güncellemesini içeriyor...

Rayiç bedel hesaplama ve sorgulama nasıl yapılır?

Mal alım-satım yaparken ortaya çıkan önemli bir yere sahip olan rayiç bedel nedir? Rayiç bedel hesaplama ve sorgulama nasıl yapılır? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Deprem uzmanı Hoogerbeets’ten korkutan İstanbul deprem tahmini!

Deprem kahini olarak anılan Frank Hoogerbeets İstanbul deprem tahmini ile tekrar gündeme geldi. Büyük Marmara Depremi ile ilgili analizleri bulunan deprem uzmanının son analizleri oldukça dikkat çekici...

Tüketici bedel indirimi hakkını hiç kullanmıyor!

Tüketicilerin aldığı malın iadesini, değişimini, ücretsiz onarımını ve bedel indirimini talep etme hakkı olduğu ancak 22 yıldan bu yana bedel indirimiyle ilgili bir talepte bulunmadıklarını bildirildi.

Rayiç bedel nedir, nasıl hesaplanır?

Taşınmaz mal sahibi vatandaşların özellikle alım satım yapacakken önemli bir unsur olarak ortaya çıkan rayiç bedel hakkında akıllarda pek çok soru bulunuyor. Peki Rayiç bedeli nedir, ne işe yarar?

Uzundere 3'üncü etap kentsel dönüşüm ihalesi bugün!

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Uzundere projesi için 3'üncü etap ihalesi bugün düzenleniyor. Uzundere 3. Etap Kat Karşılığı Anahtar Teslimi İnşaat Yapımı işi için tahmini bedel 238 milyon 274 bin TL olarak belirlendi. 

İtalyan ekonomisinde 2019'da sıfır büyüme tahmini!

İtalyan Sanayiciler Konfederasyonu'na (Confindustria) bağlı analiz merkezinin hazırladığı raporda, 2019 yılı için "sıfır büyüme" tahmini yapılarak, küçülme riskinin yüksek olduğu ifade edildi. 

İmar barışı bedel hesaplaması değişti!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, imar barışı uygulaması kapsamında değişikliğe gitti. Buna göre, ruhsatlı alanlarda sadece kaçak olan bölüm için bedel ödenecek.

İmar barışı bedel hesaplama 2018!

İmar barışı kapsamında yapı kayıt belgesi almak için vatandaşların belli oranlarda bedel ödemeleri gerekiyor. Peki, imar barışı başvuru bedeli nasıl hesaplanır? 

İzmir Defterdarlığı'ndan denize sıfır altın araziler!

İzmir Defterdarlığı Çeşme’de 27, Karaburun’da ise tek parça arazi satışı için düğmeye bastı. Defterdarlık 28 adet satış için toplam 22 milyon 484 bin TL'lik tahmini bedel belirledi. Karaburun’daki arazi ünlü Dolungaz Kamp Alanı’na yürüme mesafesinde yer alıyor.

tahmini bedel

tahmini bedel tahmini bedel

Sandıklı Belediyesi'nin yaptığı açıklamaya göre belediye bin 582 metrekare arsa üzerine 623 bin 51 TL tahmini bedel ve 19 bin 591 TL geçici teminatla düğün salonu yaptıracak ve 10 yıllığına kiraya verecek. Düğün salonunun yıllık kirasının 30 bin TL olduğu kabul edilerek fiyat artırımı bu rakamdan başlayacak.
İhale 30 Nisan 2010 tarihinde saat 12.00'de Sandıklı Belediyesi'nde...