tam zamanlı iş

tam zamanlı iş

Eminevim ve Eminotomotiv, tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışacak 100 bay-bayan tanıtım elemanları alacak

İş yeri kiralarında 30 Haziran'a kadar tam koruma!

Koronavirüs salgını sürecinde faaliyetleri azalan ve kapanan iş yerlerinde, 30 Haziran'a kadar kiradan dolayı sözleşme feshi ve tahliye yapılmayacak. Peki bu tarihten sonra yaşanabilecek anlaşmazlıklarda da kiracının hakları neler?

İş GYO Kanyon AVM kiracılarına yüzde 50 kira indirimi yapacak!

İş GYO portföyünde yer alan Kule Çarşı, Mallmarine ve Tuzla Meydan Çarşı'nın 1 Haziran 2020 tarihi itibarıyla tam kapasite ile faaliyete geçmesine, Kanyon AVM ve bahsi geçen çarşı ve ticari alanlarda işletmelerini açan kiracılara yüzde 50 oranında kira indirimi yapılması kararlaştırıldı.

İş dünyasından BDDK'ya tam destek!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Mehmet Ali Akben'in bankalara ilettikleri talimatların uygulamasını yakından izleyeceklerini söylemesinin ardından BDDK'ya iş dünyasından destek geldi.

Koronavirüs krizi 195 milyon kişinin işini kaybettirebilir!

Uluslararası Çalışma Örgütü, Kovid-19 krizinin 2020'nin ikinci çeyreğinde küresel olarak çalışma saatlerinin yüzde 6,7'sini ortadan kaldırmasının beklendiğini, bunun da 195 milyon kişinin tam zamanlı işini kaybetmesi anlamına geleceğini bildirdi.

Ziraat Bankası'ndan çalışma saatleri ile ilgili açıklama!

Ziraat Bankası Bankacılık Operasyonları ve İletişim Genel Müdür Yardımcısı Ali Kırbaş, "Şubelerimiz salgın öncesinde olduğu gibi yine 09.00-17.00 saatlerinde tam zamanlı olarak müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyor" dedi.

Beypazarı Belediyesi yeni iş yerlerinin inşaatı tam gaz!

Mülkiyeti Beypazarı Belediyesi’ne ait olan, yaklaşık 1.500 metre kare alan üzerinde hayata geçirilen Belediye iş yeri ve depoları inşaat çalışması sürüyor.

7 soruda apartman görevlisi!

Apartman görevlileri, bir apartmanda tam zamanlı olarak çalışabildiği gibi, binada haftada bir gün apartman ve bahçe temizliği, her akşam çöplerin toplanması gibi işleri yarı zamanlı olarak yapabiliyor. Peki apartman görevlisi 2017 maaşı ne kadar? Apartman görevlisi kaç saat çalışır? diyorsanız işt

Limak son bir yılda 11.2 milyar dolarlık iş aldı!

Dünyanın en büyük müteahhitleri listesinde 85. sıraya yerleşen Limak, son bir yılda ortaklarıyla tam 11.2 milyar dolarlık iş aldı. Özdemir, "İş hayatı matrix gibi sizi hep büyümeye itiyor" diyor ve ekliyor: İnanıyoruz ki Türkiye'nin büyümesi Doğu'dan gelecek.

Yeşil Yaka Mesa Nurol tam fiyat listesi!

Mesa-Nurol İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Yeşil Yaka projesinde peşin ödemelerde yüzde 15 indirim sağlanıyor. İşte Yeşil Yaka Mesa Nurol tam fiyat listesi...

Yenimahalle Ostim Prestij tam fiyat listesi!

6 blok şeklinde yükselen Ostim Prestij projesi Ankara'da Ostim metrosunun tam yanında bulunuyor. Projede 259 ofis ve 98 iş yeri yer alıyor. Yenimahalle Ostim Prestij tam fiyat listesi haberimizin içinde yer alıyor.

Balıkesir OSB'ye itfaye ve 112 istasyonu yapılacak!

BALIKESİR OSB'ye itfaiye grup amirliği ve 112 hizmet binaları yapılması için büyükşehir belediyesiyle protokol imzalandı. Grup Amirliği'nde tam zamanlı itfaiye personeli hazır bulunacak ve olası yangınlara anında müdahale edecek.

Nurettin Özdebir: Türkiye’ye yatırım yapmanın tam zamanı!

Ankara’daki terör saldırısını değerlendiren iş dünyasının temsilcileri, yaşanan olaylara rağmen yatırımların kararlılıkla süreceği mesajını verdi. Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, “Türkiye’ye yatırım yapmanın tam zamanı” dedi.

Kapıcı hizmet tespiti nasıl yapılır?

Kapıcılar, bir apartmanda tam zamanlı olarak çalışabildiği gibi, binada haftada bir gün apartman ve bahçe temizliği, her akşam çöplerin toplanması gibi işleri yarı zamanlı olarak yapabiliyor. Peki, kapıcı hizmet tespiti nasıl yapılır?

tam zamanlı iş

tam zamanlı iş tam zamanlı iş

Tanıtım elemanlarında, bir hafta içinde asgari 2 veya 3 defa genel merkeze gelebilecek, verilecek eğitimleri öğrenebilecek ve tanıtımını yapabilecek, sosyal yönü gelişmiş, asgari ortaöğretim, tercihen lise öğremini tamamlamış olmak gibi özellikler aranıyor

İlgilenenler özgeçmişlerini cv@eminoto.com.tr adresine veya 0216 651 50 93 numaralı faksa yollayabilirler

İrtibat: 0216 444 36 46 ( Ömer Faruk...