Tarkan beykozdan ev aldı

Tarkan beykozdan ev aldı

Mega star Tarkan müstakbel eşine düğün hediyesi hediye etti. Tarkan, Anadolu Yakası Beykoz'dan 1.5 milyon liraya çiftlik aldı.

Tarkan 53 milyon TL'ye ev mi aldı? İşte Tarkan'ın açıklaması!

Megastar Tarkan, Prens Harry’nin sarayının olduğu yerde 7 milyon sterlin değerinde ev baktı iddialarını, “Londra’da ev aldığım yönünde çıkan haberler asılsızdır” diyerek, takipçilerini bilgilendirdi...

Tarkan Londra’da 54 milyon liralık ev baktı!

Baba olduktan sonra daha çok yatırım yapan Tarkan'ın Prens Harry’nin de sarayının olduğu Londra’daki Kensington bölgesinden ev alacağı konuşuluyor. Megastar'ın beğendiği lüks villanın fiyatı ise yaklaşık 54 milyon lira.

Tarkan kızı Lidya için ev aldı!

Kısa süre önce baba olan ünlü ve yakışıklı şarkıcı Tarkan, kızı Lidya için şimdiden yatırım yapmaya başladı.

Bade İşçil Nişantaşı'ndan ev aldı!

2016 yılında boşanan oyuncu Bade İşçil ve Tarkan Süalp Ulus'taki evi satıldı. İşçil'e evden 1.5 milyon TL kaldı. Oyuncu bu parayla Nişantaşı'ndan ev aldı.

İşte Tarkan'ın Almanya'da büyüdüğü ev!

Megastar Tarkan’ın doğduğu hastane ile büyüdüğü ev ilk kez görüntülendi. Almanya, Tarkan'ın yaşamında önemli bir yere sahip.

Tarkan, Selenium Country’den 1 milyon dolara daire aldı!

Yeni ev yeni hayat... Megastar; Selenium Country’den 1 milyon dolara lüks bir daire aldı. Tarkan geçtiğimiz ay evlendiği Pınar Dilek’le Kemerburgaz’da satın aldığı daireye yerleşti.

Tarkan Köln'den ev aldı!

Polonezköy'de bir çiftlikte yaşayan Tarkan, artık hayatının bir kısmını Almanya'da geçiriyor. Tarkan , zaman zaman Almanya'da Köln şehri sınırlarındaki doğduğu kasaba olan Alzey yakınlarında aldığı eve gidip orada kalıyor.

Tarkan Almanya'da ev aldı!

Tarkan, Almanya'da doğduğu kasaba olan Alzey yakınlarında bir ev aldı. Tarkan, zaman zaman gittiği bu evde eski günlerini yad ediyor. İddia, yazar Pakize Suda'ya ait...

Tarkan annesine bir ev daha satın aldı!

Megastar Tarkan kazandığını annesine harcıyor. Ünlü yıldız, annesi Neşe Tevetoğlu'nu emlak zengini yaptı. Jestleri bitmiyor. Annesi için yıllar önce İstanbul Ataşehir'de 2 daire alan Tarkan bu gayrimenkullere yenilerini ekledi.

Tarkan Londra'dan 4,5 milyon TL'ye ev aldı!

Ünlü şarkıcı Tarkan, Londra'dan 4,5 milyon TL değerinde ev satın aldı...

Tarkan Yeniköy'den 550 bin TL'ye ev aldı!

Tarkan annesine 'Anneler Günü' hediyesi olarak Yeniköy'de 550 bin TL'ye ev aldı

Tarkan, Selma Türkeş'ten yardım istedi: Ömerli'deki çiftliğini satıp Tayland'dan villa alıyor!

Ömerli'deki çiftliğini satışa çıkaran Tarkan, gözünü Tayland'a dikti. Chiang Mai adlı şehirde ev alacak olan Megastar, tatillerini burada geçirecek

Tarkan, Prens William ve Cambridge Düşesi Kate'e komşu olacak!

Londra'daki Kensington Bulvarı'na yakın bir caddeden ev almaya karar veren Tarkan, Prens William ve Cambridge Düşesi Kate'e komşu olacak

Tarkan beykozdan ev aldı Haberi

Tarkan beykozdan ev aldı

Tarkan düğün hediyesi olarak Anadolu Yakası Beykoz'dan çiftlik aldı. Müstakbel eşine jest yapan Tarkan çiftlik için 1.5 milyon lira ödedi.


Posta
Tarkan Beykoz Konakları'ndan 2 milyon dolara villa...