29 / 06 / 2022

Tarkan\'dan şeyhlere mega şov

Tarkan\'dan şeyhlere mega şov

Ali Ağaoğlu'nun Dubai'deki yeni projesinin tanıtım etkiliği çerçevesinde sahneye çıkan Tarkan, hem şarkıları ile hem ücretiyle şov yaptı

Mega Facade Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Mega Facade Danışmanlık Limited Şirketi bugün Kadıköy'de Murat Geyyas tarafından kuruldu.

Mega City Gayrimenkul Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mega City Gayrimenkul Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü’de 500 bin TL sermaye bedeli ile Önder Budak ve Zafer Eroğlu tarafından kuruldu.

Tarkan'ın milyonluk arazisine 7'inci red!

Mega Star Tarkan Tevetoğlu'nun Bayrampaşa'daki arazisiyle ilgili 7. kez İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'ne gelen imar dosyası reddedildi.

Tarkan’dan arsa tartışmalarıyla ilgili açıklama!

Megastar Tarkan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ndeki (İBB) imar dosyasıyla ilgili tartışmalar üzerine bir açıklama yaptı.

By Mega Tesis Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

By Mega Tesis Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 500 bin TL TL sermaye bedeli ile Bülent Yüksel tarafından kuruldu.

Pome Proje Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Pome Proje Danışmanlık Limited Şirketi bugün Ataşehir'de10 bin TL sermaye bedeli ile Ali Tarkan tarafından kuruldu.

Tarkan evi terk edip otele mi yerleşti?

Tarkan ve Pınar Tevetoğlu'nun bir süredir kavgalı oldukları, Tarkan'ın evi terk ettiği otele yerleştiği iddia edildi. Sosyal medyada dolaşan dedikodulara Tarkan'dan yanıt geldi.

Tarkan Almanya'dan daire aldı!

Tarkan eşi Pınar Tevetoğlu'na doğum hediyesi olarak Almanya Köln yakınlarındaki Alzey'de daire aldı.

Hamza Dağ'dan Abdullah Gül'e mega proje çıkışı!

AK Parti İzmir İl Başkanlığında düzenlenen bayramlaşma töreninde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ mega projelerle ilgili bir açıklama yaptı.

MS Mega Yapı İnşaat'dan Altınok Öz'e ziyaret!

MS Mega Yapı İnşaat Genel Müdürü Murat Baytan, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü ziyaret etti.

Tarkan Vadistanbul'dan kızı için daire aldı!

Yıllardır stadyum ve geniş açık alan konserlerinde yer almayan Tarkan, 12 Mayıs’ta Vadistanbul AVM'de konser verecek.

Tarkan Vadistanbul'dan yine ofis aldı!

Türkiye'nin mega starı Tarkan, Vadistanbul projesinden yine ofis aldı. Ancak bu sefer satın aldığı ofis için para ödemek yerine konser verecek...

Mega Yapı'dan Karşıyaka ve Bornova'ya konut projeleri yolda!

Mega Yapı, İzmir Karşıyaka’da 73 dairelik butik bir projeye hazırlanıyor. Projede satışlar Şubat 2018’de başlayacak. Bornova’da 160 dairelik bir proje* için de hazırlanan şirket Çeşme’de de turizm yatırımı planlıyor.

Tarkan\'dan şeyhlere mega şov Haberi

Tarkan\'dan şeyhlere mega şov

Ağaoğlu'nun Burj El Arap'ta verdiği özel davette sahneye çıkan Tarkan'nın birkaç saat için 300 bin lira para aldığı söyleniyor. Megastara hayran kalan şeyhler ve prensler de ünlü sanatçıya özel davetleri için sayısız teklifte bulundu.

Yakında Arap dünyasına çıkarma yapacağı tahmin edilen Tarkan, Dubai'de Ali Ağaoğlunun misafiri olarak Burj El Arap adlı lüks otelde konakladı.

6 Katını Ağa Kapattı

Dubaide'de şeyhleri kıskandıran bir şova imza atan Ali Ağaoğlu, İstanbullu misafirleri için Burj El Arab'ın altı katını kapattı. Oda fiyatının ortalama 2 bin dolar olduğu yedi yıldızlı oteldeki atmış odayı kapattığı söylenen ünlü iş adamı, aralarında Tarkan'ın da bulunduğu misafirlerinin sadece konaklaması için 120 bin dolar...