TED Rönesans Koleji maltepe

TED Rönesans Koleji maltepe

Maltepe Küçükyalı'da inşa edilen TED Rönesans Koleji, 2014-2015 eğitim öğretim yılına kendini hazırlıyor. Toplam 20 bin metrekarelik alanda kurulan TED Rönesans Koleji'nde anaokulu, ilkokul, orta öğretim ve lise öğrencileri eğitim görecek

Türk Eğitim Derneği'nden öğrencilere uygun binalar!

TED Edirne Koleji'nin 2019-2020 eğitim döneminde öğretime gireceğini açıklayan TED Genel Müdürü Sevinç Atabay, öğrenciler için uygun binalar tasarladıklarını söyledi.

İnşaat Mühendisi Güneş Apaydın vefat etti!

TED Ankara Koleji ve ODTÜ İnşaat Mezunu Güneş Apaydın, 7 Kasım 2018 günü vefat etti. Merhum Apaydın'ın ailesi taziye ilanı yayınladı. 

Uptown İncek Konutları'nda doluluk oranı arttı!

İncek’in en kupon lokasyonunda yer alan ve TED Ankara Koleji’nin adeta kapı komşusu olan Uptown İncek Konutları’nda da doluluk oranının kısa süreli artışında, önemli okulların tam merkezinde yer almasının büyük etkisi olduğu ifade ediliyor.

Sürdürülebilir Geleceği Tasarla Yarışması'nın sonuçları açıklandı!

Rönesans Holding tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Sürdürülebilir Geleceği Tasarla Yarışması'nın sonuçları TED Rönesans Kolejinde düzenlenen törenle açıklandı.

Sürdürülebilir Geleceği Tasarla Yarışması'nın sonucu 6 Nisan'da açıklanacak!

Rönesans Holding’in gelenekselleştirdiği “Sürdürülebilir Geleceği Tasarla Yarışması’nın 3. dönem sonuçları 6 Nisan Perşembe günü TED Rönesans Koleji’nde düzenlenecek özel bir törenle açıklanacak.

İncek Veb Tower iletişim!

İncek Ted Ankara Koleji yanıbaşında inşa edilen İncek Veb Tower projesinde 10 yıla kadar firma bünyesinde kredi kullanılabiliyor...

İzmir'de çocuk mimarlık atölyesi kuruldu!

TÜRK Eğitim Derneği (TED) Aliağa Koleji ve Mimarlar Odası İzmir Şubesi işbirliğiyle "Çocuk ve Mimarlık" konulu atölye düzenlendi.

Başiskele TED Koleji 29 Eylül'de açılacak!

Başiskele’de yapımı tamamlanan eğitim kompleksinde 28 Eylül Pazartesi günü eğitime başlayacak TED Kocaeli Koleji’nin resmi açılışı bir gün sonra, yani 29 Eylül Salı günü yapılacağı açıklandı.

Rönesans Holding'ten TED okullarına 38 milyon liralık yatırım!

Rönesans Holding'in patronu Erman Ilıcak, mezunu olduğu TED okulları markasına 38 milyon liralık yatırım yaptı. Okul, daha çevreci bireyler yetiştirmeyi hedefliyor.

Uptown İncek Konutları'nda teslime yakın satışlar arttı!

Ankara’nın göl ve orman manzaralı projesi Uptown İncek ‘te teslime yakın satışlar arttı. TED Ankara Koleji’ne kapı komşusu olan proje sosyal donatı alanları ile de dikkat çekiyor.

Tema İstanbul'un TED Koleji 2015-2016 ders zilini çalacak!

Avrupa yakasına Tema İSTANBUL çatısı altında ilk adımını atan TED ATAKENT Koleji, 2015- 2016 eğitim döneminde ders zilini çalacak.

TED Kocaeli Koleji 2015-2016 eğitim öğretim yılına hazırlanıyor!

TED Kocaeli Koleji'nin Başiskele’de kampus inşaatı sürüyor. Yeni dönemde öğrenci kabulü için çalışma ofisi de oluşturuluyor. Kolej; 2015- 2016 eğitim öğretim yılında hizmet vermeye başlayacak.

TED Koleji Avrupa yakasındaki ilk şubesini Tema İstanbul'da açacak!

Türkiye'nin köklü ve güzide kurumu TED Koleji geleneksel eğitim kalitesini, sembol proje Tema İstanbul çatısı altında ilk kez Avrupa'ya da taşıdı...

TED Rönesans Koleji maltepe

TED Rönesans Koleji maltepe TED Rönesans Koleji maltepe

Rönesans Holding ve Rönesans Eğitim Vakfı tarafından Türk Eğitim Derneği işbirliğiyle kurulan TED Rönesans Koleji'nin 2014-2015 eğitim öğretim yılında hizmete girmesi hedefleniyor. 


35 milyon TL yatırımla inşa edilen TED Rönesans Koleji'nin toplam alanı 20 bin metrekare. TED Rönesans Koleji'nde 1.200 öğrenci eğitim alacak. 


 TED Rönesans Koleji'nin irtibat ofisi öğrenci ve velilerle tanışmak üzere hizmet veriyor. 


TED Rönesans Koleji kapsamında yaklaşık 8 bin metrekarelik açık alan bulunacak. Bu alanda etkinlik alanı, oyun terası, 3 basketbol sahası ile bahçeler yer alacak. 


Ayrıca kolejde kapalı spor salonu, plastik sanatlar atölyesi, derslikler, hobi alanları bulunacak. 


TED Rönesans Koleji'nde İngilizce'nin yanı sıra ikinci dil olarak Rusça, Fransızca, İspanyolca ve Almanca öğretilecek. 


Ted Rönesans Koleji hakkında:

Proje Yeri: Maltepe, İstanbul

Proje Tipi: Anaokulu / Kreş, İlköğretim Okulu

Mekanik Projesi: GMD Mühendislik

Statik Projesi: Aydın Pelin-Can...