teknik yapı concord istanbul

teknik yapı concord istanbul

Toplam 1.175 adet daireden meydana gelen proje Teknik Yapı imzası ile inşa ediliyor. Teknik Yapı Concord İstanbul satılık ev tipleri 1+0'dan 3+1'e kadar değişiklik gösteriyor.

Fikirtepe Concord İstanbul güncel fiyatlar!

Concord İstanbul Evleri İstanbul Kadıköy Fikirtepe'de inşa ediliyor. Yüzde 0,25 faizle 48 ay vade imkanı sunan proje 1.175 adet daireden oluşuyor. İşte Fikirtepe Concord İstanbul güncel fiyatlar...

Kadıköy Concord İstanbul fiyatları ne kadar?

Concord İstanbul Kadıköy'de 1.175 adet daire yer alıyor. Teslimlerin ilk etapta 2016 yılı sonunda gerçekleşeceği projede peşinatın bir kısmı 1 yıl ertelenebiliyor.

Concord İstanbul Evleri ne zaman teslim edilecek?

Concord İstanbul Kadıköy'de dairelerin alanları minimum 47 metrekare olarak tasarlandı. Proje 11 bin 504 metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor. Peki Concord İstanbul Evleri ne zaman teslim edilecek?

Fikirtepe Concord İstanbul ödeme seçenekleri!

Fikirtepe Concord İstanbul ödeme seçenekleri arasında peşinde yüzde 12 indirim fırsatı sunuluyor. Dairelerin ilk etapta 2016 yılı Aralık ayında teslim edilmesi öngörülen proje Teknik Yapı imzası taşıyor.

Teknik Yapı Concord İstanbul ne zaman teslim edilecek?

Toplam 1.175 adet daireden meydana gelen Teknik Yapı Concord İstanbul Konutları 11 bin 504 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Peki Teknik Yapı Concord İstanbul ne zaman teslim edilecek?

Teknik Yapı Concord İstanbul iletişim bilgileri!

Daire fiyatlarının 480 bin TL'den başlangıç gösterdiği Teknik Yapı Concord İstanbul 'da 1.175 adet konut yer alıyor. Teknik Yapı Concord İstanbul iletişim bilgileri haberimizin için yer alıyor.

Fikirtepe Concord İstanbul ödeme planı!

Fikirtepe Concord İstanbul ödeme planı kapsamında peşin alımlarda yüzde 12 indirim uygulanıyor. Teknik Yapı imzası ile hayata geçirilen proje 11 bin 504 metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor.

Concord İstanbul projesi ulaşım!

Teslimlerin 2016 yılında gerçekleşeceği Concord İstanbul Evleri 'nde peşin alımlarda yüzde 10 indirim uygulanıyor. Concord İstanbul projesi ulaşım bilgileri ise haberimizin içinde yer alıyor.

Teknik Yapı'dan Concord İstanbul'da yüzde 10 indirim fırsatı!

Teknik Yapı Concord İstanbul projesinde bahar indirimi de beraberinde getirdi. Haziran ayına kadar ev alanlara yüzde 10 indirim imkanı sağlanacak..

Concord İstanbul'un ikinci etabı da satışta!

Teknik Yapı'nın Kadıköy'deki Concord İstanbul projesinde 2. etap satışa çıktı. 553 daire ve 10 ticari üniteden oluşan ikinci etaptaki rezidans daire fiyatları 338 bin 900 liradan başlıyor.

Concord İstanbul'un ikinci etabı satışta!

Ekonomi Servisi - Teknik Yapı'nın Fikirtepe'deki projesi Concord İstanbul'un ikinci etap satışlarına başladı. Toplam 553 daire ve 10 ticari üniteden oluşan ikinci etaptaki rezidans daire fiyatları 338 bin 900 liradan başlıyor.

Concord İstanbul ilk etap ne zaman teslim?

2 etap olarak inşa edilen Concord İstanbul Fikirtepe'de yükseliyor. 11 bin 504 metrekare alanda inşa edilen projede 1.175 daire yer alıyor. Peki Concord İstanbul'da ilk etap ne zaman teslim edilecek?

Fikirtepe Concord İstanbul satılık daire!

Kadıköyde İnşa edilen Concord İstanbul projesinde satışlar devam ediyor. Projede ilk etap satılık daire teslimleri 2016 Aralık'ta, ikinci etap teslimleri ise 2017 Aralık'ta yapılacak.

Teknik Yapı Concord İstanbul’un yüzde 88’ini sattı!

Fikirtepe’de ruhsatını alıp çalışmalarını hızlandıran Teknik Yapı, 617 dairelik Concord İstanbul’un yüzde 88’ini sattı. Tamamında anlaşma sağladığı ikinci adada yer alan 553 dairelik etabın satışlarına başladı

Fikirtepe’de ilk daire teslimi Teknik Yapı’dan!

Kentsel dönüşümün pilot uygulaması Fikirtepe’de ilk daire teslimini yapan Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Durbakayım “Concord İstanbul projesinde 617 dairenin teslimini 2 ayda yapacağız” dedi.

Teknik Yapı Yıldızlı Bahçe Bahçeşehir'de yükseliyor!

Metropark, Concord İstanbul ve Evora İstanbul projelerinin satışlarına devam eden Teknik Yapı Bahçeşehir'de hayata geçirdiği Uphill Court projesinin yanına Yıldızlı Bahçe'yi inşa ediyor...

Teknik Yapı'dan Bahçeşehir'e residence otel!

İstanbul'da Metropark, Concord İstanbul ve Evora İstanbul projelerinin satışlarına devam eden Teknik Yapı Bahçeşehir'de hayata geçirdiği Uphill Court projesinin yanına rezidans otel inşa ediyor.

Concord İstanbul Teknik Yapı teslim tarihi!

Toplam 1.175 adet daireden meydana gelen proje İstanbul'un Kadıköy ilçesine bağlı Fikirtepe'de yükseliyor. Concord İstanbul Teknik Yapı teslim tarihi 2016 yılı Aralık ayı olarak belirlendi.

Concord İstanbul Teknik Yapı kampanya!

Toplamda 1.175 adet daireden meydana gelen Concord İstanbul Rezidans İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'de inşa ediliyor. İşte Concord İstanbul Teknik Yapı kampanya detayları...

Teknik Yapı'nın 3 projesinde kampanya!

Teknik Yapı, Evora İstanbul, Metropark ve Concord İstanbul projelerinde yer alan daireler için üçlü bir avantaj kampanyası başlattı.

Teknik Yapı Concord İstanbul adres bilgileri!

Teknik Yapı Concord İstanbul adres bilgileri kapsamında proje Kadıköy, Fikirtepe Dumlupınar Mahallesi'nde yer alıyor. Projede 1+0'dan 4+1'e kadar farklı daire tipleri sunuluyor.

Teknik Yapı 3 projesinde faizi yüzde 0.25'e düşürdü!

Teknik Yapı, Evora İstanbul, Metropark ve Concord İstanbul projelerinde düşük faiz, peşinat öteleme ve indirimden oluşan kampanyasına eklenen yaz fırsatıyla daire alanlara buzdolabı ve klima da hediye edeceğini duyurdu.

Teknik Yapı faizleri düşürdü kampanyayı uzattı!

Yaz kampanyasını Kurban Bayramı'na kadar uzatma kararı alan Teknik Yapı, Evora İstanbul, Metropark ve Concord İstanbul projelerinde de kredi faiz oranları 0,25'e kadar indirdi.

Concord İstanbul Teknik Yapı kampanyası!

Concord İstanbul Teknik Yapı kampanyası kapsamında peşin ödemelerde yüzde 12 indirim yapılıyor. Birinci etap teslimleri 2016 yılı sonunda gerçekleşecek olan projede satışlar devam ediyor.

Teknik Yapı projelerindeki faiz oranını yüzde 39'a çekti!

Teknik Yapı, Evora İstanbul, Metropark ve Concord İstanbul projelerinde yer alan daireler için “düşük faiz”, “peşinat öteleme” ve “indirim” fırsatlarından oluşan üçlü bir avantaj kampanyası başlattı.

Teknik Yapı'dan ev alan herkese klima ve buzdolabı hediye!

Teknik Yapı'dan ev alan herkese klima ve buzdolabı hediye ediliyor. Concord İstanbul, Evora İstanbul ve Metropark projelerinde geçerli olan kampanya kapsamında 60 aya varan vade imkanı sunuluyor.

Concord İstanbul Teknik Yapı ödemeleri!

İstanbul'un Kadıköy ilçesine bağlı Fikirtepe'de yükselen projede 1.175 adet daire yer alıyor. Concord İstanbul Teknik Yapı ödemeleri kapsamında 60 aya kadar vade sağlanıyor.

teknik yapı concord istanbul Haberi

teknik yapı concord istanbul

İstanbul'un Kadıköy ilçesine bağlı Fikirtepe'de hayata geçirilen Concord İstanbul  projesinde ilk etap teslimleri 2016 yılı Aralık ayında yapılması planlanıyor. 


Teknik Yapı Concord İstanbul satılık ev seçenekleri stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. Proje toplam 11 bin 504 metrekarelik arsa alanı üzerinde yayılıyor.


Ortak alanları içerisinde Concord İstanbul projesinde yüzme havuzu, kapalı otopark, fitness merkezi, sauna, buhar odası, çocuk oyun alanları, spor alanları yer alıyor.


Teknik Yapı imzası ile inşa edilen projede ikinci etap teslimlerinin 2017 yılı Aralık ayında gerçekleşmesi planlanıyor. Proje toplam 1.175 adet daireden meydana geliyor. 


Teknik Yapı Concord İstanbul satılık ev fiyatları için ödeme planına göre yüzde 25 peşinatın yüzde 10'u sözleşme sırasında, kalanı 1 yıl sonra ödenen projede 36...