Tema İstanbul projesi

Tema İstanbul projesi

Mesa, Artaş, Kantur-Akdaş, Öztaş ortaklığıyla hayata geçirilen Türkiye’nin ilk master planlı özel sektör gayrimenkul projesi Tema İstanbul’da yaşam, tüm ayrıcalıklarıyla devam ediyor.

Tema İstanbul'a yaz avantajlarla başladı!

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük gayrimenkul projesi Tema İstanbul’a yaz avantajlarla geldi. Gerçekleştirdiği ‘ilk’ler ve ‘en’lerle rekorlara imza atan projede hemen teslim daireler yüzde 5 Peşin ve 506.000 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor.

Tema İstanbul'un yatırımcıları TEM trafiğine çözüm oldu!

Tema İstanbul’da bir ilke daha imza atılıyor. Tema İstanbul’un yatırımcılarından Mesa, Artaş – Avrupa Konutları, Öztaş, Kantur – Akdaş ortaklığının yaklaşık 100 milyon TL yatırımla inşasına başladığı bağlantı yolu bölgenin trafik sorununa çözüm olacak.

Tema İstanbul güncel daire fiyatları!

Küçükçekmece'ye bağlı Halkalı Atakent'te inşa eidlen Tema İstanbul Evleri'nde konut seçenekleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1'den oluşuyor. Tema İstanbul güncel daire fiyatları haberimizde yer alıyor..

Tema World Eğlence Parkı taşınıyor!

Karayolları Genel Müdürlüğü, TEM’den geçen sürücülerin gözlerinin takılabileceği gerekçesiyle eğlence parkı Tema World’ün yerinin değiştirilmesini istedi.

Tema İstanbul 2. etap için ruhsat başvurusu yapıldı!

Tema İstanbul 2. etap geliyor. Ruhsat başvurusunun yapıldığı projede 800 tane daire yer alacak. Teslimlerin başladığı ve inşaatının tamamlandığı Tema İsanbul'da ise satışlar devam ediyor.

Tema İstanbul Atakent satılık daire!

Daire alanlarının 68 metrekareden başladığı proje İstanbul Avrupa Yakası Halkalı Atakent' te yülseliyor. Tema İstanbul Atakent satılık daire fiyatlarI kata ve cepheye göre değişiyor.

Tema İstanbul Atakent satılık ev!

61 adet bloktan meydana gelen proje toplam 1 milyon 550 metrekare arsa alanı üzerine yayılıyor. Tema İstanbul Atakent satılık ev tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor.

Tema İstanbul Rezidans ulaşım!

Tema İstanbul Rezidans ulaşım bilgilerine göre proje İstanbul Küçükçekmece Halkalı'da inşa ediliyor. Hemen teslim edilen projede daire fiyatları 390 bin TL'den başlıyor.

Atakent Tema İstanbul fiyat listesi!

Atakent Tema İstanbul fiyat listesi daire tiplerine bağlı olarak değişiyor. Artaş, Öztaş, Mesa, Kantur imzası ile yükselen projede banka kredisi ile vade imkanı sağlanıyor.

Halkalı Tema İstanbul ödeme koşulları!

Daire büyüklüklerinin 68 metrekareden başladığı proje toplam 3 bin 351 adet daireden meydana geliyor. Halkalı Tema İstanbul ödeme koşulları kapsamında bedeli banka kredisi ile ödenebiliyor.

Tema İstanbul fiyatlar!

Toplam 2 milyon dolar yatırım bedeliyle hayata geçirilen projede daire büyüklükleri 68 metrekareden başlıyor. Projede 3 bin 351 adet daireden oluşuyor. Tema İstanbul fiyatlar 390 bin TL'den başlıyor.

Tema İstanbul Halkalı satış ofisi telefon!

61 adet bloktan meydana gelen projede daire büyüklükleri 68 metrekareden başlıyor. Tema İstanbul Halkalı satış ofisi telefon numarası 0212 970 00 00 olarak belirlendi.

Tema İstanbul sakinlerinden 7 talep!

Konut, ofis, otel ve eğlence parkını bir araya getiren ve 1.5 milyon metrekare alan üzerinde yükselen Tema İstanbul projesi sakinleri yaşadıkları sorunları paylaşarak, taleplerini belirtti. İşte Tema İstanbul sakinlerinin talepleri...

Tema İstanbul'da 3 bin 531 konutun yüzde 85'i satıldı!

Mesa, Artaş-Avrupa Konutları, Öztaş, KanturAkdaş Ortak Girişim Grubu'nun Atakent'te 24 ay gibi kısa bir sürede tamamladığı Tema İstanbul projesinde 3 bin 531 konutun yüzde 85'i satıldı.

Kanal İstanbul Projesi’nin riskleri toplumla paylaşılmalı!

Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) tarafından hazırlanan Kanal İstanbul Projesi’nin İnceleme Değerlendirme Komisyonu (İDK) Toplantısı'na katılan TEMA Vakfı, Kanal İstanbul Projesi’ne dair değerlendirmelerde bulunarak, taleplerini iletti...

Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde Tema İstanbul’a altı ödül!

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük gayrimenkul projesi Tema İstanbul, Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde altı ödüle adını yazdırdı. İlk etabında yaşamın başladığı Tema İstanbul ile bugüne dek inşaat sektöründe birçok ilke imza atıldı...

Avrupa Gayrimenkul Ödülleri'nden Tema İstanbul'a 6 ödül!

Türkiye ve Avrupa’nın en büyük gayrimenkul projesi olan Tema İstanbul, Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nden 6 ödüle layık görüldü.

Tema İstanbul ödeme bilgisi! 

Tema İstanbul ödeme bilgisi haberimizde yer alıyor. Son 50 dairenin satışta olduğu projede tapular hemen teslim ediliyor. Tema İstanbul projesi, Artaş, Öztaş, Mesa ve Kantur imzasını taşıyor.

Tema İstanbul: Kaliteli yaşamın referansı!

Mesa, Artaş, Kantur-Akdaş, Öztaş ortaklığıyla hayata geçirilen Türkiye’nin ilk master planlı özel sektör gayrimenkul projesi Tema İstanbul’da yaşam, tüm ayrıcalıklarıyla devam ediyor.

Tema İstanbul Bahçe daire fiyatları!

Artaş, Öztaş, Mesa, Kantur ortaklığı tarafından hayata geçirilen Tema İstanbul Bahçe projesi 500 milyon TL yatırım değerine sahip. Tema İstanbul Bahçe daire fiyatları 509 bin TL'den başlıyor.

Tema İstanbul Bahçe Evleri fiyatları!

Tema İstanbul Bahçe Evleri fiyatları metrekare birimde 5 bin 200 TL'den başlıyor. Tema İstanbul Bahçe projesi Tema İstanbul projesinin bir etabı olarak inşa ediliyor...

TEMA İstanbul Bahçe ne zaman teslim?

Toplam 500 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen TEMA İstanbul Bahçe projesi 363 daireden oluşuyor. Peki TEMA İstanbul Bahçe ne zaman teslim?

Atakent Tema İstanbul Bahçe fiyat listesi!

Tema İstanbul Bahçe projesi 500 milyon TL yatırım değerine sahip. Atakent Tema İstanbul Bahçe fiyat listesi kapsamında dairelerin metrekare birim fiyatı 5 bin 230 TL'den başlıyor...

18 soruda Tema İstanbul Bahçe projesi!

Tema İstanbul Bahçe projesi Küçükçekmece Atakent'te hayata geçiriliyor. Lansmanı bugün yapılan proje 363 daireden meydana geliyor. İşte 18 soruda Tema İstanbul Bahçe projesi...

Halkalı Tema İstanbul Bahçe konut fiyatları!

Toplam 500 bin TL yatırım bedeline sahip olan Tema İstanbul Bahçe projesi 363 adet konuttan meydana geliyor. Küçükçekmece Tema İstanbul Bahçe konut fiyatları metrekare birim bazında 5 bin 200 TL'den başlıyor. 

Tema İstanbul Bahçe'nin lansmanı yapıldı! Metrekaresi 5 bin 200 TL!

Mesa, Artaş, Kantur - Akdaş, Öztaş ortaklığı tarafından hayata geçirilen Türkiye ve Avrupa’nın en büyük özel sektör karma projesi Tema İstanbul’un ikinci etabı olan Tema İstanbul Bahçe'nin lansmanı yapıldı.

Tema İstanbul Bahçe basın lansmanı 29 Kasım'da!

Türkiye’nin en büyük özel sektör gayrimenkul geliştirme projesi Tema İstanbul’un merakla beklenen 2. etabı için lansman tarihi açıklandı.

Tema İstanbul projesi Haberi

Tema İstanbul projesi

Forbes’ta yer alan habere göre; yüksek  standartlarda geliştirilen ve sektöründe referans olan Tema İstanbul, sunulan tüm yaşam olanaklarıyla gerçek anlamda ‘‘yaşanabilir proje” niteliği taşıyor. Güçlü ortaklık yapısıyla her adımda daha da yükselen kalite standartlarını hedef edinen Tema İstanbul, ortaya koyduğu yaşam kalitesini daha da ileri taşımak amacıyla yeni etap projelerini müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine göre şekillendirmeye devam ediyor. Proje, büyüklüğü açısından standart gayrimenkul geliştirme projelerinden farklılaşırken, şehrin ve çevresinin değerlenmesine de katkı yapıcı bir sorumlulukla yürütülmekte.


TEMA İSTANBUL’DA 2. PERDE “BAHÇE” İLE AÇILDI


Ayrıcalıklı yaşam kültürüne sahip Tema İstanbul’da oturuma hazır konut fırsatları devam ederken, benzersiz olanakları ile kaliteli bir yaşam vadeden 2. etap “Tema İstanbul Bahçe” projesi de satışa sunuldu. Atakent'in hızla değer kazanan projesi Tema İstanbul’un “Bahçe”...