Tema İstanbul ulaşım

Tema İstanbul ulaşım

Atakent Tema İstanbul ödeme planı kapsamında banka kredisi kullanılabiliyor. Hemen teslim edilen projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Halkalı Tema İstanbul satış fiyatları!

Halkalı Tema İstanbul satış fiyatları dairelerin cephe ve planlarına göre değişiyor. 61 blok halinde inşa edilen projede banka kredisi ile vade imkanı sağlanıyor.

Halkalı Tema İstanbul'da evler teslim edildi!

İstanbul Halkalı'da yer alan Tema İstanbul gayrimenkul projesinin konut bölümünde evler teslim edildi. Projede yeni etapların inşaatı sürüyor.

Tema İstanbul'a 2019'da metro gelecek!

Özel sektör gayrimenkul projesi Tema İstanbul'da 1 Ağustos itibariyle yaşam başlayacak. 2019'da bölgeye gelmesi planlanan metro durağı için belediyeye 30 milyon liralık bir teminat mektubu verildiği bildirildi.

Tema İstanbul'da 2 bin 400 konut teslim edildi!

3 bin 31 konutun bulunduğu Tema İstanbul'da her gün 100 aile yeni evlerine taşınıyor. Tema İstanbul Genel Müdürü Mesut Arslan, şu ana kadar 2 bin 400 konut teslim ettiklerini açıkladı.

Tema İstanbul'da 531 konut ay sonuna kadar teslim edilecek!

Mesa, Artaş-Avrupa Konutları, Öztaş, Kantur-Akdaş ortaklığıyla hayata geçirilen Tema İstanbul'da yaşam başladı. Projedeki 3 bin 531 konutun teslimi ay sonuna kadar tamamlanacak.

Tema İstanbul'da teslimler 1 Temmuz'da!

Tema İSTANBUL, mega proje Kanal İstanbul'un olası güzergahı açısından da avantajlı bir konumda yer alıyor. Projenin sonraki etapları Tema WORLD ve Tema PLAZA ile 2017 sonunda hayata geçirilecek.

Tema İstanbul'da yaşam başlıyor kokteyli düzenlendi!

Avrupa'nın en büyük, Türkiye'nin ilk master planlı özel sektör gayrimenkul projesi Tema İSTANBUL'da, temmuz ayında gerçekleşecek teslimatlar öncesinde "Tema İSTANBUL'da Yaşam Başlıyor" kokteyli düzenlendi.

Halkalı Tema İstanbul'da 1+1'ler 361 bin TL'ye! Teslimler Temmuz 2015'te!

Artaş-Öztaş-Mesa-Kantur ortak projesi olarak yaşama geçirilen Tema İstanbul projesi İstanbul Halkalı'da yükseliyor. Proje 1 milyon 550 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor.

Tema İstanbul'la Atakent'te en hızlı konut satışı gerçekleşiyor!

KONUT, ofis, otel ve eğlence parkını bir araya getiren proje Tema İstanbul, Mesa, Artaş, Öztaş ve Kantur Akdaş ortaklığı tarafından inşa ediliyor.

Tema istanbul Halkalı fiyat listesi!

Tema istanbul Halkalı fiyat listesi daire tiplerine bağlı olarak değişiyor. Teslimlerin bu yıl Temmuz ayında yapılacağı projede 3 bin 531 adet daireye yer veriliyor.

Tema İstanbul teslimleri ne zaman?

Tema İstanbul Halkalı'da 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. Konut fiyatları 361 bin TL'den başlangıç gösteren projede satışlar devam ediyor. Peki Tema İstanbul teslimleri ne zaman?

Tema İstanbul projesi nerede?

Tema İstanbul projesi 3 bölümden oluşuyor. 1 milyon 550 bin metrekare alan üzerinde yükselen projede daire fiyatları 300 bin TL'den başlıyor. Peki Tema İstanbul projesi nerede?

TEMA İstanbul Projesi'nde ORKA Banyo tercih edildi!

TEMA İstanbul Projesi'nde ORKA Banyo tercih edildi. ORKA® Banyo ayrıcalığı, modern yaşama uygun olarak tasarlanmış banyo dolapları ve üniteleri ile TEMA İSTANBUL sakinlerine ayrıcalıklı bir banyonun kapılarını açıyor.

Tema İstanbul'dan Emlak 2014 Fuarı'nda gövde gösterisi!

Tema İstanbul projesine yerli yabancı alıcılar yoğun ilgi gösterdi. Türkiye'nin en büyük gayrimenkul projesi Tema İSTANBUL, 500 metrekarelik dev standı ile Emlak 2014 Fuarı'nda yerini aldı.

Tema İstanbul Rezidans ulaşım!

Tema İstanbul Rezidans ulaşım bilgilerine göre proje İstanbul Küçükçekmece Halkalı'da inşa ediliyor. Hemen teslim edilen projede daire fiyatları 390 bin TL'den başlıyor.

Tema İstanbul Halkalı ulaşım!

Tema İstanbul Halkalı ulaşım bilgilerine göre proje Küçükçekmece Halkalı - Atakent lokasyonunda yükseliyor. Anahtar teslimlerinin hemen yapıldığı proje 61 bloktan oluşuyor.

Atakent Tema İstanbul ulaşım!

Atakent Tema İstanbul ulaşım bilgilerine göre proje, Tem Otoyolu güney yan yol üzerinde bulunuyor. Daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlanan projede banka kredisi ile ödeme yapılabiliyor.

Küçükçekmece Tema İstanbul ulaşım!

Artaş, Öztaş, Mesa, Kantur imzasıyla hayata geçirilen Tema İstanbul Atakent projesinde toplam 3531 adet daire bulunuyor. Küçükçekmece Tema İstanbul ulaşım bilgileri haberimizin içinde yer alıyor.

Tema İstanbul ulaşım bilgileri!

Tema İstanbul ulaşım bilgileri kapsamında proje İstanbul Avrupa Yakası Halkalı-Atakent’te hayata geçiriliyor. Tema İstanbul Atakent projesi toplam 3531 konuttan meydana geliyor. Projede dairelerin fiyatları 361 bin TL'den başlıyor.

İstanbul Tema Park ulaşım!

İstanbul Tema Park ulaşım bilgilerine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Halkalı Tema İstanbul projesinde daire fiyatları 300 bin lira ile 1 milyon 39 bin lira arasında değişiyor...

Tema İstanbul MIPIM 2014 ile dünya sahnesinde gala yapacak!

Türkiye'nin en büyük özel sektör gayrimenkul projesi Tema İstanbul, ulusal arenada ilk kez görücüye çıktığı Emlak 2013 fuarının ardından, şimdi de MIPIM 2014 ile dünya sahnesinde gala yapacak...

Tema İstanbul'un dünya lansmanı MIPIM'de yapılacak!

Türkiye'nin sembol projesi Tema İSTANBUL, MIPIM 2014'e katılarak, uluslararası arenada ilk kez yer alacak. Bu uluslararası gayrimenkul buluşmasında Tema İSTANBUL, konut bölgesinin yanı sıra temalı eğlence parkı Tema World ile de ön plana çıkacak.

Ortadoğu Grup Resim İstanbul ulaşım!

İçinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerini barındıran ve Ortadoğu Grup tarafından yükselen Ortadoğu Grup Resim İstanbul ulaşım bilgileri...

Halkalı Tema İstanbul'da fiyatlar güncellendi! 261 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Halkalı Tema İstanbul'da yer alan dairelerin fiyatları güncellendi. Buna göre projede 68-74-93 metrekare 1+1 dairelerin fiyatları 261 bin TL ile 369 bin TL arasında değişiyor

Tema İstanbul'a ilgi artıyor!

Türkiye'nin en büyük gayrimenkul projesi olarak nitelendirilen Tema İstanbul'a ilgi artıyor. Temmuz 2013'te tanıtılan ve satışa çıkan projede her iki günde 15 daire satıldığı açıklandı.

Tema İstanbul Satış Ofisi nasıl tasarlandı?

Tema İstanbul Showroom'u Yazgan Mimarlık tarafından tasarlandı. Yazgan Mimarlık, Tema İstanbul Satış Ofisi'nin görsellerini paylaştı, showroom projesinin künyesini yayınladı.. İşte 11 karede Tema İstanbul Satış Ofisi!..

Tema İstanbul'un yarısı satıldı!

Türkiye'nin en büyük özel sektör gayrimenkul projesi Tema İstanbul'un örnek daireleri tanıtıldı. Sadece konuta 50 bin metrekare alanın ayrıldığı projede 3 bin 614 konut yer alıyor...

Tema İstanbul ulaşım

Tema İstanbul ulaşım Tema İstanbul ulaşım

Tema İstanbul Evleri İstanbul Halkalı Atakent bölgesinde inşa ediliyor. Toplamda 3 bin 531 adet konuttan oluşan proje 2 milyon dolar yatırım bedeliyle yükseliyor. 


Atakent Tema İstanbul ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşin ödemelerde, kalan daire bedeli için banka kredisi ile vade imkanı sunuluyor. Proje Artaş, Öztaş, Mesa, Kantur imzası taşıyor. 


Tema İstanbul Halkalı'da sauna, güvenlik, spor alanları, fitness center, yüzme havuzu, otopark ve tema park gibi ortak kullanım alanları bulunuyor. 


Tema İstanbul Residence'de daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak tasarlandı. Projede konutlar 390 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor. 


Halkalı Tema İstanbul'da dairelerin büyüklükleri 68 ile 202 metrekare arasında değişiyor. Proje 1 milyon 500 bin metrekare arsa üzerine yayılıyor.


Tema İstanbul...