Tema İstanbul

Tema İstanbul

Girişimciler için geliştirdiği 'Mikrokredi Projesi'yle Nobel ödülü alan Prof. Dr. Muhammed Yunus adına Okan Üniversitesi'nde bir eğitim merkezi açıldı. Yunus, burada öğrencilere girişimciliği ve finansal kaynak yöntemlerini anlatacak

Tema İstanbul'da 288 bin liraya 1+1!

Artaş, Öztaş, Mesa ve Kantur iş birliği ile hayata geçirilen Tema İstanbul projesinin teslimleri için 2015 yılının Temmuz ayı hedefleniyor. Projede 1 oda 1 salon dairelerin fiyatları 288 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Tema İstanbul Tema Park projesi!

Teslimlerin 2015 yılı içerisinde gerçekleşmesi öngörülen Tema İstanbul Tema Park projesi, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerinden meydana geliyor...

Tema İstanbul projesinde 288 bin liradan başlayan fiyatlar!

Artaş, Öztaş, Mesa ve Kantur tarafından inşa edilen Tema İstanbul projesinin teslimleri için 2015 yılının Temmuz ayı planlanıyor. Tema İstanbul'da fiyatlar 288 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Mesut Arslan: Tema İstanbul yeni bir yaşam kültürü getirdi!

MESA, ARTAŞ, ÖZTAŞ, KANTUR- AKDAŞ Ortaklığı ile Atakent' te hayata geçirilen Tema İstanbul, 1.5 milyon metrekarelik devasa arazisi ve temalı eğlence parkıyla dikkat çekiyor...

Tema İstanbul eğlence parkıyla dikkat çekiyor!

Mesa Artaş, Öztaş, Kantur ve Akdaş Ortaklığı ile Atakent'te hayata geçirilen Tema İstanbul, 1.5 milyon metrekarelik devasa arazisi ve temalı eğlence parkıyla dikkat çekiyor.

Tema İstanbul'a 5 milyon liralık satış ofisi hazır!

Mesa, Artaş, Öztaş, Kantur-Akdaş Ortaklığı'nın 2 milyar dolarlık yatırım ile Atakent'te hayata geçirdiği Tema İstanbul projesi için 5 milyon liralık satış ofisi inşa edildi.

Tema İstanbul'un sıradışı satış ofisi!

Mesa, Artaş, Öztaş, Kantur - Akdaş ortaklığı ile Atakent ' te hayata geçirilen Tema İstanbul, çarpıcı satış ofisi ve ön peyzajı ile de beğeni topluyor...

Tema İstanbul sıradışı satış ofisi ile dikkat çekiyor!

Atakent'te hayata geçirilen Tema İstanbul'un satış ofisi ve ön peyzajı, estetik tasarımlarının yanı sıra gerek çok yönlü efektif özellikleri, gerekse ekonomik, ekolojik kazanımlarıyla da dikkat çekiyor.

Tema İstanbul'a 1.176 öğrenci kapasiteli TED Koleji geliyor!

Tema İstanbul'da yapılacak okul belli oldu. Tema İstanbul içinde yapılacak TED Koleji kapsamında 1.176 öğrenci eğitim görebilecek. 2015-2016 eğitim öğretim yılında açılacak koleje, dışarıdan da kayıt yapılabilinecek.

Tema İstanbul, satış ofisi ve ön peyzajı ile büyülüyor!

Tema İstanbul, satış ofisi ve ön peyzajı ile büyülüyor. Tema İSTANBUL, henüz yapım aşamasında iken bile gerçekleştirdiği ilkler ve enler ile öne çıkmaya devam ediyor.

Tema İstanbul projesinde 530 bin TL'ye 3 oda 1 salon!

Tema İstanbul projesinde yer alan daire seçeneklerinden 147 ila 175 metrekarelik alana sahip 3 oda 1 salon konutların fiyatları 530 bin TL 'den başlangıç gösteriyor.

Tema İstanbul projesinde 1+1 daireler 280 bin TL'den başlıyor!

Artaş, Öztaş, Mesa ve Kantur tarafından hayata geçirilen Tema İstanbul projesinde 3 bin 614 adet konut yer alıyor. Projede 1 oda 1 salon daireler 280 bin TL'den başlıyor.

Tema İstanbul Atakent projesinde 360 bin TL'ye 2 oda 1 salon!

Tema İstanbul Atakent projesinde yer alan dairelerden 92 ila 129 metrekarelik alana sahip 2 oda 1 salon evlerin fiyatları 360 bin TL 'den başlangıç gösteriyor.

Tema İstanbul

 Tema İstanbul Tema İstanbul

Türkiye'de ilk kez girişimcilik derslerini başlatarak gençleri iş dünyasının duayen isimleriyle buluşturan Okan Üniversitesi, iş hayatında çözümler getirecek yetenekleri mezun etmeye aday bir okul. 'Eğitimde Türkiye'nin ilklerini gerçekleştireceğiz' sloganıyla hareket eden üniversite Muhammed Yunus Uluslararası Mikrofinans ve Sosyal Girişimcilik Merkezi'nde geleceğin girişimcilerini yetiştirmek üzere program başlattı. Üstelik dersi ustasından Muhammed Yunus'tan dinleme imkanı sunarak. 2006'da 'mikrokredi' uygulamasıyla sosyal ve ekonomik gelişmelere katkılarından dolayı Nobel Barış Ödülü alan Muhammed Yunus, Okan Üniversitesi'nde vereceği derslerle de mikrofinans uygulaması ve sosyal girişimcilik konusunda öğrencilerin ufkunu açacak. Merkezin açılış törenine katılan Muhammed Yunus, kullanıcılarının yüzde 97'sini kadınların oluşturduğu mikrokredi sistemiyle, gelecek nesillerin işsizlik ve eğitimsizlik problemlerinden de kurtulacağını belirtti.

RUS KÜLTÜR MERKEZİ AçILDI

Öğrenci sayısı...