Tetaş Temmuz ayı elektrik fiyatları

Tetaş Temmuz ayı elektrik fiyatları

TETAŞ tarafından uygulanan aktif elektrik enerjisi bedeli, 1 Temmuz'dan itibaren kilovatsaat başına 17,30 kuruş olacak.

Elektrik tarife bedelleri açıklandı!

TETAŞ tarafından uygulanan aktif elektrik enerjisi bedeli, 1 Temmuz'dan itibaren kilovatsaat başına 17,30 kuruş olacak.

Merkez Bankası Temmuz Ayı Fiyat Gelişmeleri Raporu yayımlandı!

TCMB Aylık Fiyat Gelişmeleri Raporu'na göre, temmuz ayında yıllık enflasyon 0,86 puan azalarak yüzde 11,76'ya gerilerken, bu azalışa en büyük katkı temel mal, gıda ve enerji gruplarından geldi.

Ruhsar Pekcan: Temmuz ayı ihracatımız 15 milyar 12 milyon dolar oldu!

Ticaret Bakanı Pekcan, Türkiye'nin temmuz ayı ihracatının haziran ayına göre yüzde 11,5 artışla 15 milyar 12 milyon dolar olduğunu bildirdi.

Temmuz ayı işsizlik ve kısa çalışma ödemeleri başladı!

Temmuz işsizlik ve kısa çalışma ödemeleri bugün itibariyle başladı. T.C. kimlik numaralarının son hanesi 0-2 olanlara yapılacak.

Temmuz ayı işsizlik ve kısa çalışma ödemeleri 27 Temmuz'dan itibaren yapılacak!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Temmuz ayına ilişkin işsizlik ve kısa çalışma ödemelerinin 27 Temmuz tarihinden itibaren yapılacağını belirtti.

TOKİ'den Temmuz ayı fırsatları!

TOKİ'nin internet sitesinde Temmuz ayı satış ve kiralama fırsatları açıklandı. Muhammen bedeli yaklaşık 1 milyar 100 milyon 305 bin 828 TL olan arsaların satışı ve kiralanması 9 Temmuz'da "Açık Artırma" yöntemi ile yapılacak.

3 maddede kira artış oranı Temmuz 2020!

Kira sözleşmesi Temmuz ayı içerisinde yenilenen kiracılara ne kadar zam yapılacağı dün belli oldu. İşte 3 maddede kira artış oranı Temmuz 2020...

Temmuz ayı TEFE TÜFE oranları 2020!

Temmuz ayı TEFE TÜFE oranları 2020 vatandaşların en çok merak ettiği ve en çok arattığı konular arasında gösteriliyor. Peki Temmuz ayı TEFE TÜFE oranları 2020 açıklandı mı? İşte Temmuz ayı TEFE TÜFE oranları 2020...

2020 Temmuz ayı kira artış oranları belli oldu!

Ev sahipleri ve kiracıların yakından ilgilendiği enflasyon oranları Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK)  tarafından bugün açıklandı, böylece 2020 Temmuz ayı kira artış oranları da belli oldu. İşte 2020 Temmuz ayı kira artış oranları...

Erzurum Havalimanı Temmuz'da açılacak!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, Erzurum gündemini çok meşgul eden havalimanı pistine ilişkin son noktayı koyduklarına dikkat çekerek, "İnşallah temmuz ayı bitmeden buraya gelerek bu havalimanının açılışını hep beraber yapacağız" şeklinde konuştu...

AVM'lerde pandemi öncesi ciro için temmuz ayı bekleniyor!

1 Haziran itibari ile AVM’ler, hazır giyim markaları, kafe ve restoranlar, spor salonları hizmete yeniden açıldı. 11 Mayıs tarih itibariyle yüzde 60'ı açılan AVM’lerde cironun yükselmesi için temmuz ayı bekleniyor.

Mersin Büyükşehir Temmuz ayı Meclisi'nde kira konusu görüşülecek!

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, su faturalarının 3 ay süreyle ertelenmes ive Büyükşehir’in kiracısı olan esnafın kira borçlarının 3 ay ertelenmesi için meclis kararı gerektiğini, Temmuz ayı meclisinde bu konuları gündeme getireceklerini söyledi.

İnşaat maliyet endeksi Temmuz'da yüzde 0,62 düştü!

TÜİK Temmuz ayı inşaat maliyet endeksi verilerini açıkladı. Rapora göre temmuz ayında haziran ayına göre yüzde 0,62 düştü.

AVM Perakende Ciro Endeksi Temmuz'da yüzde 13,9 arttı!

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği ile Akademetre Research tarafından ortaklaşa oluşturulan AVM Perakede Ciro Endeksi’nin temmuz ayı sonuçları açıklandı...

Tetaş Temmuz ayı elektrik fiyatları

Tetaş Temmuz ayı elektrik fiyatları Tetaş Temmuz ayı elektrik fiyatları

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), dağıtım şirketlerine ve görevli tedarik şirketlerine uygulanan aktif elektrik enerjisi bedelini kilovatsaat başına 17,30 kuruş olarak belirledi. EPDK'nın ilgili Kurul kararı Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre, Türkiye Elektrik Ticaret Taahhüt Anonim Şirketi (TETAŞ) tarafından, dağıtım ve görevli tedarik şirketlerine uygulanan aktif elektrik enerjisi bedeli belirlendi. Söz konusu bedel, 1 Temmuz'dan itibaren kilovatsaat başına 17,30 kuruş olacak.


Görevli tedarik şirketlerinden elektrik enerjisi alan iletim sistemi kullanıcısı tüketicilere uygulanan tarifelerin, TETAŞ tarafından, iletim sistemine doğrudan bağlı tüketicilerine uygulanmasına devam edilecek.Makroekonomik göstergelerde meydana gelebilecek değişikliklerden veya sair nedenlerden dolayı TETAŞ tarafından EPDK'ye tarife değişikliği teklifinde bulunulması durumunda, yapılacak inceleme ve değerlendirme sonucu alınan Kurul kararı çerçevesinde tarife değişikliği yapılabilecek.


EPDK, dağıtım şirketleri tarafından dağıtım sistemi kullanıcılarına ve görevli tedarik...