01 / 07 / 2022

the mandarins acıbadem

the mandarins acıbadem

Mandarins Gayrimenkul imzası ile hayata geçirilen The Mandarins Acıbadem projesinin tamamlanan 1. etap inşaatı göz kamaştırıyor...

The Mandarins Acıbadem'de Sensehome ile evler kontrol altında!

Kadıköy'de hayata geçirilen The Mandarins Acıbadem'de Sensehome ile evler kontrol altında. Sensehome teknolojisi telefondan da kontrol edilebiliyor.

The Mandarins Acıbadem tatil modunda yaşam sunacak!

The Mandarins Acıbadem, sahip olduğu özellikleri sayesinde 5 yıldızlı yaşam konforu sunacak. Mayıs 2018’de konut sahiplerine teslim edilecek proje, konut sahiplerini açık ve kapalı havuzu ile şehrin stresinden arındırırken 4 mevsim tatil keyfi yaşatacak.

The Mandarins Acıbadem'in yüzde 65'i satıldı!

Mandarins Gayrimenkul tarafından Acıbadem'de inşa edilen The Mandarins Acıbadem'in yüzde 65'inin satışı gerçekleşti. Mandarins Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Özeçoğlu, satışların planlamaya uygun devam ettiğini söyledi.

The Mandarins Acıbadem'in yüzde 60'ı satıldı!

Depolama alanı, USB’li priz, ekstra yalıtım ve misafir odası gibi özellikler sunan 1.2 milyar liralık The Mandarins Acıbadem, iki etap halinde yapılıyor. Projede yaşam ise Mayıs 2018’de başlıyor.

The Mandarins Acıbadem’de 570 bin liradan başlayan fiyatlarla!

Mandarins Gayrimenkul tarafından Fikirtepe ve Hasanpaşa’nın kesişme noktasında hayata geçirilen The Mandarins Acıbadem’de satış oranı yüzde 50’yi aştı.

The Mandarins Acıbadem basın toplantısı 18 Ekim'de!

Mandarins Gayrimenkul’ün ilk markalı konut projesi "The Mandarins Acıbadem" yenilikçi bir vizyonla hayata geçiriyor. The Mandarins Acıbadem basın toplantısı 18 Ekim 2016 tarihinde gerçekleşecek.

Selka NSK Fikirtepe projesi: The Mandarins Acıbadem!

Selka-NSK Ortaklığı'nın Fikirtepe projesi The Mandarins Acıbadem adıyla satışa çıkacak. 15 gün önce ruhsatı alınan The Mandarins Acıbadem projesinin Aralık ayının ilk haftasında satışa sunulması planlanıyor...

Fikirtepe The Mandarins Acıbadem satılık!

Fikirtepe The Mandarins Acıbadem satılık daire tipleri 1+1'den 5+1'e kadar farklı tipte dizayn edildi. 23 katlı 2 bloktan oluşan proje 3 etap halinde hayata geçirilecek.

The Mandarins Acıbadem projesinde paylaşım!

Selka - Nsk '' The Mandarins Acıbadem '' projesinin Çarşamba günü bağımsız bölüm paylaşımları yapıldı. Selka - Nsk da noter ve Spk lisanlı firma huzurunda kura çekilişli bağımsız bölüm paylaşımı yapıldı.

Fikirtepe The Mandarins Acıbadem iletişim!

İlk etabı 15 bin metrekareden oluşan projede daireler 1+1'den 5+1'e kadar farklılık gösteriyor. Fikirtepe The Mandarins Acıbadem iletişim bilgilerine göre telefon 0216 360 06 26 olarak belirlendi.

The Mandarins Acıbadem nerede?

Dairelerin 1+1 'den 5+1 'e kadar farklılık gösterdiği The Mandarins Acıbadem projesinin 1. etabında 525 adet bağımsız ünite er alıyor. Proje The Mandarins Acıbadem nerede?

The Mandarins Acıbadem Kadıköy Rezidans!

1. etabında 525 adet bağımsız ünite bulunan The Mandarins Acıbadem projesi Selka-NSK Ortaklığı ile yükseliyor. The Mandarins Acıbadem Kadıköy Rezidans ön talep toplamaya devam ediyor.

Kadıköy The Mandarins Acıbadem iletişim!

Selka-NSK Ortaklığı tarafından inşa edilen projenin ilk etabı 15 bin metrekare alan üzerine yayılıyor. Kadıköy The Mandarins Acıbadem iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0216 360 06 26 olarak belirlendi.

The Mandarins Acıbadem Fikirtepe!

İlk etabı evlerinin 15 bin metrekare alana yayılan proje Selka-NSK Ortaklığı tarafından inşa edilecek. The Mandarins Acıbadem Fikirtepe projesi 3 etap şeklinde inşa ediliyor.

The Mandarins Acıbadem'in tamamlanan 1. etap inşaatı göz kamaştırıyor!

Mandarins Gayrimenkul imzası ile hayata geçirilen The Mandarins Acıbadem projesinin tamamlanan 1. etap inşaatı göz kamaştırıyor...

The Mandarins Acıbadem kentin yeni meydanı olacak!

Anadolu yakasının en geniş alana ve en fazla ticari alana sahip açık alan alışveriş merkezi Kadıköy’deki Mandıra Caddesi üzerinde hayata geçirilen The Mandarins Acıbadem kentin yeni meydanı olacak.

The Mandarins Acıbadem'de Sensehome ile evler kontrol altında!

Kadıköy'de hayata geçirilen The Mandarins Acıbadem'de Sensehome ile evler kontrol altında. Sensehome teknolojisi telefondan da kontrol edilebiliyor.

Mandarins Acıbadem’de 60 aya yüzde 0 faiz avantajı!

Mandarins Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Mandarins Acıbadem projesi tarafından 1.2 milyar TL yatırımla iki etap halinde yükseliyor. 

Acıbadem’e en büyük açık alışveriş merkezi geliyor!

İstanbul Acıbadem'e Anadolu Yakası'nın en büyük açık alan alışveriş merkezi inşa edilecek. 300 dükkandan oluşacak projede 70 dükkanla The Mandarins Acıbadem projesi de katılacak.

Volkan Ballı ve Deniz Barış, The Mandarins Acıbadem'den ev aldı!

Mandarins Gayrimenkul imzasıyla İstanbul'un Anadolu yakasında Kadıköy'de hayata geçirilen  The Mandarins Acıbadem projesinden Volkan Ballı ve Deniz Barış birer ev aldılar. 

The Mandarins Acıbadem'de fiyatlar 590 bin TL’den başlıyor!

İstanbul Anadolu Yakası Acıbadem’de konumlanan The Mandarins Acıbadem'de fiyatlar 590 bin TL’den başlıyor. Projenin teslimi Mayıs 2018’de yapılacak.

The Mandarins Acıbadem 2. Etap'ta ön talep toplanıyor!

Mandarins Gayrimenkul The Mandarins Acıbadem projesinin 2. etabında ön talep toplamaya başladı. Projede 1 KDV avantajı ve şirket içi finansman kampanyası sunuluyor.

The Mandarins Acıbadem tatil modunda yaşam sunacak!

The Mandarins Acıbadem, sahip olduğu özellikleri sayesinde 5 yıldızlı yaşam konforu sunacak. Mayıs 2018’de konut sahiplerine teslim edilecek proje, konut sahiplerini açık ve kapalı havuzu ile şehrin stresinden arındırırken 4 mevsim tatil keyfi yaşatacak.

The Mandarins Acıbadem’de konut satışları hız kazandı!

Mandarins Gayrimenkul tarafından Acıbadem ve Fikirtepe’nin kesişme noktasında hayata geçirilen The Mandarins Acıbadem’de konut satışları hız kazandı.

The Mandarins Acıbadem'in yüzde 75'i tamamlandı!

Kadıköy'ün rezidans projelerinden The Mandarins Acıbadem iki etap olarak yükseliyor. The Mandarins Acıbadem'in yüzde 75'i tamamlandı.

The Mandarins Acıbadem’de aidat yok!

Aidatsız spor kulübü üyeliği imkanıyla düzenli spor yapmayı günlük hayatın bir parçası haline getiren The Mandarins Acıbadem sakinleri spor salonu ve havuz gibi sosyal donatılardan aidatsız yararlanacak.

The Mandarins Acıbadem'in ikinci etabı Haziran'da başlayacak!

The Mandarins Acıbadem, sakinlerine özel geniş seyir terasında panoramik bir İstanbul manzarası sunuyor. The Mandarins Acıbadem projesinin ikinci etabı 2017’nin Haziran ayında başlayacak

the mandarins acıbadem Haberi

the mandarins acıbadem

Tamamlanan 1. etabı göz kamaştıran The Mandarins Acıbadem'de 1+1’den 5+1 dublekse uzanan 493 daire yer alıyor. Projedeki dairelerin alanları 70 metrekare ile 287 metrekare arasında değişiyor. 


Konuyla ilgili açıklama yapan Mandarins Gayrimenkul Satıştan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Emin Can Aydın, "Tavan yüksekliğini 3.15 metre olarak tasarladığımız The Mandarins Acıbadem’de demir, beton ve diğer yapı malzemelerinin maliyetleri artmasına rağmen hiç duraksamadan konut sahiplerine taahhüt ettiğimiz gibi 1.etap inşaatımızı tamamladık. Tüm ince işçiliklerin de tamamlanması ile Mayıs ayında ev sahiplerimiz dairelerine yerleşmeye başlayacak, yatırımcılar da Nisan ayından itibaren konutlarını kiraya verme işlemlerini gerçekleştirebilecekler" ifadelerini kullandı.


The Mandarins Acıbadem projesi 2 etap olarak inşa ediliyor. Akasya AVM’nin yanında hayata geçirilen proje, başta 15 Temmuz Şehitler Köprüsü olmak üzere, Ünalan metrosu, Uzunçayır metrobüs...