01 / 02 / 2023

THY

THY

Borsada işlem gören şirketlerin değeri 4 trilyon 14 milyar liraya yükselirken borsa 100 endeksi yıl başından buyana yüzde 95 yükseldi. Borsa endeksini en fazla etkileyen hisseler arasında ise iki hisse öne çıktı.

THY uçak biletlerinde indirim! İşte şartlar...

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Türk Hava Yolları arasında imzalanan protokolle tüm şehit yakınları, gazi ve gazi yakınlarına bilet ücretlerinde indirime gidildi. İşte tüm detaylar...

Uçak biletlerinde indirim: İmzalar yarın atılıyor!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Türk Hava Yolları arasında imzalanması beklenen protokolle birlikte tüm şehit yakınları, gazi ve gazi yakınlarına uçak bileti ücretlerinde indirim yapılması hedefleniyor.

Bakanlık müjdeyi verdi! Uçak biletleri artık indirimli olacak! İşte detaylar!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı müjdeyi verdi. Bakanlık ve Türk Hava Yolları (THY) arasında anlaşma sağlandı. Artık uçak biletleri indirimli olacak. İşte detaylar!

THY’den personel alımı ve tavan fiyat açıklaması! 1.500 kabin memuru alınacak!

THY Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, katıldığı bir televizyon programında açıklamalarda bulundu. Bolat, açıklamalarında personel alımına ve yurtiçi biletlerinde tavan fiyat uygulamasına değindi.

THY New York borsasında açılış zilini çaldı!

Türk Hava Yolları (THY), New York Menkul Kıymetler Borsası'nın dünyanın en önemli simgelerinden biri olan Empire State Binası'na yükselişi için düzenlediği etkinlikte açılış zilini çaldı.

İşsizlere müjde! THY yetiştirmek için ikinci pilot alımı yapacak

Türkiye’nin en önemli markalarından biri olan Türk Hava Yolları (THY), gelecek hedefleri ile birlikte ihtiyaç duyacağı yeni pilot adayı bireyleri bünyesine katmaya hazırlık yapıyor. İşte detaylar…

8 milyonu aşkın yolcu taşıdı! SunExpress’ten flaş hamle

Türk Hava Yolları ve Alman Lufthansa ortak kuruluşu olan SunExpress, havacılık sektöründeki 30 yılı aşkın tecrübesiyle toplam 30 ülkede 60 destinasyona 175’ten fazla noktaya aktarmasız uçuş sunarak Türkiye turizmine değer katmaya devam ediyor.

THY kampanya ne zaman 2022? Uçak biletleri ne zaman indirime girer?

THY kampanyası vatandaşların gündeminde yer almaktadır. İşte THY ucuz bilet kampanyasına dair araştırılan detaylar!

THY'den yeni yurt içi kampanyası! İşte son tarih

Türk Hava Yolları'ndan yeni bir yurt için kampanyası başlattı. İşte 6 Şubat-9 Nisan tarihleri arasındaki kampyanın detayları...

Borsada gelecek vaat eden sektör ve hisseler hangileri?

Merkez Bankası'nın faiz indirim politikasının  sürmesi güven kaybına rağmen Borsa İstanbul'u güçlü yatırım alternatifleri arasına sokuyor. Peki hangi hisseleri tercih etmelisiniz, yatırım kararlarını neye göre vermelisiniz?

THY’den büyük başarı! Avrupa’nın en iyi hava yolu şirketi seçildi

Türk Hava Yolları (THY), havacılık değerlendirme kuruluşu olan Skytrax tarafından "Avrupa’nın en iyi hava yolu şirketi" seçildi. İşte detaylar…

THY’den tam 30 Avrupa ülkesine gidiş geliş 119 Euro! THY kampanyalı bilet fiyatları!

30 Eylül 2022’ye kadar alacağınız Türkiye çıkışlı uçak biletinizle; 01 Kasım 2022-03 Mart 2023 tarihleri arasında indirimli fiyatlarla ve Türk Hava Yolları’nın sunduğu ayrıcalıklarla Avrupa'ya seyahat etme fırsatını kaçırmayın!

Lise mezunu 17 bin TL maaşla iş hayatına başlıyor! İşte rekor kıran iş ilanına dair detaylar!

Lise mezunu olup, 17 bin TL ile iş hayatına başlayabilirsiniz. İşte merak edilen haberin detayları!

Gençler dikkat! THY 17 bin TL maaşla personel alacak...

Türk Hava Yolları (THY), en az lise mezunluğu şartı ile kabin memuru alacak. 17 bin TL maaşlı pozisyon için online başvurular başladı.

Yeşilyurt İnşaat'tan THY çalışanlarına yüzde 17 indirim kampanyası!

Yeşilyurt inşaat tarafından Anadolu Yakasının gelişen bölgelerinden Kurtköy'de hayata geçirilen Still İstanbul Diamond projesinde; Sabiha Gökçen, THY, Netaş ve Tekno Park çalışanları için kampanya düzenlendi.

THY çalışanlarına Still İstanbul Diamond'da indirim!

Yeşilyurt İnşaat tarafından Anadolu Yakası'nın gelişen bölgelerinden Kurtköy'de hayata geçirilen Still İstanbul Diamond projesinde; Sabiha Gökçen, THY, Netaş ve Tekno Park çalışanları için kampanya düzenlendi.

Still İstanbul Diamond'dan THY çalışanlarına özel kampanya!

Yeşilyurt İnşaat tarafından Kurtköy'de hayata geçirilen Still istanbul Diamond projesinde; Sabiha Gökçen,THY, Netaş ve Tekno Park çalışanlarına özel kampanya düzenlendi.

Still İstanbul Diamond'tan Sabiha Gökçen,THY, Netaş ve Tekno Park çalışanlarına kampanya!

Yeşilyurt İnşaat tarafından Anadolu Yakası’nın gelişen bölgelerinden Kurtköy’de hayata geçirilen Still İstanbul Diamond projesinde; Sabiha Gökçen,THY, Netaş ve Tekno Park çalışanlarına özel kampanya düzenlendi.

Bağcılar THY ve Albayraklar Sitesi imar planı askıya çıktı!

Bağcılar'da riskli alan ilan edilen Evren Mahallesi'nde yer alan THY Sitesi ve Demirkapı Mahallesi'nde yer alan Albayraklar Sitesi'nin imar planı bakanlık tarafından onaylanarak, bugün askıya çıktı.

Bağcılar THY Sitesi imar planı askıya çıktı!

İstanbul Bağcılar'a bağlı Evren Mahallesi sınırları içerisinde bulunan THY Sitesi “Riskli Alan”a yönelik hazırlanan 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı ve 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı bugün askıya çıktı.

THY'nin yolcu sayısı yüzde 6 arttı!

Türk Hava Yolları, Ocak-Şubat döneminde 8.3 milyon yolcu taşıdı. THY Ocak-Şubat dönemi toplam yolcu sayısı, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 6.1 artışla 8.3 milyon oldu.

THY yeni Genel Müdürlük binası inşa edecek!

THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu'nun THY'de yaşananların konu edildiği aylık Empathy'nin Şubat-Mart sayısında; " Genel Müdürlüğümüzün hemen önünde inşa edeceğimiz yeni binanın temellerini önümüzdeki aylarda atacağız." dedi..

THY Ordu-Giresun Havalimanı'na tarifeli sefer düzenleyecek!

THY 'nin, Türkiye 'de deniz üzerine inşa edilen ilk havalimanı olan Ordu-Giresun Havalimanı 'na tarifeli seferlerin başlatılmasına karar vermesi, iki kentte de sevinçle karşılandı.

THY bilet fiyatlarını düşürecek!

THY Genel Müdürü Temel Kotil, petrol fiyatlarının uçak biletlerini de etkileyeceğini belirterek, “Petrol fiyatlarının düşmesiyle havayolunun gideri yüzde 10 düşmüş olacak. Tabi ki bizim bilet fiyatlarımızda düşecek” dedi.

THY, 2014'te 54,7 milyon yolcu taşıdı!

THY'nin toplam yolcu sayısı 2014 yılında bir önceki yıla göre yüzde 13,3 artışla 54,7 milyona ulaştı.Yolcu sayısında iç hatlarda yüzde 13,2, dış hatlarda yüzde 13,3 artış gerçekleşti.

THY’nin yer hizmetleri ihalesini TGS kazandı!

TAV, TGS Yer Hizmetleri AŞ'nin Türk Hava Yolları'nın (THY) açmış olduğu toplam sekiz havalimanının yer hizmetleri ihalesini kazandığını bildirdi. TGS'nin, söz konusu ihaleyi en iyi teklifi vermek suretiyle kazandığı bildirildi.

THY'de bazı seferler iptal!

THY'de bazı seferler iptal edildi. THY'nin internet sitesinden yapılan açıklamada, yarın yapılması planlanan karşılıklı bazı seferlerin, meteorolojik beklenti ve olası kapasite azaltılması doğrultusunda iptal edildiği belirtildi.

THY Haberi

THY

Borsa İstanbul'da işlem gören 504 şirketin piyasa değeri 4 trilyon 14 milyar liraya dolar bazında ise 216 milyar dolara yükseldi. Yıl başından bu yana yüzde 95 yükselen endeks en son 2008 yılı krizinde bu denli hızlı yükselmişti.  Endeksi en çok etkileyen şirketler holdingler olurken THY de endekse etki derecesinde ilk sıraya yerleşti. Milliyet Gazetesi'nden Zeynep Aktaş'ın yaptığı değerlendirmeye göre Borsa İstanbul, TL bazında son 20 yılın en yüksek artışlarından birini yaşıyor. Yılbaşından bu yana endeks görülen yükseliş oranı yüzde 95. E9ndekste bu oranda hızlı çıkış en son 2008 yılı krizi sonrasında yaşanmıştı. Endeksin TL bazında artış oranı enflasyonun üzerinde gerçekleşirken dolar bazında da yüzde 40 oranında yükseliş kaydedildi.  Aktaş'ın yaptığı değerlendirmeye göre; Borsa 100 Endeksi’nin kapsamında yer alan hisseler...