TMSF gayrimenkul satışı

TMSF gayrimenkul satışı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Naksan Plastik Ticari ve İktisadi Bütünlüğü, Nakpilsa Plastik Ticari ve İktisadi Bütünlüğü, Royal ve Atlas Halı Ticari ve İktisadi Bütünlüğü ile BCF 1 Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü satıyor. 

TMSF Mevamed Sağlık Ürünleri'nin Samsun'daki gayrimenkulünü satışa çıkardı!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Mevamed Sağlık Ürünleri Tar. Gıda İnş. Mim. İş. Sağ. ve Güv. İlaç Hizm. Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'ne ait gayrimenkulü satışa çıkardı. Gayrimenkulün satış bedeli 2 milyon 600 bin TL olarak belirlendi.

TMSF Mevamed Sağlık Ürünleri'nin 2 gayrimenkulünü satışa çıkardı!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Mevamed Sağlık Ürünleri Tar. Gıda İnş. Mim. İş. Sağ. ve Güv. İlaç Hizm. Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'ne ait 2 gayrimenkulü satışa çıkardı. Gayrimenkullerin satış bedelleri 2 milyon 600 bin TL ve 2 milyon 150 bin TL olarak belirlendi.

TMSF, Baykes İnşaat'ın Bayburt'taki 5 gayrimenkulünü satışa çıkardı!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Baykes İnşaat Gıda Tekstil'in Bayburt Şingah'taki 5 gayrimenkulünü satışa çıkardı.

TMSF, Birleşim Varlık Yönetim'in 28 gayrimenkulünü satıyor!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Birleşim Varlık Yönetim'e ait 28 adet gayrimenkulü satışa çıkardı.

TMSF, Baranlı Gıda'nın İzmit'teki gayrimenkulünü satıyor!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Baranlı Gıda Turizm ve Özel Eğitim Sanayi Ticaret Anonim Şirketi'nin İzmit'teki gayrimenkulünü satışa çıkardı.

TMSF, Bank Asya'nın Tokat'taki gayrimenkulünü satışa çıkardı!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Asya Katılım Bankası A.Ş.'nin Tokat'ta yer alan gayrimenkulünü satışa çıkardı.

TMSF, Birleşim Varlık Yönetim'in 29 gayrimenkulünü satıyor!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Birleşim Varlık Yönetim'e ait 29 gayrimenkulü satışa çıkardı.

TMSF 2 ildeki 4 gayrimenkulü 12.1 milyon TL'ye satıyor! 

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Eskişehir ve İstanbul'da bulunan 4 gayrimenkulü satışa çıkardı.

TMSF, Birleşim Varlık Yönetim'in 77 gayrimenkulünü satıyor!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Birleşim Varlık Yönetim'e ait 77 gayrimenkulü satışa çıkardı.

TMSF, Birleşim Varlık Yönetim'in 85 gayrimenkulünü satıyor!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Birleşim Varlık Yönetim'e ait 85 gayrimenkulü satışa çıkardı.

TMSF, Baranlı Gıda'nın Kocaeli'deki gayrimenkulünü satıyor!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Baranlı Gıda Turizm ve Özel Eğitim Sanayi Ticaret Anonim Şirketi'nin Kocaeli'deki gayrimenkulünü satışa çıkardı.

TMSF, Yapı Azim Ortaklık Girişim'in 7 gayrimenkulünü satıyor!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Yapı Azim Ortaklık Girişim A.Ş.’ye ait 7 gayrimenkulü satışa çıkardı. 

TMSF, Baran Tarım ve Hayvancılık'ın 2 gayrimenkulünü satıyor!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Baran Tarım ve Hayvancılık'a ait 2 adet gayrimenkulü satışa çıkardı. 

TMSF, Azim Gayrimenkul'ün 22 gayrimenkulünü satıyor!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Azim Gayrimenkul Yatırım A.Ş'ye ait 22 adet gayrimenkulü satışa çıkardı. 

İdealist GYO'dan 1.8 milyon TL'lik gayrimenkul satışı!

İdealist GYO'nun portföyünde yer alan, gayrimenkullerin 1 milyon 600 bin TL KDV bedel ile peşin olarak satışı yapıldı. Değerleme raporundaki değeri 1 milyon 825 bin TL oldu. 

Ticari kazanç yönünden gayrimenkul satışı!

Gayrimenkul satışlarında devamlılık bulunmayan ve bir ivaz karşılığı olmak üzere 2007 tarihinden önce iktisap edilip 4 yıl ya da 5 yıl süre ile elde tutulan gayrimenkullerin elden çıkarılması sonucu doğacak kazançlar vergilendiriliyor.

Milyonluk villanın satışı Bitcoin ile yapıldı!

Bitcoin ile Türkiye’de Bitcoin ile yapılmış en yüksek değerli gayrimenkul satışı gerçekleşti. Milyonluk villanın satışına Antalya Homes aracılık etti.

Reysaş GYO'nun 2.3 milyon TL'lik gayrimenkul satışı iptal edildi!

Reysaş GYO, Muğla İli Bodrum İlçesi'nde bulunan gayrimenkulün 2 milyon 300 bin Euro bedel ile satın alınmasına ilişkin "Aksoy Bodrum Taşınmaz Yatırımları A.Ş." ile şirket arasında yapılan Gayrimenkul Satış Vaadi Sözleşmesi karşılıklı anlaşılarak fesih edildi. 

Berlin'den Konya'ya telekonferansla gayrimenkul satışı!

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs tedbirleri nedeniyle Berlin'den ayrılamayan satıcı, Konya'daki gayrimenkulünü, Almanya ve Türkiye'deki tapu müdürlükleri aracılığıyla telekonferans yöntemiyle sattı

Yabancıya gayrimenkul satışı cari açığı azaltacak!

Reagroups Gayrimenkul Pazarlama Yönetim Kurulu Üyesi Soner Keleş, yabancıya gayrimenkul satışının cari açığın finansmanında önemli bir katkısı olduğunu açıkladı.

Endeksa Değişen Dünya’da Gayrimenkul Satışı ve İkna Yolları eğitimi 2 Nisan'da!

Endeksa’nın “Evde Kal” çağrısına uyup, onlineda devam etme kararı aldığı eğitimlerinin ikincisi 2 Nisan’da düzenlenecek.

El senediyle gayrimenkul satışı yapılabilir mi?

Posta yazarı Tamer Heper, 'El senedi veya noterden yapılan satışın hüküm ifade etmediğini öğrendim. Bununla ilgili dava açıldığında 6 yıl önce satış yapılmışsa satışın o günkü değeri üzerinden mi yoksa bugünkü rayiç değer üzerinden mi alacak hakkı doğar?' sorusunu yanıtladı.

Konut alacaklar acele etsin! 

Türkiye'de gayrimenkul satışı, 2020'nin ilk iki ayında geçen senenin aynı dönemine göre yüzde 41 artış gösterdi. Kristal Türkiye'nin yönetim danışmanı Zennure Özen, "Konut alacaklar acele etsin. Çünkü imalat maliyetleri henüz fiyatlara yansımadı" dedi...

Gayrimenkul satışları yüzde 41 arttı!

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü verilerine göre, 2019'un ilk iki ayında 286 bin 246 gayrimenkul satışı gerçekleşti ve sayı bu senenin aynı döneminde 403 bin 593'e ulaştı.

Kayseri'de 10 milyon TL'ye icradan satılık iş yeri!

Kayseri Gayrimenkul Satışı İcra Dairesi Müdürlüğü tarafından,  Kayseri ili, Kocasinan ilçesi, Sümer Mah, 1549 ada, 88 parselde yer alan tek katlı betonarme iş yeri ve arsası vasfındaki taşınmaz 10 milyon TL'ye icradan satılıyor...

TOKİ'den Van'da 120 ay taksitle gayrimenkul satışı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (​​​​​​​TOKİ) tarafından Van’ın Erciş ilçesinde yüzlerce iş yerinin açık artırma usulü ile satışa çıkarılacağı duyuruldu.

İdealist GYO Ümraniye'deki gayrimenkulünü 3 milyon TL'ye sattı!

İdealist Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) şirket portföyünden gayrimenkul satışı hakkında açıklama yaptı.

TMSF gayrimenkul satışı

TMSF gayrimenkul satışı TMSF gayrimenkul satışı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Naksan Plastik Ticari ve İktisadi Bütünlüğü, Nakpilsa Plastik Ticari ve İktisadi Bütünlüğü, Royal ve Atlas Halı Ticari ve İktisadi Bütünlüğü ile BCF 1 Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü satıyor. 

TMSF'nin söz konusu ticari ve iktisadi bütünlüklerle ilgili satış ilanları Resmi Gazetede yayımlandı. Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; ihaleler, 'Fon'un Büyükdere Cad. No:143 Esentepe/İstanbul adresindeki Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek. İhaleler kapalı zarfla verilen mali tekliflerin açılması ile başlayacak, açık artırmaya katılmaya hak kazananların listesi (Kısa Liste) oluşturulduktan sonra, açık artırma kısmına geçilecek.

Buna göre, Naksan Plastik Ticari ve İktisadi Bütünlüğü 1 milyar 126 milyon TL muhammen bedelle satışa sunuldu. İhale 20 Ekim 2020 tarihinde saat 11:00'de gerçekleştirilecek.

Şirketin bütünlüğü Naksan Plastik ve Enerji Sanayi ve Ticaret AŞ'ye ait Gaziantep...